Ківерцівська міська рада
Ківерцівський район, Волинська область

Проектна діяльність Ківерцівської міської ради

 

У І півріччі 2017 року Ківерцівською міською радою було розроблено 3 проекти: «Безпека учасників дорожнього руху як елемент суспільного виховання підростаючого покоління та дорослого населення в місті Ківерці», «Сучасні енергозберігаючі технології – пріоритет розвитку територіальної громади міста Ківерці» та «Надання якісних адміністративних послуг у Ківерцівській міській раді». Перші два проекти були подані до Волинської обласної ради.

Згідно рішення засідання конкурсної комісії з відбору інвестиційних програм і проектів, реалізація яких здійснюватиметься з використанням фінансових ресурсів бюджету розвитку обласного бюджету (обласного фонду регіонального розвитку), яке відбулося 06.04.2017 року, проект «Сучасні енергозберігаючі технології – пріоритет розвитку територіальної громади міста Ківерці» був відібраний із 283 поданих проектів та рекомендований до співфінансування. Рішенням сесії Волинської обласної ради від 12.04.2017 року №13/12 була виділена субвенція Ківерцівській міській раді в сумі 300 тис. грн. на реалізацію даного проекту. Наразі готується документація на початок будівельних робіт.

У наш час, якщо говорити про розвиток міста чи іншого населеного пункту, то важко це уявити без використання приладів для освітлення місцевості в темні часи доби, тобто без вуличних ліхтарів. Саме вуличне освітлення відіграє важливу роль у житті людини. Воно виконує одночасно різні функції: убезпечує транспортний та пішохідний рух, запобігає злочинним діям у темний час доби, створює комфортні умови для людей та запобігає виникненню ДТП.

Саме з цією метою і був створений проект «Сучасні енергозберігаючі технології – пріоритет розвитку територіальної громади міста Ківерці», яким передбачається провести капітальний ремонт мереж вуличного освітлення у місті Ківерці. При реалізації даного проекту буде забезпечено якісним та безперебійним освітленням ще 35% вулиці Чкалова, а саме буде встановлено 28 світлоточок по даній вулиці (від вул.Луцька до залізничного мосту та від вул.Ціолковського до вул.Свободи).

Проект «Надання якісних адміністративних послуг у Ківерцівській міській раді» був поданий до Ради Європи. На даний час міська рада очікує на результати конкурсного відбору.

 

                                                                           Інформацію підготувала

                                                                           провідний спеціаліст з питань

                                                                           залучення інвестицій Хазанюк О.М.