Звіт міського голови

>Переглянути презентацію<

Звіт міського голови Олександра Ковальчука про роботу виконавчого комітету за 2023 рік

Шановна громадо!

Минув ще один рік на посаді Ківерцівського міського голови. Це був другий рік країни у великій війні. Рік випробувань, сліз та повсякденних викликів. Бо відколи у наші реалії увірвалася війна, кожен день сповнений тривоги і випробувань, злості і розгубленості, відчаю і надії. Тому в цьому звіті не прозвучить інформація про значні здобутки громади. Проте вони були, адже, незважаючи на війну, процеси забезпечення життєдіяльності громади не припинялися. Громада живе у напруженому, але стабільному ритмі.

Ми змінилися – як люди, як патріоти, як українці. Кожен наближає Перемогу, адже без Перемоги немає розвитку.

Депутатський корпус міської ради, незважаючи на політичні уподобання, працює злагоджено та консолідує всі зусилля на спільний результат: забезпечити життєдіяльність громади в умовах війни, допомагати внутрішньо переміщеним особам, надавати допомогу та підтримку нашим військовим, бо їм найважче. Вони вибивають ворога з української землі і показують неймовірні результати, на жаль, і ціною свого життя. У боротьбі за незалежність і цілісність України лише у 2022-2023 роках Ківерцівщина втратила 56 своїх синів-патріотів.

Щиро дякую всім, хто відбудовує і творить, волонтерить і захищає, лікує, здає кров і навчає, пече хліб і патрулює вулиці, саджає квіти і просуває українську культуру, виборює перемогу у спорті і б’ється на полі бою, підтримує соціально незахищених і залучає кошти в громаду, критикує і в той же час мотивує, збирається на засідання виконкомів і сесій, щоб ухвалювати рішення на користь громади!

Дякую абсолютно кожному мешканцю громади за об’єктивну критику, конструктивні діалоги, спільну працю та її результати. Вірю, що і надалі, всі ми працюватимемо над вирішенням існуючих проблем і виконанням намічених планів. Переконаний, що цей рік стане переможним для нашої країни, прогресивним для громади та мирним для всього українського народу. Спільно, і лише спільно, ми все подолаємо, відновимо та розбудуємо! План на наступний рік – працюємо на Перемогу!

Тож маємо бути як ніколи згуртовані, бо в єдності - наша сила.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» представляю на розгляд громади та депутатів міської ради Звіт міського голови про роботу виконавчого комітету за 2023 рік.

 

Пленарна та комісійна робота Ківерцівської міської ради

Основною формою та результатом діяльності Ківерцівської міської ради є пленарні засідання, які скликалися відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та затвердженого Регламенту роботи ради. За звітний період проведено 10 сесій міської ради, прийнято 441 рішення, які спрямовані на покращення економічного, соціального, культурного розвитку громади та її інфраструктури, а найголовніше зосереджені на фінансовій підтримці Збройних Сил України.

У Ківерцівській міській раді утворено такі постійні комісії міської ради:

з питань планування, бюджету, фінансів, економічного розвитку, підприємництва та інвестицій (голова постійної комісії - Михальчук Любов Ільївна);

з питань культури, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, молоді, спорту, міжнародної співпраці та регламенту (голова постійної комісії - Шпирук Василь Володимирович);

з питань містобудування, архітектури, землеустрою та екології (голова постійної комісії – Ткачук Валерій Євгенович);

з питань благоустрою, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, торгівлі та побутового обслуговування населення, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (голова постійної комісії - Ревко Маріанна Василівна).

За 2023 рік секретарем міської ради забезпечено організацію 34-х засідань профільних депутатських комісій.

 

Виконавчий комітет Ківерцівської міської ради, який сформований у складі 26 осіб, здійснює свою діяльність керуючись принципами відкритості та прозорості, що є необхідною умовою демократичного управління громадою, забезпечення належної та ефективної взаємодії місцевого самоврядування з громадою. Робота апарату міської ради здійснюється у відповідності до затвердженого плану роботи виконкому та завдань, що ставляться на нарадах у міського голови. На щотижневих нарадах розглядаються та вирішуються поточні питання і визначаються шляхи вирішення проблемних та перспективних питань.

Впродовж цього року проведено 13 засідань виконавчого комітету, в результаті яких було ухвалено 237 рішень. На кожному засіданні виконавчого комітету приймались рішення щодо охорони майна малолітніх осіб; затвердження висновків органів опіки та піклування міської ради; влаштування дітей на виховання до дитячих будинків; встановлення порядку участі батьків у вихованні малолітніх дітей; надання одноразової грошової допомоги; розгляд питань квартирного обліку; видалення зелених насаджень на території населених пунктів громади; надання дозволу на розміщення рекламної конструкції для зовнішньої реклами; надання дозволів на відкриття та погодження режиму роботи об’єктів торгівлі; розгляд заяв та затвердження обсягу витрат, що підлягає компенсації власникам житлового приміщення за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг та інші питання.

Усі рішення міської ради та виконавчого комітету виконано або на стадії виконання.

У сфері регуляторної діяльності здійснюється аналіз регуляторних актів Ківерцівської міської ради. Діючі регуляторні акти впорядковані та висвітлені на її офіційному сайті.

 

Виконання цільових програм за 2023 рік

Виконавчим комітетом міської ради, з метою належного забезпечення використання бюджетних коштів, впродовж 2023 року по спеціальному та загальному фондах міського бюджету, із залученням коштів від підприємств, установ, організацій, проводилося фінансування та виконання наступних програм, які були розроблені працівниками виконавчого комітету згідно посадових інструкцій та розпоряджень міського голови:

 

- Програма розвитку фізичної культури та спорту на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2023 рік (виконавці Тананайський Ю.В., Семенюк М.В.).

- Програма «Молодь Ківерцівської міської територіальної громади» на 2023 рік (виконавці Тананайський Ю.В., Семенюк М.В.).

- Програма фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення Ківерцівської міської територіальної громади на 2023 рік (виконавці Тананайський Ю.В., Семенюк М.В.).

- Комплексна програма розвитку освіти Ківерцівської міської ради на 2023 рік (виконавець Грибук М.В.).

- Програма соціального захисту населення Ківерцівської міської територіальної громади на 2023 рік (виконавець Чміль С.В.).

- Програма захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання у Ківерцівській міській територіальній громаді на 2023 рік (виконавець Поліщук О.Л.).

- Програма «Розвиток музейної справи та охорона культурної спадщини Ківерцівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки» (виконавець Сущук О.П.).

- Програма використання та охорони земель на території Ківерцівської міської ради на 2023 рік (виконавець Цюрак Т.В.).

- Програма «Дороги громади» на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2023 рік (виконавець Сурмик Б.І., Чигрин О.М.).

- Програма «Поводження з твердими побутовими відходами на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2023 рік» (виконавець Сурмик Б.І., Чигрин О.М.).

- Програма будівництва, капітального ремонту та поточного ремонту системи зовнішнього освітлення на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2023 рік (виконавець Сурмик Б.І., Чигрин О.М.).

- Програма розвитку комунального господарства та благоустрою на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2023 рік (виконавець Сурмик Б.І., Чигрин О.М.).

- Програма фінансової підтримки комунального підприємства «Ківерцівська центральна лікарня Ківерцівської міської ради» на 2023 рік (виконавець Круцько Н.С.).

- Програма фінансової підтримки комунального підприємства «Ківерцівський центр первинної медичної допомоги Ківерцівської міської ради» на 2023 рік (виконавець Марищук О.Р.).

- Програма діяльності комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів» Ківерцівської міської ради на 2023 рік (виконавець Левчик Л.В.).

- Програма природоохоронних заходів, що фінансуються за рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища Ківерцівської міської територіальної громади на 2023 рік (виконавець Сурмик Б.І., Чигрин О.М.).

- Програма «Питна вода Ківерцівської міської територіальної громади» на 2023 рік (виконавець Сурмик Б.І., Чигрин О.М.).

- Програма забезпечення розробки містобудівної документації на території Ківерцівської міської ради на 2023 рік (виконавець Сулятицький В.Б.).

