Ківерцівська міська рада
Ківерцівський район, Волинська область

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території житлового будинку в м.Ківерці вул. Залізниця Ківерцівського району Волинської області»

 

Проект  «Детальний план території житлового будинку в м.Ківерці вул. Залізниця Ківерцівського району  Волинської області»,  розроблений ФОП Гаврилюк Я.М. на замовлення Ківерцівської міської ради.

          Підставою для розроблення проекту є рішення  Ківерцівської міської  ради  від 27 червня  2018 року №29/10 «Про містобудівну документацію». Цільове призначення земельної ділянки – для ведення особистого селянського господарства. Ділянка у власності громадянки Олійник О.А. Основне завдання робіт – запроектувати  на земельній ділянці площею 0,0590 га житловий будинок, літню кухню з гаражем.

          Загальна площа в межах ДПТ – 0,0590 га,

          Площа території   забудови – 0,0320 га,

          Детально ознайомитися з проектом «Детальний план території житлового будинку в м.Ківерці вул. Залізниця Ківерцівського району   Волинської області» можна  на офіційній сторінці Ківерцівської  міської ради www.kivrada.gov.ua та на паперових носіях в приміщенні Ківерцівської  міської ради за адресою  місто Ківерці, вулиця Шевченка, 14,  тел. 2 10 43 (понеділок – пятниця , з 8.00 год до 16.00 год.

            Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі з 13.10.2018 по 13.11.2018 року  за  адресою: 45200,  місто  Ківерці, вул. Шевченка, 14.

            Пропозиції до проекту вказаної містобудівної документації подаються відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

            Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є заступник міського голови з питань земельних відносин, містобудування та  архітектури  Т. Цюрак (45200, м. Ківерці, вул. Шевченка, 14,  тел.  2 10 43).

 

Міський голова                                                                                      В. Жгутов

 

>>>Детальний план<<<

 

« повернутися до списку новин