Ківерцівська міська рада
Ківерцівський район, Волинська область

До уваги активних мешканців міста!!!

 

З 05.04.2017 по 01.07.2017 триватиме Конкурс на визначення кращих місцевих ініціатив у 2017 році, який проводиться в рамках Програми місцеві ініціативи у місті Ківерці на 2017 рік.

З 05.04.2017 по 05.05.2017 проводитиметься прийом анкет ініціатив у Ківерцівській міській раді ( вул. Шевченка,14).

Основні пріоритети для проектів, які можуть брати участь у Конкурсі:

  • Благоустрій вулиць, зон відпочинку (встановлення обмежувачів руху транспорту, контейнерних площадок, облаштування місць для вигулу собак та пішохідних доріжок, озеленення та освітлення прибудинкової території, тощо).
  • Покращення умов проживання людей з обмеженими фізичними можливостями та сімей, які опинились у важких життєвих обставинах.
  • Організація дозвілля (проведення спортивно - масових заходів, конкурсів, концертів, святкування ювілейних дат, облаштування ігрових майданчиків для дітей, культурно-мистецькі заходи, підтримка творчої та обдарованої молоді, тощо).
  • Покращення екологічної ситуації у місті (створення нових зелених зон, облаштування годівничок для птахів та шпаківень, встановлення смітників, тощо).
  • Розбудова, збереження та відновлення історично - культурної спадщини міста (ознакування, ремонт та реставрація пам’яток архітектури, встановлення інформаційних таблиць, тощо).
  • Інші суспільно-корисні соціальні проекти.

Голосування за громадські ініціативи триватиме з 20.05.2017 по 20.06.2017 включно.

Список ініціатив-переможців конкурсу буде опубліковано у засобах масової інформації для ознайомлення.

Сума коштів із бюджету міста на реалізацію однієї ініціативи не повинна перевищувати 25 000 грн. Вартість співфінансування однієї ініціативи повинна бути не менше 10% від обсягу коштів бюджету міста на її реалізацію.

Телефон для довідок: 2-11-78.

Анкету ініціативи можна завантажити тут! 

« повернутися до списку новин