- Програма забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2023 рік (виконавці Чигрин О.М., Роганов І.Ю.).

- Програма профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на території Ківерцівської громади на 2023-2025 роки (виконавець Чигрин О.М.).

- Програма «Дорожній рух та його безпека на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2023 рік» (виконавці Чигрин О.М., Роганов І.Ю.).

- Програма «Безпечна громада на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2023 рік» (виконавці Чигрин О.М., Роганов І.Ю.).

- Програма фінансової підтримки комунального підприємства «Енергія» на 2023 рік (виконавці Сурмик Б.І., Скиба В.В.).

- Програма захисту населення і території Ківерцівської міської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2023 рік (виконавці Роганов І.Ю., Сурмик Б.І.).

- Програми матеріально-технічного забезпечення військових формувань області, здійснення заходів щодо територіальної оборони, мобілізаційної підготовки і мобілізації на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2023 рік (виконавці Чигрин О.М., Роганов І.Ю.).

- Програма сприяння матеріально-технічного забезпечення для прикордонних підрозділів 6 прикордонного загону у 2023 році (виконавці Чигрин О.М., Роганов І.Ю.).

- Програма протидії екстремістським та терористичним проявам у Ківерцівській міській територіальній громаді на 2022-2024 роки (виконавці Чигрин О.М., Роганов І.Ю.).

- Програму підтримки органів виконавчої влади, здійснення делегованих повноважень переданих Ківерцівською міською територіальною громадою Луцькій районній державній адміністрації на 2023 рік (виконавець Чигрин О.М.).

- Програму забезпечення діяльності поліцейських офіцерів громади на 2023 рік (виконавець Роганов І.Ю.).

- Програму фінансової підтримки Територіального управління БЕБ у Волинській області на 2023-2024 рік (виконавець Роганов І.Ю.).

- Програма соціально-економічного розвитку громади на 2023 рік (виконавець Чигрин О.М.).

- Подані програми були розглянуті на засіданні виконавчого комітету № 273 від 12.12.2022 року та затверджені сесією міської ради 19.12.2022 року. Відповідно до них проводилось фінансування розвитку інфраструктури громади, соціального захисту населення, реконструкцію об’єктів соціально-культурного призначення, покращення матеріально-технічної бази комунальних установ та підприємств.

 

Інформація про виконання бюджету Ківерцівської міської територіальної громади за 2023 рік
(відповідальна Чигрин О.М.)

За 2023 рік до загального фонду бюджету громади при річному уточненому призначенні 366 532,6 тис. грн фактично надійшло доходів на суму 373 800,3 тис. грн (102,0%), з них власних доходів надійшло 230 562,5 тис. грн при плані 222 313,5 тис. грн - 03,7% (сума додаткових коштів 8 249,0 грн), офіційних трансфертів при річному уточненому призначенні 144 219,1 тис. грн надійшло 143 237,8 тис. грн (99,3%).

Основним бюджетоутворюючим податком у складі власних доходів загального фонду є податок та збір на доходи фізичних осіб, виконання якого за звітний період склало 180 061,4 тис. грн, що становить 102,7 % до уточненого плану, або 78,1% від усіх фактичних власних надходжень.

Значну питому вагу в структурі власних доходів становить єдиний податок - 20 893,6 тис. грн (104,6% до планового призначення) або 9,1 % від всіх фактичних надходжень, в тому числі надійшло:

- єдиного податку з юридичних осіб - 848,4 тис. грн;

- єдиного податку з фізичних осіб - 19 107,8 тис. грн;

- єдиного податку з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній рік дорівнює або перевищує 75 відсотків - 937,5 тис. грн.

Важливим джерелом надходжень доходів загального фонду є податок на майно, надходження якого склали 13 646,6 тис. грн, що становить 5,9 % усіх надходжень, в тому числі надійшло:

- податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки - 2 567,8 тис. грн;

- плати за землю - 10 955,8 тис. грн;

- транспортного податку - 123,0 тис. грн.

Рентної плати та плати за використання інших природних ресурсів надійшло 4 917,8 тис. грн та виконання запланованих обсягів забезпечено на 100,0 %; внутрішніх податків на товари та послуги надійшло 7 822,1 тис. грн (108,0 % до планового призначення).

Неподаткові надходження до загального фонду бюджету громади склали 3 081,9 тис. грн (129,0% до планового призначення, додатково отримано 692,2 тис. грн).

З державного бюджету до бюджету громади надійшли офіційні трансферти:

- базова дотація - 107,1 тис. грн;

- освітня субвенція - 84 136,1 тис. грн.

З обласного бюджету до бюджету громади надійшли офіційні трансферти:

- субвенція на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції – 1 442,0 тис. грн;   

- субвенція на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету - 323,9 тис. грн;

- субвенція з місцевого бюджету на виконання окремих заходів з реалізації соціального проєкту «Активні парки - локації здорової України» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету - 72,4 тис. грн;

- субвенція з місцевого бюджету на облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету - 4760,0 тис. грн;

- інші дотації – 125,9 тис. грн.

З бюджетів громад надійшло іншої субвенції в сумі 52 270,4 тис. грн, зокрема:

Цуманської селищної ТГ - 2 683,6 тис. грн, Олицької селищної ТГ - 707,4 тис. грн, Луцької міської ТГ- 336,4 тис. грн, Городищенської сільської ТГ- 531,5 тис. грн, Колківської селищної ТГ - 169,5 тис. грн, Волинської ОВА - 44 967,7 тис. грн, м. Нововолинськ - 2874,3 тис. грн.

До спеціального фонду бюджету за 2023 рік зараховано доходів у сумі 24 757,1 тис. грн, або 132,2 % до запланованого призначення, з них субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції - 242,7 тис. грн, субвенції з обласного бюджету на здійснення природоохоронних заходів - 137,2 тис. грн, іншої субвенції з бюджету Володимир-Волинської МТГ - 7664,0 тис. грн та власних надходжень - 16 713,2 тис. грн. Зокрема, надійшло:

- екологічного податку - 77,3 тис. грн;

- грошових стягнень за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності - 69,9 тис. грн;

- плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю - 2 243,1 тис. грн;

- надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності - 0,2 тис. грн;

- плати за оренду майна бюджетних установ - 777,8 тис. грн;

- надходження бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна) - 36,3 тис. грн;

- благодійних внесків, грантів, дарунків - 10 721,6 тис. грн;

- коштів, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об’єктів - 795,6 тис. грн;

- коштів від відчуження майна, що належить Автономній Республіці Крим та майна, що перебуває в комунальній власності - 558,8 тис. грн;

- коштів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності, та земельних ділянок, які знаходяться на території АРК - 1 387,6 тис. грн;

- коштів від викупу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, передбачених пунктом 6-1 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України -  45,0 тис. грн.

Одержані бюджетом громади доходи забезпечили повне фінансування всіх першочергових видатків, необхідних для повноцінного функціонування бюджетних установ та пріоритетних програм. Своєчасно виплачено заробітну плату працівникам бюджетних установ, проведено оплату за спожиті комунальні послуги та енергоносії.

Уточнене призначення по видатках загального фонду бюджету громади на 2023 рік затверджене в обсязі 300 589,1 тис. грн. Всього проведено касових видатків за рік на суму 293 984,6 тис, або 97,8 відсотки до планових призначень. Фінансування видатків здійснювалось відповідно до розпису бюджету громади та заявок розпорядників і одержувачів коштів.

В першу чергу бюджетні кошти спрямовувались на фінансування соціально-культурної сфери: за звітний період на зазначені цілі використано 215 094,4 тис. грн або 73,2 % усіх видатків, в тому числі на освіту - 178 766,1 тис. грн, охорону здоров’я - 12 424,2 тис. тис, соціальний захист - 9 695,6 тис. грн, культуру і мистецтво - 10 252,1 тис. грн, фізичну культуру і спорт - 3 956,4 тис. грн.

