Ківерцівська міська рада
Ківерцівський район, Волинська область

Міський транспорт

 

В м.Ківерці діє автобусний маршрут загального користування №1 («Філія ВАТ «Волиньобленерго»-залізничнипй вокзал-вулиця Корольова»)

 

Розклад руху автобуса з понеділка по п'ятницю:

  Рейс 1 Рейс 2 Рейс 3 Рейс 4 Рейс 5 Рейс 6
Вулиця Корольова 7:10 8:10 8:10 9:10 11:10 12:10 13:10 14:10 14:55 15:55 17:10 18:10
Соборності 7:13 8:08 8:13 9:08 11:13 12:08 13:13 14:08 14:58 15:53 17:13 18:08
Некрасова 7:15 8:05 8:15 9:05 11:15 12:05 13:15 14:05 15:00 15:50 17:15 18:05
Райлікарня 7:18 8:02 8:18 9:02 11:18 12:02 13:18 14:02 15:03 15:47 17:18 18:02
Залізничний вокзал 7:20 8:00 8:20 9:00 11:20 12:00 13:20 14:00 15:05 15:45 17:20 18:00
Вулиця Луцька 7:25 7:55 8:25 8:55 11:25 11:55 13:25 13:55 15:10 15:40 17:25 17:55
Кафе "Дубок" 7:28 7:52 8:28 8:52 11:28 11:52 13:28 13:52 15:13 15:37 17:28 17:52
Вулиця Київська 7:33 7:47 8:33 8:47 11:33 11:47 13:33 13:47 15:18 15:32 17:33 17:47
Автовокзал 7:35 7:45 8:35 8:45 11:35 11:45 13:35 13:45 15:20 15:30 17:35 17:45
Вулиця Шевченка 7:38 7:42 8:38 8:42 11:38 11:42 13:38 13:42 15:23 15:27 17:38 17:42

Філія ВАТ

"Волиньобленерго"

7:40 7:40 8:40 8:40 11:40 11:40 13:40 13:40 15:25 15:25 17:40 17:40

 

Розклад руху автобуса у суботу та неділю:

  Рейс 1 Рейс 2 Рейс 3 Рейс 4 Рейс 5 Рейс 6
Вулиця Корольова 7:10 8:10 8:10 9:10 9:30 10:30 11:50 12:50 13:10 14:10 17:10 18:10
Соборності 7:13 8:08 8:13 9:08 9:33 10:28 11:53 12:48 13:13 14:08 17:13 18:08
Некрасова 7:15 8:05 8:15 9:05 9:35 10:25 11:55 12:45 13:15 14:05 17:15 18:05
Райлікарня 7:18 8:02 8:18 9:02 9:38 10:22 11:58 12:42 13:18 14:02 17:18 18:02
Залізничний вокзал 7:20 8:00 8:20 9:00 9:40 10:20 12:00 12:40 13:20 14:00 17:20 18:00
Вулиця Луцька 7:25 7:55 8:25 8:55 9:45 10:15 12:05 12:35 13:25 13:55 17:25 17:55
Кафе "Дубок" 7:28 7:52 8:28 8:52 9:48 10:12 12:08 12:32 13:28 13:52 17:28 17:52
Вулиця Київська 7:33 7:47 8:33 8:47 9:53 10:07 12:13 12:27 13:33 13:47 17:33 17:47
Автовокзал 7:35 7:45 8:35 8:45 9:55 10:05 12:15 12:25 13:35 13:45 17:35 17:45
Вулиця Шевченка 7:38 7:42 8:38 8:42 9:58 10:02 12:18 12:22 13:38 13:42 17:38 17:42

Філія ВАТ

"Волиньобленерго"

7:40 7:40 8:40 8:40 10:00 10:00 12:20 12:20 13:40 13:40 17:40 17:40