Ківерцівська міська рада
Ківерцівський район, Волинська область

Антикорупційна діяльність

 

Відповідно до ч.2 ст. 12 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік сільського, селищного, міського голови, голови районної у місті (у разі її утворення), районної, обласної ради та їх заступників, керівників виконавчих органів сільських, селищних, міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад та їх заступників, секретаря сільської, селищної, міської ради, підлягають оприлюдненню протягом 30 днів з дня їх подання на офіційному веб-сайті відповідного державного органу чи органу місцевого самоврядування на строк не менше одного року. У разі відсутності офіційного веб-сайту такі відомості оприлюднюються шляхом опублікування в офіційних друкованих виданнях відповідних державних органів та органів місцевого самоврядування протягом 30 днів з дня подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Оприлюдненню підлягають усі відомості, зазначені в декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, крім відомостей, що віднесені цим Законом до інформації з обмеженим доступом.

Відомості щодо реєстраційного номера облікової картки платника податків або серії та номера паспорта громадянина України, а також щодо місця проживання та реєстрації декларанта, місцезнаходження об’єктів, які наводяться в декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, є інформацією з обмеженим доступом та оприлюдненню не підлягають.

На виконання вимог чинного законодавства оприлюднюються відомості з декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру:

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік міського голови Жгутова В. В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік заступника міського голови з фінансово-економічних питань Мартинюк О.Я.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік першого заступника міського голови Зінюка О.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік секретаря ради Кочетова П.П.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника міського голови з питань земельних відносин, містобудування та архітектури Цюрак Т.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника міського голови з фінансово-економічних питань Мартинюк О.Я.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік міського голови Жгутова В. В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік першого заступника міського голови Поліщук О.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря ради Баранович О.В.