Ківерцівська міська рада
Ківерцівський район, Волинська область

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території для обслуговування магазину і офісного приміщення обмежений вулицею Шевченка у місті Ківерці

 

Проект  «Детальний план території для  обслуговування магазину і офісного приміщення обмежений вулицею Шевченка у місті Ківерці Ківерцівського району Волинської області» розроблений ПП «ПЦБ» на замовлення Ківерцівської міської ради.

Підставою для розроблення проекту є рішення  Ківерцівської міської  ради  від 15 грудня  2017 року №24/10 «Про містобудівну документацію». Цільове призначення земельної ділянки  в межах проектного ДПТ – для комерційного використання. Основне завдання робіт – запроектувати розміщення магазину і офісного приміщення з необхідними елементами благоустрою (земельна ділянка в оренді Музичука В.М.).

Загальна площа в межах ДПТ – 0,0760 га.

Детально ознайомитися з проектом «Детальний план території для  обслуговування магазину і офісного приміщення обмежений вулицею Шевченка у місті Ківерці Ківерцівського району Волинської області» можна  на офіційній сторінці Ківерцівської  міської ради www.kivrada.gov.ua та на паперових носіях в приміщенні Ківерцівської  міської ради за адресою  місто Ківерці, вулиця Шевченка, 14,  тел. 2 10 43 (понеділок – четвер, з 8.00 год до 17.00 год, перерва з 13.00 до 13.45).

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі з 19.02.2018 по 19.03.2018 року  за  адресою: 45200,  місто  Ківерці, вул. Шевченка, 14.

Пропозиції до проекту вказаної містобудівної документації подаються відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є заступник міського голови з питань земельних відносин, містобудування та  архітектури  Т. Цюрак (45200, м. Ківерці, вул. Шевченка, 14,  тел.  2 10 43).

 

Міський голова                                                                                                  В. Жгутов

 

>>>ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН<<<

« повернутися до списку оголошень