По охороні здоров’я кошти використані на фінансування Ківерцівської центральної лікарні в сумі 6 324,6 тис. грн на оплату комунальних послуг та енергоносіїв - 4 417,1 тис. грн, відшкодування пільгових пенсій - 130,0 тис. грн, придбання продуктів харчування - 263,9 тис. грн, придбання предметів, матеріалів, інвентаря - 325,6 тис. грн, придбання лікарських засобів, виробів медичного призначення - 570,0 тис. грн, оплата послуг (крім комунальних) -  618,0 тис. грн та  Ківерцівського центру первинної медико-санітарної допомоги в сумі 6 099,6 тис. грн, з них на оплату праці з  відрахуваннями - 1 962,6 тис. грн, на оплату медикаментів - 653,6 тис. грн, придбання продуктів харчування - 189,0 тис. грн, оплата послуг (крім комунальних) - 1 579,1 тис. грн на оплату комунальних послуг і енергоносіїв - 1 715,3 тис. грн.

Відповідно до Програми соціального захисту населення Ківерцівської МТГ на 2023 рік проведено видатків на суму 1 662,3 тис. грн, зокрема виплачено 25 допомог по 1000 грн на поховання безробітних громадян міста, не зареєстрованих в системі загальнодержавного соціального страхування - 25,0 тис. грн, 156 допомог на соціально-побутові потреби громадянам міста - 534,6 тис. грн, одна допомога на ліквідацію наслідків пожежі - 15,0 тис. грн, чотири допомоги дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18 років - 7,240 тис. грн; три допомоги військовослужбовцям-контрактникам - 6,0 тис. грн; відшкодовано ритуальних послуг на здійснення поховання померлих (загиблих) військовослужбовців, які загинули, захищаючи цілісність та незалежність України, - 779,4 тис. грн; надано послуг на оздоровлення військовослужбовців (харчування - 86,7 тис. грн, проживання - 188,4 тис. грн) - 275,1 тис. грн; здійснено компенсаційні виплати по перевезеннях залізничним транспортом окремих категорій громадян - 20,0 тис. грн.

Програма «Молодь Ківерцівської міської територіальної громади на 2023 рік» профінансована на проведення заходів молодіжної політики на суму 32,4 тис. грн. Організовано та проведено громадських робіт на 45,6 тис. грн.

Відповідно до Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2023 рік організовано та проведено фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи із різних видів спорту на суму 249,7 тис. грн.

Видатки в сфері житлово-комунального господарства за 2023 рік освоєні в сумі 11 724,7 тис. грн, з них на виконання:

 - Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Енергія» на 2023 рік - 1 210,0 тис. грн (за тріску технологічну для опалення);

- Програми розвитку комунального господарства та благоустрою на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2023 рік, зокрема на КП «Ківерціводоканал» -  699,5 тис. грн (за використання електроенергії, яка збільшилась під час реконструкції очисних споруд, придбання паливно-мастильних матеріалів та запчастин, ремонту каналізаційних мереж та транспорту підприємства - 449,5 тис. грн, перекриття будівлі ремонтно-технічної майстерні та придбання камер спостереження нових очисних споруд - 250,0 тис. грн);

- Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2023 рік - 196,6 тис. грн (погашена заборгованість по придбанню металевих контейнерів для збирання ТПВ механізованим способом - 49,0 тис. грн, придбано вуличні смітники на суму - 18,5 тис. грн; в поточному році придбано баки для збирання ТПВ (6 шт.) - 47,3 тис. грн, сміттєві пластикові баки (32 шт.) - 63,3 тис. грн, смітники вуличні (10 шт.) - 18,5 тис. грн);

- Програми розвитку комунального господарства та благоустрою на території Ківерцівської МТГ на 2023 рік (послуги з прибирання та інші по благоустрою на території громади) - 9 089,7 тис. грн;

- Програми будівництва, капітального ремонту та поточного ремонту системи зовнішнього освітлення на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2023 рік - 528,9 тис. грн.

Органами державного управління використано - 28 030,2 тис. грн.

Кошти, виділені з обласного бюджету на фінансування заходів Комплексної програми розвитку АПК Волинської області на 2023-2026 роки, освоєні в повному обсязі в сумі - 145,9 тис. грн. Зокрема, за напрямом: дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби (виплачено 30 власникам особистих селянських господарств) за перші 6 місяців утримання 84 голів молодняка ВРХ -  58800 гривень (по 700 гривень), за наступні 6 місяців утримання 67 голів молодняка ВРХ  - в сумі 87100 гривень (по 1300 гривень).

Видатки на здійснення заходів із землеустрою склали 105,5 тис. грн, в т. ч. заборгованість за 2022 рік - 35,5 тис. грн, за виготовлення документації із землеустрою - 25,3 тис. грн, топографо-геодезичні вишукування для цілей проєктування - 44,7 тис. грн.

По утриманню та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок власних надходжень громади проведено видатків на суму 14 568,1 тис. грн - на роботи та розроблення проєктної документації по поточному ремонту вулично-шляхової мережі громади. На забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони використано 502,8 тис. грн, в т.ч. на оплату праці з відрахуваннями працівників - 451,9 тис. грн, придбання паливно-мастильних матеріалів - 35,9 тис. грн, оплату інших енергоносіїв - 15,0 тис. грн.

Заходи з територіальної оборони профінансовані в сумі - 2 253,2 тис. грн на придбання паливно-мастильних матеріалів, обладнання для матеріально-технічного забезпечення військовослужбовців ЗСУ та підрозділів тероборони, з них за рахунок коштів бюджету Ківерцівської МТГ - 1 326,9 тис. грн, бюджету Нововолинської МТГ - 926,3 тис. грн.

В звітному періоді з бюджету Ківерцівської міської територіальної громади надано субвенції:

- районному бюджету Луцького району Луцькій РДА на виконання районної програми патріотичного виховання молоді, підготовки та проведення приписки і призову юнаків на строкову військову службу в Збройні сили України, Національної гвардії України та інші військові формування та сприяння забезпечення готовності до національного спротиву в Луцькому районі на 2021-2025 роки Луцькій РДА в сумі 600,0 тис. грн;   

- бюджету Калинівської селищної територіальної громади Калинівській СТГ для відновлення інфраструктури та надання допомоги постраждалому населенню села Благодатівка Калинівської селищної теиторіальної громади Бериславського району Херсонської області - 500,0 тис. грн;

- державному бюджету на загальну суму 23 645,4 тис. грн, з них: на виконання Програми матеріально-технічного забезпечення військових формувань області, здійснення заходів щодо територіальної оборони, мобілізаційної підготовки і мобілізації на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2023 рік - 13 910,0 тис. грн; Програми захисту населення і території Ківерцівської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2023 рік - 320,0 тис. грн; Програми сприяння матеріально-технічного забезпечення для прикордонних підрозділів 6 прикордонного загону, які дислокуються в межах ділянки відповідальності Ківерцівської громади у 2023 році - 1200,0 тис. грн; Програми протидії екстремістським та терористичним проявам у Ківерцівській міській територіальній громаді на 2022-2024 роки - 49,9 тис. грн; Програми забезпечення діяльності поліцейських офіцерів громади на 2023 рік  Луцьке РУП ГУНП у Волинській області - 100,0 тис. грн; Програми забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2023 рік відділення поліції № 1 (м. Ківерці) Луцького РУП ГУНП у Волинській області - 3 326,0 тис. грн; Програми підтримки органів виконавчої влади, здійснення делегованих повноважень переданих Ківерцівською міською територіальною громадою Луцькій районній державній адміністрації на 2023 рік Луцькій РДА - 87,0 тис. грн; Програми профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на території Ківерцівської громади на період 2023-2025 роки Ківерцівському районному сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області - 200,0 тис. грн; Програми фінансової підтримки Територіального управління БЕБ у Волинській області на 2023-2024 рік територіальному управлінню БЕБ у Волинській області - 196,2 тис. грн; Програми матеріально-технічного забезпечення військових формувань області, здійснення заходів щодо територіальної оборони, мобілізованої підготовки і мобілізації на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2023 рік квартирно-експлуатаційному відділу м. Володимир - 4 012,6 тис. грн; Програми «Дистанційне обслуговування місцевих бюджетів на 2023 рік» управлінню Державної казначейської служби України у Ківерцівському районі - 30,0 тис. грн; Програма покращення функціонування Центру обслуговування платників Ківерцівської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Волинській області на 2023 рік Ківерцівській ДПС Головного управління ДПС у Волинській області - 213,7 тис. грн.

