Ківерцівська громада

Волинська область, Луцький район

Антикорупційна діяльність

Відповідно до ч.2 ст. 12 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік сільського, селищного, міського голови, голови районної у місті (у разі її утворення), районної, обласної ради та їх заступників, керівників виконавчих органів сільських, селищних, міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад та їх заступників, секретаря сільської, селищної, міської ради, підлягають оприлюдненню протягом 30 днів з дня їх подання на офіційному веб-сайті відповідного державного органу чи органу місцевого самоврядування на строк не менше одного року. У разі відсутності офіційного веб-сайту такі відомості оприлюднюються шляхом опублікування в офіційних друкованих виданнях відповідних державних органів та органів місцевого самоврядування протягом 30 днів з дня подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Оприлюдненню підлягають усі відомості, зазначені в декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, крім відомостей, що віднесені цим Законом до інформації з обмеженим доступом.

Відомості щодо реєстраційного номера облікової картки платника податків або серії та номера паспорта громадянина України, а також щодо місця проживання та реєстрації декларанта, місцезнаходження об’єктів, які наводяться в декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, є інформацією з обмеженим доступом та оприлюдненню не підлягають.

На виконання вимог чинного законодавства оприлюднюються відомості з декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру:

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік міського голови Жгутова В. В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік заступника міського голови з фінансово-економічних питань Мартинюк О.Я.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік першого заступника міського голови Зінюка О.М.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік секретаря ради Кочетова П.П.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника міського голови з питань земельних відносин, містобудування та архітектури Цюрак Т.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік заступника міського голови з фінансово-економічних питань Мартинюк О.Я.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік міського голови Жгутова В. В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік першого заступника міського голови Поліщук О.В.

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік секретаря ради Баранович О.В.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь