Ківерцівська громада
Ківерцівський район, Волинська область

Ківерцівська міська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «План зонування території міста Ківерці, Волинської області»

      Згідно  ст. 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» План зонування території розробляється на основі генерального плану населеного пункту (у його складі або як окремий документ) з метою визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон. «Генеральний план міста Ківерці » розроблено на виконання рішення  міської ради від 19 лютого 2014 року №36/26 із змінами внесеними рішенням №48/29 від 30.01.2015 року, №4/22  від 30.12.2015 року. Розробка плану зонування території (Зонінг) виконана у відповідності до Настанови про склад та зміст плану зонування території (зонінг) ДСТУ- НББ.1.1-12:2011.

Розробка плану зонування території відбулася на вимогу пункту 3 Статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: «У разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог цього Закону, передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється» та пункту 4 цього ж ЗУ: «Зміна цільового призначення земельної ділянки, яка не відповідає плану зонування території та/або детальному плану території забороняється».

Замовник  проекту:  Ківерцівська  міська рада.

Розробник проекту: Товариство з обмеженою відповідальністю «Кайлас Аеро», місто Київ

З матеріалами проекту містобудівної документації  можна ознайомитися в приміщенні Ківерцівської  міської  ради:  понеділок – четвер   з 8.00 до 17.00 год., п’ятниця з 8.00 до 15.45 перерва на обід з 13.00 до 13.45  та на офіційному веб-сайті  міської ради з 13 листопада 2017 року.

Відповідальний: заступник міського голови  з питань земельних відносин, містобудування та архітектури Цюрак Т. В.  тел. 2 10 43.  

Пропозиції  та   зауваження  від  фізичних  та   юридичних  осіб приймаються  до 13 грудня   2017 року  за  адресою:   м. Ківерці,   вул. Шевченка,14.

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції  подаються  громадянами  у  письмовому  вигляді   із зазначенням  прізвища,   ім’я та по батькові,  місце  проживання,  особистим підписом  і  повинні  містити  обґрунтування          з  урахуванням  вимог законодавства, будівельних норм,  державних стандартів та правил.

Презентація «Плану зонування території міста Ківерці» буде проходити  14 грудня 2017 року  о  11.00  годині      в приміщенні міської ради  м. Ківерці, вул. Шевченка 14.« повернутися до списку новин