Видатки спеціального фонду бюджету громади за 2023 рік склали 266 886,9 тис. грн, або 92,4 відсотки до планових призначень, з них за рахунок:  

- платних послуг бюджетних установ - 2 988,1 тис. грн;

- інших джерел власних надходжень - 11 520,8 тис. грн;

- цільового фонду охорони навколишнього природного середовища - 286,3 тис. грн;

- надходжень бюджету розвитку - 252 091,7 тис. грн.

Капітальні видатки за звітний період, проведені за рахунок власних доходів на суму - 207 446,0 тис. грн та субвенцій з державного та обласного бюджету на суму - 44 645,7 тис. грн. Зокрема, придбано спецтехніку для житлово-комунального господарства громади - 21 339,6 тис. грн, проведено реконструкцію очисних споруд каналізації м. Ківерці Луцького району, Волинської області (аварійно-відновлювальні роботи), облаштування місць перебування внутрішньо-переміщених та евакуйованих осіб - 97 885,0 тис. грн. Придбано обладнання і предметів довгострокового користування для військових частин (генератори, квадроцикли, зарядні станції, радіостанції, квадрокоптери, мототехніка, бензовози, інше обладнання та предмети довгострокового користування) на суму 47 806,1 тис. грн. 

Для Ківерцівської центральної лікарні придбано медобладнання довгострокового призначення на суму 9 905,6 тис. грн. Проведено капітальних видатків в сфері освіти на 12 564,1 тис. грн, зокрема придбано генератори, шкільні комплекти для класів, обладнання для кабінету безпеки; проведено капітальні ремонти їдальні та спортивного залу ліцею с. Суськ, фасаду ліцею № 4 м. Ківерці, приміщення спортивного залу ліцею № 2 м. Ківерці, адмінбудівлі Ківерцівського ЦПО із запровадженням заходів енергозбереження.

За рахунок залишків субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що утворились на 01.01.2023 року, придбано комплект техніки для кабінету інформатики навчально-виховного комплексу "Ківерцівська загальноосвітня школа І ступеня - Ківерцівська гімназія Ківерцівської міської ради Волинської області" вул. Тиверців, 6 Луцького району Волинської області на суму 649,8 тис. грн.

Проведено природоохоронних заходів за рахунок цільового фонду охорони навколишнього природного середовища на суму 286,3 тис. грн, з них: заборгованість за 2022 рік по виконаних роботах - заходи з поліпшення технічного стану та благоустрою меліоративної системи «Прудник» на відрізку від залізничної колії до вулиці Чкалова у м. Ківерці Волинської області - 189,0 тис. грн, в т. ч. за рахунок субвенції на виконання природоохоронних заходів - 137,2 тис. грн; за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Ківерцівської  МТГ - 51,8 тис. грн; в поточному році проведено обстеження та благоустрій меліоративного каналу К4 на суму 71,7 тис. грн, заходи з поліпшення технічного стану водойми в межах вулиць: Шевченка, П.Орлика, Молодіжна на суму - 25,6 тис. грн.

Надано субвенції державному бюджету по спеціальному фонду відповідно до Програми матеріально-технічного забезпечення військових формувань області, здійснення заходів щодо територіальної оборони, мобілізаційної підготовки і мобілізації на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2023 рік на суму 9 146,0 тис. грн - на капітальний ремонт приміщення КЕВ м. Володимир; Програми протидії екстремістським та терористичним проявам у Ківерцівській міській територіальній громаді на 2022-2024 роки - Управлінню Служби безпеки України у Волинській області в сумі 600,0 тис. грн - на придбання автомобіля, комп'ютерної техніки.

                        

Відділ з питань публічних закупівель та договірної роботи
(відповідальна Гурич І.С.)

Відповідно до Положення про відділ публічних закупівель та договірної роботи апарату Ківерцівської міської ради та її виконавчого комітету, затвердженого рішенням Ківерцівської міської ради від 30.03.2021 року № 8/35, у 20223 році відділом здійснювалися заходи щодо організації закупівельної діяльності Ківерцівської міської ради, а саме здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг та координація діяльності розпорядників бюджетних коштів Ківерцівської міської ради у відповідності до законодавства у сфері публічних закупівель.

Планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель. Відповідно до статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі», річний план та зміни до нього безоплатно оприлюднюються замовником в електронній системі закупівель протягом 5-ти робочих днів з дня затвердження річного плану та змін до нього. Протягом 2023 року відділом було оприлюднено 550 планів про проведення закупівель на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель (в системі Prozorro) з використанням електронного майданчика «ZAKUPKI.PROM.UA».

12.10.2022 року була прийнята Постанова Кабінету Міністрів України № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», яка набрала чинності 19.10.2022 року. Після набрання чинності зазначеною постановою усі без виключення закупівлі товарів, робіт і послуг проводились відповідно до її вимог.

За 2023 рік було проведено 29 процедур закупівель за типом відкриті торги з особливостями, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», а саме:

1) поточний ремонт вулиці Залізнична, в місті Ківерці Волинської області (за кодом ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь), сума укладеного договору – 1 330 800,00 грн;

2) поточний ремонт вулиці Заводська, в місті Ківерці Волинської області (за кодом ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь), сума укладеного договору – 1 025 844,00 грн;

3) поточний ремонт вулиці Садова з примиканням частини вулиці Незалежності до вулиці Шевченка, в селі Журавичі Луцького району Волинської області (за кодом ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь), сума укладеного договору – 2 206 800,00 грн;

4) поточний ремонт вулиці Молодіжної, в селі Озеро Луцького району Волинської області (за кодом ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) (роботи не проводились);

5) спеціалізована техніка для комунальних підприємств (за кодом ДК 021:2015 - 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби), сума укладеного договору – 11 040 000,00 грн;

6) поточний ремонт тротуару по вулиці Княгині Ольги (від вулиці Соборності до вулиці Тиверців (парна сторона), в місті Ківерці Луцького району Волинської області (за кодом ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь), сума укладеного договору – 670 000,00 грн;

7) поточний ремонт вулиці Січових Стрільців, в місті Ківерці Луцького району Волинської області (за кодом ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь), сума укладеного договору – 1 653 000,00 грн;

8) реконструкція очисних споруд каналізації м. Ківерці Луцького району Волинської області (аварійно-відновлювані роботи), облаштування місць перебування внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб. Коригування (за кодом ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь), сума укладеного договору – 21 888 184,80 грн;

9) поточний ремонт вулиці Літописна (від вул. Київська до вул. Матросова) в місті Ківерці Луцького району Волинської області (за кодом ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) –роботи не проводились;

10) поточний ремонт вулиці Героїв Крут, в місті Ківерці Луцького району Волинської області (за кодом ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь), сума укладеного договору – 1 215 000,00 грн;

11) поточний ремонт вулиці Корольова, в місті Ківерці Луцького району Волинської області (за кодом ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь), сума укладеного договору – 952 500,00 грн;

12) поточний ремонт вулиці Центральна, в селі Омельне Луцького району Волинської області (за кодом ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь), сума укладеного договору – 1 204 500,00 грн;

13) поточний ремонт пішохідної доріжки навколо озера Молодіжне в місті Ківерці Луцького району Волинської області (за кодом ДК 021:2015 - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь), сума укладеного договору – 754 690,52 грн;

14) реконструкція очисних споруд каналізації м. Ківерці, Луцького району, Волинської області (аварійно-відновлювані роботи), облаштування місць перебування внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб. Коригування (за кодом ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь), сума укладеного договору – 11 660 074,80 грн;

15) послуги з утримання місць поховання (встановлення огорожі на міському кладовищі) за кодом ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи), сума укладеного договору – 1 919 555,42 грн;

16) поточний ремонт вулиці Залізниця, в місті Ківерці Луцького району Волинської області (за кодом ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь), сума укладеного договору – 2 122 500,00 грн;

