Ківерцівська громада
Ківерцівський район, Волинська область

До уваги жителів міста! Інформація щодо порушень правил благоустрою!

Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 10 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" до повноважень міських рад у сфері благоустрою населених пунктів належить затвердження правил благоустрою територій населених пунктів. На виконання цієї вимоги Закону рішенням Ківерцівської міської ради №17/12 від 23 березня 2017 року затверджено Правила благоустрою в місті Ківерці.   

         Вищевказаним рішенням визначено обов’язки підприємств, установ, організацій, фізичних осіб та громадян у сфері благоустрою, з метою забезпечення утримання території міста у чистоті та належному стані.

Порушеннями правил благоустрою вважаються: неналежний санітарний стан території, влаштування звалищ будівельного сміття, відходів, трави, гілля, складування щебеню, піску на міській, прилеглій та дворовій території, несвоєчасне косіння об’єктів благоустрою, виконання земельних робіт без отримання відповідного ордеру, відсутність договору на вивіз твердих побутових відходів  та інше.

         Зазначаємо, що Кодексом України про адміністративні правопорушення відмінено такий вид відповідальності, як попередження, відтак Ківерцівська міська рада залишає за собою право складання адміністративних протоколів на місці.

         Просимо Вас, шановні громадяни, керівники підприємств, установ та організацій, дотримуватися Правил благоустрою в місті Ківерці.