17) товари для матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони (Квадрокоптери DJI Mavic 3 Fly More Combo) (за кодом ДК 021:2015 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном) –договір розірвано у ув’язку з неможливістю поставки товару у встановлені строки;

18) товари для матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони: Зарядна станція EcoFlow DELTA max 2000 (за кодом ДК 021:2015 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання), сума укладеного договору – 466 480,00 грн;

19) предмети довгострокового користування для матеріально-технічного забезпечення потреб ЗСУ: міні-екскаватор BOBCAT або еквівалент (за кодом ДК 021:2015 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка), сума укладеного договору – 2 692 200,00 грн;

20) предмети довгострокового користування для матеріально-технічного забезпечення потреб ЗСУ: автомобіль Mitsubishi L200 або еквівалент (за кодом ДК 021:2015 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби), сума укладеного договору – 6 256 000,00 грн;

21) предмети довгострокового користування для матеріально-технічного забезпечення потреб ЗСУ: електростанції типу SSM-30-01-02 або еквівалент (за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори), сума укладеного договору – 1 836 000,00 грн;

22) предмети довгострокового користування для матеріально-технічного забезпечення потреб ЗСУ: ноутбук Lenovo V15 G3 (82TV005PRA) або еквівалент (за кодом ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина), сума укладеного договору – 624 438,00 грн;

23) предмети довгострокового користування для матеріально-технічного забезпечення потреб ЗСУ: вантажний автомобіль (самоскид) Mercedes-Benz Arocs або еквівалент (за кодом ДК 021:2015 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби), сума укладеного договору – 7 200 000,00 грн:

24) предмети довгострокового користування для матеріально-технічного забезпечення потреб ЗСУ: Квадрокоптери DJI Mavic 3 Fly More Combo або аналог (за кодом ДК 021:2015 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном), сума укладеного договору – 439 996,00 грн;

25) предмети довгострокового користування для матеріально-технічного забезпечення потреб ЗСУ та здійснення заходів з територіальної оборони (комплект у складі екшн-камери GoPro HERO 12 Black (або еквівалент) та карти памʼяті SanDisk 128GB microSD class 10 Ultra Light або еквівалент (за кодом ДК 021:2015 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу), сума укладеного договору – 725 598,00 грн;

26) предмети довгострокового користування для матеріально-технічного забезпечення потреб ЗСУ та здійснення заходів з територіальної оборони (портативні зарядні станції Zipper ZI-PS1000 (або еквівалент) (за кодом ДК 021:2015 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання), сума укладеного договору – 1 199 664,00 грн;

27) предмети довгострокового користування для матеріально-технічного забезпечення потреб ЗСУ (ноутбук Lenovo V15 G3 (82TV005PRA) або еквівалент) (за кодом ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина), сума укладеного договору – 936 630,00 грн;

28) предмети для матеріально-технічного забезпечення потреб ЗСУ (Аналізатор спектру Tiny Sa Ultra (код ДК 021:2015: 38430000-8 – Детектори і аналізатори), сума укладеного договору – 149 760,00 грн;

29) предмети для здійснення заходів з територіальної оборони та надання підтримки боєздатності військових частин (портативні зарядні станції Zipper ZI-PS330 (або еквівалент) (за кодом ДК 021:2015 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання), сума укладеного договору – 582 000,00 грн.

Впродовж 2023 року було проведено 7 закупівель товару за типом запит ціни пропозиції, а саме:

1) бензин А-95 (Євро 5) в талонах; дизельне паливо (Євро 5) в талонах (за кодом ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистилянти), на суму - 100 990,00 грн;

2) бензин А-95 (Євро-5) в талонах (за кодом ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти), на суму - 96 883,00 грн;

3) сміттєвий бак CONTENUR пластиковий зелений 240л для здійснення господарської діяльності на території громади (за кодом ДК 021:2015 44610000-9 — Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску), на суму - 63 360,00 грн;

4) бензин А-95 (Євро 5), дизельне паливо (Євро 5) в талонах (за кодом ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистилянти), на суму - 40393,00 грн;

5) дизельне паливо (Євро 5) в талонах (за кодом ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистилянти), на суму - 40 087,50 грн;

6) товари для матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони (Квадрокоптери DJI Mavic 3 Fly More Combo або аналог) (за кодом ДК 021:2015 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном), на суму - 390 000,00 грн;

7) електрична енергія (за кодом ДК 021:2015: 09310000-5 — «Електрична енергія»), на суму - 1 146 029,22 грн.

17 закупівель було проведено відповідно до абз. 4, п. 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень; послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень; робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником, а саме:

1) предмети для матеріально-технічного забезпечення підрозділу територіальної оборони (Генератори дизельні Walter Stahl PR10000D за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори), на суму - 450 000,00 грн;

2) предмети для матеріально-технічного забезпечення підрозділу територіальної оборони (Генератори бензинові Blackstone BG11050-FullPower (7-7,8 кВт) за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори), на суму - 1 500 000,00 грн;

3) товари для матеріально-технічного забезпечення підрозділу територіальної оборони (квадроцикли CF1000AU Camo І Камо EPS за кодом ДК 021:2015 34110000-1 Легкові автомобілі), на суму - 1 508 220,00 грн;

4) предмети для матеріально-технічного забезпечення підрозділу територіальної оборони (Квадрокоптери DJI Mavic 3 Fly More Combo за кодом ДК 021:2015 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном), на суму - 223998,00 грн;

5) предмети для матеріально-технічного забезпечення підрозділу територіальної оборони (Генератори дизельні за кодом ДК021:2015 31120000-3 Генератори), на суму - 350 000,00 грн.

6) предмети для матеріально-технічного забезпечення підрозділу територіальної оборони (Зарядна станція EcoFlow DELTA EF3 Pro за кодом ДК 021:2015 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання), на суму - 1 100 000,00 грн;

7) товари для матеріально-технічного забезпечення підрозділу територіальної оборони (Квадрокоптери DJI Mavic 3 Fly More Combo за кодом ДК 021:2015 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном), на суму - 439 996,00 грн;

8) товари для матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони (Квадрокоптери DJI Mavic 3 Fly More Combo за кодом ДК 021:2015 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном) на суму -348 000,00 грн;

9) товари для матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони (Квадрокоптери DJI Mavic 3 Cine Premium Combo RC-N1 за кодом ДК 021:2015 34710000- 7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном), на суму - 116 000,00 грн;

10) товари для матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони (Квадрокоптери DJI Mavic 3 Fly More Combo та квадрокоптер DJI Mavic 3 Enterprise за кодом ДК 021:2015 34710000- 7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном), на суму - 501 600,00 грн;

11) предмети довгострокового користування для матеріально-технічного забезпечення потреб ЗСУ (мототехніка LINHAI М550L за кодом ДК 021:2015-34410000-4 Мотоцикли), на суму - 265 650,00 грн;

12) товари для матеріально-технічного забезпечення військовослужбовців ЗСУ (Вантажний шиномонтажний стенд із захопленням диска 14-26 LC588S BRIGHT за кодом ДК 021:2015 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання), на суму - 264 000,00 грн;

13) предмети довгострокового користування для здійснення заходів з територіальної оборони та для надання боєздатності військових частин (генератори бензинові Blackstone BG 11050- FullPower ES (або еквівалент) за кодом ДК 021:2015 31120000-З Генератори), на суму - 550 000,00 грн;

14) предмети довгострокового користування для здійснення заходів з територіальної оборони та для надання боєздатності військових частин (Міні-екскаватор гусеничний KUBOTA КХ71-3, WKFRGN0100Z078653, 2013р. за кодом ДК 021:2015 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка), на суму - 1 250 000,00 грн;

15) предмети довгострокового користування для здійснення заходів з територіальної оборони та для надання боєздатності військових частин (комплекс відеоспостереження «Зір Про +» та комплекс відеоспостереження «Зір +» або еквівалент за кодом ДК 021:2015 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони), на суму - 3 351 360,00 грн;

16) предмети довгострокового користування для здійснення заходів з територіальної оборони та для надання підтримки боєздатності військових частин (автомобіль Mitsubishi L200 2,4 TD MT INVITE 2023 р.в. за кодом ДК 021:2015 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби), на суму - 1 398 000,00 грн;

17) предмети довгострокового користування для здійснення заходів з територіальної оборони та для надання боєздатності військових частин (генератори бензинові Blackstone BG 11050- FullPower ES (або еквівалент) за кодом ДК 021:2015 31120000-З Генератори), на суму - 550 000,00 грн;

Відповідно до абзацу 6 пункту 13 Постанови №1178, яким встановлено, що для придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень; послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень; робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), проведено закупівлю товарів, а саме:

1) спеціалізована техніка для комунальних підприємств (трактори колісні з навісним обладнанням за кодом ДК 021:2015 - 16700000-2 Трактори), на суму -  10 299 600,00 грн;

2) предмети довгострокового користування для матеріально-технічного забезпечення потреб ЗСУ (бензовози б/у за кодом ДК 021:2015 - 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби), на суму - 10 299 600,00 грн;

Відповідно до абзацу 8 пункту 13 Постанови №1178, яким встановлено, що для придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень; послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень; робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли у замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі, проведено закупівлю робіт по об’єкту «Реконструкція очисних споруд каналізації м. Ківерці, Луцького району, Волинської області (аварійно-відновлювані роботи), облаштування місць перебування внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб. Коригування (за кодом ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь), на суму - 29 724 030,00 грн;

Пунктом 11 Постанови №1178 встановлено, що для здійснення закупівель товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких є меншою ніж 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких є меншою ніж 200 тис. гривень, робіт, вартість яких є меншою ніж 1,5 млн гривень, замовники можуть використовувати електронну систему закупівель відповідно до умов, визначених адміністратором електронної системи закупівель, у тому числі електронний каталог для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково дотримується принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом, вносить інформацію про таку закупівлю до річного плану та оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, а саме не пізніше, ніж через 10 робочих днів з дня укладення такого договору. Відповідно до цього пункту постанови було проведено 478 закупівель товарів та послуг на загальну суму - 21 207 446 грн.

Також, на Відділ покладено обов’язки по організації та проведенню аукціонів з оренди комунального майна та аукціонів з малої приватизації.

Впродовж 2023 року Відділом було проведено 3 аукціони та укладено договори з оренди комунального майна.

Також, відділ бере участь в роботі Комісії для проведення інвентаризації об’єктів нерухомого майна Ківерцівської міської територіальної громади та створення реєстру комунального майна та Комісії з виявлення, обстеження та прийняття майна у комунальну власність, взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та від умерлої спадщини на території Ківерцівської міської територіальної громади.

 

Відділ юридичного забезпечення та кадрової роботи
(відповідальна Пелех О.О.)

Відповідно до Положення відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи апарату Ківерцівської міської ради та її виконавчого комітету, затвердженого рішенням Ківерцівської міської ради від 30.03.2021 року № 8/35, здійснювалися заходи, спрямовані на виконання вимог ст.19 Конституції України щодо здійснення органами місцевого самоврядування та їх посадовими особами повноважень, передбачених Конституцією та законами України.

Основним завданням відділу є правове забезпечення діяльності міського голови, міської ради, її виконавчого комітету, а також структурних підрозділів міської ради.

У роботі з кадрових питань формуються особисті справи, вносяться до них зміни, заповнюються та вносяться зміни до трудових книжок, здійснюється архівне супроводження особистих справ звільнених працівників, запити про проведення спеціальних перевірок.

Впродовж 2023 року було підготовлено 259 розпоряджень голови міської ради з кадрових питань.

Працівники відділу є членами постійних, тимчасових комісій, робочих груп та приймали участь у відповідних засіданнях. Працівниками відділу, в межах своєї компетенції, надавались консультації та роз’яснення іншим виконавчим органам з правових питань.

Працівниками відділу надавались правові висновки щодо документації, яка виносилась на розгляд опікунської ради при виконавчому комітеті Ківерцівської міської ради.

Протягом 2023 року було подано 4 заяви до Ківерцівського районного суду про призначення опікуна.

Підготовлено документи різного правового характеру (позовні заяви, апеляційні та касаційні скарги на рішення судів, заперечення, відзиви, клопотання, листи, запити, відповіді тощо).

Протягом 2023 року здійснювалося представництво Ківерцівської міської ради, виконавчого комітету, понад 200 судових справах, які розглядалися у рамках цивільного, господарського, трудового, та адміністративного проваджень.

Протягом 2023 року адміністративна комісія при виконавчому комітеті Ківерцівської міської ради розглянула 14 адміністративних справ, з них:

1 – за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях (ст. 175-1 КУпАП);

11 – за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів (ст. 152 КУпАП);

1 – за порушення правил тримання собак і котів (ч.1 ст.154 КУпАП);

1 - за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння (ч. 2 ст. 156 КУпАП).

Внаслідок розгляду по усіх справах було винесено постанови про накладення штрафу на загальну суму - 4590 грн, з них:

- штрафи по 9 постановах (на загальну суму 4250 грн) були оплачені порушниками добровільно;

- 1 постанову передано для стягнення в примусовому порядку до виконавчої служби.

Внаслідок розгляду по 2 справах було винесено постанови про закриття справи у зв'язку із відсутністю складу адміністративного правопорушення, по 2 справах адміністративне стягнення у вигляді попередження.

Видано 103 характеристики на громадян Ківерцівської ТГ.

Протягом 2023 року головним спеціалістом з проєктної діяльності відділу було взято участь та реалізовано проєктів:

-      у співпраці з ГО «Медицина в дії» в черговий раз реалізована важлива ініціатива - видача продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб та сімей віськовослужбовці;

-      за підтрмки проєкту «Говерла» та агенства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку «Hoverla», «USAID» в Україні, ліцей с. Журавичі та «Ківерцівська лікарня Ківерцівської міської ради» отримали холодильні – 2 шт. та морозильні промислові шафи- 2 шт., вартість допомоги  ̶  478 тисяч гривень;

-      завершено реалізацію проєкту «Капітальний ремонт будівлі ЗОШ І-ІІІ ступеня в с. Суськ, по вул. Молодіжній, 8, Ківерцівського р-ну Ківерцівської міської територіальної громади Волинської області у Програмі НЕФКО «Енергоефективність в малих та об’єднаних громадах України», проведено офіційне відкриття в ліцеї с. Суськ Луцького району Волинської області;

-      проведення робіт з реалізації проєкту «Капітальний ремонт будівлі будинку-інтернату за адресою: вул. Волі, 76 А, с. Тростянець, Луцького району, Волинська область, Україна»;

-      за допомоги Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», продовжено роботу над розробленням просторового планування громади;

-      розроблено та затверджено «Стратегію розвитку Ківерцівської міської територіальної громади на період до 2027 року та План заходів на 2024- 2027 роки» (розміщено на сайті громади);

-      розпочато роботу з ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів», яка завітала до Ківерцівської міської ТГ, та проведена зустріч з її мешканцями в рамках проєкту щодо дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»;

-      участь у проєкті «Підсилення спроможностей та підтримка інституцій надавачів соціальних послуг», який реалізовується Агентством ООН у справах біженців (УВКБ ООН), забезпечила облаштування 3 робочих місць відділу «Служба дітей» Ківерцівської міської ради та її виконавчого комітету, а саме: ноутбуки – 3 шт., МФУ – 3 шт., картріджі – 6 шт., джерело безперебійного живлення – 3 шт., папір ксероксний та інші канцелярські товари;

-      проведено зустріч робочої групи Ківерцівської міської ради з питань доступності до соціальних послуг із представниками громадської організації «Фундація «Простір». Захід проведено в рамках реалізації грантового проєкту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» з метою налагодження партнерства між експертами проєкту та робочою групою громади;

-      У 2023 році Ківерцівська міська рада отримала від проєкту USAID «ГОВЕРЛА» три генератори потужністю 60 і 90 кВт. Два з них забезпечують безперебійне енергоживлення важливих об’єктів комунальної власності, а саме: КП «Ківерцівська центральна лікарня», КП «Ківерціводоканал» та Будинок для проживання внутрішньо переміщених осіб у с. Тростянець, вул. Волі, 76 а Луцького району Волинської області;

-      за результатами комплексної оцінки потреб із числа 65 громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», проведеної у 2022 році для забезпечення надання ефективних послуг під час зимового періоду, Ківерцівська міська територіальна громада отримала екскаватор-навантажувач CASE. Техніка передана в експлуатацію місцевому комунальному підприємству «Ківерцівський водоканал». Це надзвичайно вагоме підсилення матеріально-технічної бази підприємства дозволить покращити надання населенню основних муніципальних послуг – водопостачання та водовідведення, опалення, вуличне освітлення та утримання доріг, громадських місць і кладовищ;

-      проведення роботи мобільної група БФ «Право на захист» у зборі інформації на грошову допомогу внутрішньо переміщеним особам;

-      у рамках щорічної кампанії «16 днів проти насильства» встановлено «Червону лавку» у Сквері Небесної Сотні. Мета ініціативи - привернути увагу громадськості до проблеми домашнього насильства. На лавку прикріпили табличку із національними контактами протидії насильству;

-      участь у проєкті «Підсилення спроможностей та підтримка інституцій надавачів соціальних послуг», який реалізовується Агентством ООН у справах біженців (УВКБ ООН), дозволила облаштувати 1 робоче місце соціального працівника КУ «Центр надання соціальних послуг» Ківерцівської міської ради та її виконавчого комітету, а саме: ноутбук – 1 шт., МФУ – 1 шт., картріджі – 4 шт., джерело безперебійного живлення – 1 шт., папір ксероксний та інші канцелярські товари;

- в рамках всеукраїнського проєкту відкрито «Клас безпеки», метою якого є вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги. Простір в класі обладнано усім необхідним навчально-методичним матеріалом;

-      проєкт "Впливові", який реалізовується в межах Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») HOVERLA / проєкт USAID в Україні, спільно із представниками громад розпочав етап зустрічей з молоддю: у форматі круглого столу обговорили можливості підвищення ефективності взаємодії молоді з представниками органів місцевого самоврядування. Результатом офлайн-зустрічі стало напрацювання проблематик для Ківерцівської громади, а також генерування ідей для вирішення тих проблем, які є актуальними і для місцевої молоді, і для громади загалом;

-      в рамках співпраці Проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “ГОВЕРЛА” було отримано для облаштування КП «Ківерцівська центральна лікарня» Ківерцівської міської ради та ОЗЗСО «Журавичівський ліцей Луцького району Волинської області» як таких, що приймають внутрішньо переміщених осіб, гардеробні металеві 2-секційні шафи SUM 620 б/п RAL 7035, комплекти меблів для їдалень (столи Ліра та стільці Ріо у кожному комплекті), автоматичні сушильні, і автоматичні пральні машини Samsung DV90TA040AХ/UA та Samsung WW90TA047AE1/UA та дороговартісний кухонний інвентар:

•  пароконвекційні печі Piron PF8910 на 10 рівнів, укомплектовані деками і підставкою під пароконвектомат з направляючими під гастроємності;

•  електричні промислові плити на 6 комфорок з духовими шафами ПЕ 6Ш Н;

•  лінії роздач (вітрина кондитерська з холодильним агрегатом; (марміт) других страв; прилавок для столових приборів; стіл нейтральний) та кондитерський 1-секційний стелаж на 16 рівнів;

•  холодильні промислові шафи 1200 л, Forcold G-GN1200TN-FC;

•  морозильна дводверна шафа 1200 л, Forcold G-GN1200ВТ-FC;

•  промислова посудомийна машина Stalgast 803021;

•  підлогомийні промислові машини Becker CT15 B 35 Li-Titan;

•  відра з педаллю (контейнер для сміття) 30 л;

-      в рамках співраці Проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “ГОВЕРЛА” було отримано 6 бензинових генераторів GUCBIR, 7,5 кВт для потреб безперебійного навчального процесу під час відсутності електроенергії відділу «Центр надання адміністративних послуг» Ківерцівської міської ради;

-      в рамках співпраці з Благодійним фондом «Віримо в Україну» для відділення анестезіології та інтенсивної терапії Ківерцівської центральної лікарні отримало апарат для проведення гемодіалізу;

-      проведено зустріч з представниками французької неурядової гуманітарної організації ACTED щодо участі громадян Ківерцівської громади у програмі «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗШИРЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ПРАВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОК ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ» (SEED) та прийняти участь в конкурсі грантів на мікробізнес та самозайнятість;

-      участь у проєкті «Ти — важливий», який реалізований активною молоддю Ківерцівської громади за підтримки ГО «Молодіжний центр Волині» в рамках програми з неформальної освіти «Залучення молоді», реалізованого British Council Ukraine;

-      участь молоді Ківерцівської громади у «Молодіжному форумі Волині», захід відбувся завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт «ГОВЕРЛА»;

-      програма «Зміцнення спроможності молодих людей стати агентами змін через розвиток життєвих навичок підлітків та підтримку молодіжного активізму у 7-ми західних областях», що фінансується за рахунок коштів Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) за Угодою ІСАР Єднання з ЮНІСЕФ про співпрацю №UKR/PCA2023187/SPD2023287 від 03.07.2023 р.;

-      проєкт «Майданчик для культурного та творчого спілкування в укритті», що підтримується Українським Жіночим Фондом за підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

 

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Ківерцівської міської ради, її відокремлених структурних підрозділів, комунальних підприємств, комунальних установ та апарату виконавчого комітету є робота зі зверненнями громадян. За 2023 рік до міської ради надійшло 916 звернень, з них: письмових - 878 звернень, побувало на усному прийомі - 38 громадян.

Особлива увага приділяється розгляду звернень громадян пільгових категорій. За 2023 рік від інвалідів, учасників бойових дій та ветеранів війни надійшло - 28 звернень, багатодітних сімей, одиноких матерів – 6.

Проаналізувавши звернення, які надійшли в міську раду, найбільше стосувалося питань соціального захисту (виділення матеріальних допомог) - 157 звернень. Всі 157 звернень були задоволені.

Відповідно до Програми соціального захисту населення Ківерцівської МТГ на 2023 рік проведено видатків на суму 1 642,3 тис. грн, зокрема виплачено 25 допомог по 1000 грн на поховання безробітним громадянам міста незареєстрованим в системі загальнодержавного соціального страхування - 25,0 тис. грн, 157 допомог на соціально-побутові потреби громадянам міста - 549,6 тис. грн, одна допомога на ліквідацію наслідків пожежі - 15,0 тис. грн, чотири допомоги дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18 років - 7,240 тис. грн; три допомоги військовослужбовцям-контрактникам - 6,0 тис. грн; відшкодовано ритуальних послуг на здійснення поховання померлих (загиблих) військовослужбовців, які загинули захищаючи цілісність та незалежність України - 1054,5 тис. грн.

З питань житлової політики – надійшло 22 звернення. В зверненнях порушені питання: про надання довідок про місцезнаходження житлових будинків, покращення житлових умов, присвоєння поштової адреси, постановка на квартирний облік.

40 звернень надійшли про земельні питання. А саме про виділення земельних ділянок під забудову.

З питань комунального господарства надійшло 50 звернень. В яких були порушені питання: ремонту доріг, тротуарних доріжок, благоустрій вулиць та прибудинкових територій, знесення та кронування зелених насаджень, проведення ремонту під’їздів та дахів багатоквартирних будинків, вуличного освітлення. 

628 звернень надійшло з інших питань. Зокрема: про проведення обстеження житлово-побутових умов, добросусідство, встановлення факту проживання громадян без реєстрації та не проживання за адресами реєстрації.

За дорученням міського голови працівники відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи розглядали, аналізували та готували відповідь по значній кількості звернень фізичних та юридичних осіб, запитів прокуратури, ухвали суду, відповідні документи інших правоохоронних і контролюючих органів.

 

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»
(відповідальний Кукатова А.І.)

З метою забезпечення прав громадян на отримання якісних адміністративних послуг в Ківерцівській громаді функціонує Центр надання адміністративних послуг.

Одним із основних принципів, на яких базується робота Центру, є доступність, зручність, своєчасне, повне та якісне надання адміністративних послуг.

Через Центр надання адміністративних послуг Ківерцівської міської ради відвідувачі мають можливість отримати 264 адміністративні послуги, серед яких:

- реєстрація актів цивільного стану;

- реєстрація місця проживання;

- державна реєстрація речових прав на нерухоме майно;

- державна реєстрація громадських формувань;

- адміністративні послуги соціального характеру;

- земельні питання;

- послуги архітектури та містобудування;

- послуги Державної інспекції архітектури та містобудування;

- місцеві послуги;

- послуги Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Чисельність мешканців громади, яких обслуговує ЦНАП налічує 23384 осіб.

У Центр щодня звертаються десятки громадян для отримання послуг державної влади та місцевого самоврядування. Незважаючи на війну, ЦНАП продовжує працювати задля задоволення потреб населення та забезпечення отримання своєчасних та якісних адміністративних послуг.

За період роботи з 1 січня 2023 року до 31 грудня 2023 року у ЦНАПі відвідувачам було надано 14699 адміністративних послуг, серед яких:

- адміністративні послуги соціального характеру – 3509;

- надання відомостей з Державного земельного кадастру – 857;

- реєстрація актів цивільного стану (свідоцтво про смерть) – 40;

- паспортні послуги (вклейка фото) – 66;

- послуги з реєстрації місця проживання 5493;

- державна реєстрація речових прав на нерухоме майно – 3581.

У звітному періоді за платні послуги, з яких стягується адміністративний збір, до місцевого бюджету надійшло - 752,4 тис. грн.

ЦНАП постійно працює над вдосконаленням своєї роботи, забезпеченням високої якості обслуговування та розширює спектр послуг. В 2023 році у Центрі доступними для громадян стали послуги Державної реєстрації актів цивільного стану. Видаються свідоцтва про смерть, а в березні 2024 року запроваджується видача свідоцтв про народження.

З початку повномасштабної війни ЦНАП взяв на себе роботу щодо реєстрації та обліку внутрішньо переміщених осіб.

Навчання адміністраторів та працівників ЦНАПу є пріоритетним, адже якість надання адмінпослуг переважно залежить від компетентності працівника. Необхідний рівень фахової підготовки вимагає систематичного підвищення рівня знань та професійних навичок. Відтак адміністратори постійно працюють над підвищенням рівня своїх професійних навичок, кожен адміністратор пройшов онлайн курси на Порталі Дія. Державний реєстратор та адміністратори беруть активну участь у офлайн- та онлайн- нарадах, тренінгах, зустрічах та семінарах.

Відвідувачі мають можливість скористатися безкоштовним Wi-fi, та після візиту в ЦНАП оцінити роботу працівників Центру, для цього варто лише відсканувати QR-код, який, для зручності громадян, розміщений на стендах та стінах ЦНАПу.

Для ще більшої зручності та скорочення часу перебування у ЦНАПі встановлено POS- термінал, де відвідувачі можуть оплатити послугу, за якою звернулися до Центру.

Зручно і комфортно отримувати адміністративні послуги відвідувачам з дітьми, оскільки у ЦНАПі є спеціально обладнаний ігровий простір, де діти мають можливість помалювати та погратися іграшками.

На офіційному сайті Ківерцівської міської ради створений окремий розділ «ЦНАП», де опубліковано перелік послуг, контакти ЦНАП, графік прийому громадян.

У Центрі реалізуються принципи одержання громадянами широкого спектру інформації, отримання кваліфікованих консультацій, надання необхідної послуги в одному місці, ввічливе ставлення до кожної людини, розуміння проблем відвідувачів та прагнення максимально швидко знайти рішення для їх вирішення.

 

Відділ з питань землевпорядкування та охорони навколишнього середовища
(відповідальна Цюрак Т.В.)

Згідно структури апарату Ківерцівської міської ради та її виконавчого комітету у відділі з питань землевпорядкування та охорони навколишнього середовища працює 3 особи (начальник, 2 головних спеціаліста). 

За 2023 рік спеціалістами відділу проведено наступну роботу:

спільно з постійною комісією з питань містобудування, архітектури, землеустрою та екології було розглянуто 468 заява громадян та юридичних осіб;

підготовлено 125 проєктів рішень міської ради;

підготовлено та забезпечено укладання Ківерцівською міською радою та реєстрацію, відповідно до вимог чинного законодавства, 185 договорів оренди. 

З метою забезпечення повноти надходження до бюджету від використання земельних ресурсів:

- здійснюється надання податковим органам у строки та в порядку, встановлені Податковим кодексом України, інформації щодо власників та користувачів, у тому числі на правах оренди (суборенди), земельних ділянок сільськогосподарського призначення, розташованих на території міської ради;   

- постійно проводиться моніторинг земель, які є в користуванні громадян (присадибні ділянки, земельні частки (паї), особисті селянські господарства) та здійснюється звірка платників земельного податку.

За звітний період видано 199 довідок про наявність та площу земельних ділянок, які перебувають у власності чи користуванні осіб для оформлення пільг та соціальних виплат.

Підготовлено документацію щодо проведення земельних торгів. За звітний період передано в оренду на земельних торгах 11 земельних ділянок загальною площею - 96,9181 га, сума орендної плати за які становить - 363606 гривень у рік.

Відділом постійно надаються консультації з питань земельних відносин, надаються роз’яснення громадянам щодо оформлення, володіння, користування, реєстрації земельних ділянок.  

 

Відділ містобудування та архітектури
(відповідальний Сулятицький В.Б.)

Основними напрямки діяльності Відділу є забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури на території Ківерцівської міської територіальної громади.

Із 24 населених пунктів Ківерцівської міської територіальної громади генеральними планами забезпечено – 22, що становить 91,6 %. Відсутні генплани для населених пунктів Микове та Яромель, які раніше були віднесені до неперспективних. Усі існуючі генеральні плани населених пунктів є чинними, оскільки рішенням Ківерцівської міської ради було проведено їх актуалізацію.

У звітному періоді напрацьовані завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку Ківерцівської міської територіальної громади та розпочаті роботи по внесенню змін до генеральних планів забудови с. Журавичі (виконано 30 % робіт), та с. Домашів (виконано 30 % робіт).

Впродовж 2023 року ухвалено 7 рішень Ківерцівської міської ради про розроблення детальних планів територій. Враховуючи раніше прийняті рішення, за рахунок коштів місцевого бюджету та коштів інвесторів затверджено 3 детальних планів територій з метою будівництва об’єктів виробництва та об’єкт громадської забудови. Ще 4 детальних планів територій знаходяться в стадії розробки.

Всі поєкти детальних планів територій перед затвердженням проходили процедуру громадських обговорень, як цього вимагає чинне містобудівне законодавство.

Разом з тим, у 2023 році відділом містобудування та архітектури за отриманими із центру надання адміністративних послуг матеріалами, опрацьовано, виготовлено та видано:

- 31 будівельний паспорт для будівництва індивідуальних житлових будинків;

- 11 містобудівних умов і обмежень для будівництва або реконструкції виробничих об’єктів, об’єктів дорожнього сервісу, закладів торгівлі, культових споруд, тощо;

- 3 нових паспорти прив'язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та продовжено термін дії ще 5 паспортів.

Всі вищезгадані адміністративні послуги внесені до порталу єдиної державної електронної системи у сфері будівництва «ДІЯ». Відмови у наданні адміністративних послуг відділом не надавалися.

Відповідно до постанови КМУ від 07.07.2021р. № 690 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна», ухвалено відповідне рішення Ківерцівської міської ради про надання Відділу містобудування та архітектури повноважень щодо присвоєння адрес на території Ківерцівської громади. З часу прийняття цього рішення Відділом містобудування та архітектури видано, та внесено до порталу «Дія» 7 наказів про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна.

В продовж 2023 року начальником відділу містобудування та архітектури проводився прийом громадян, а також розглядалися і письмові, і усні звернення, значну частину яких було розглянуто з виїздом на місце.

Разом з тим, прийнято рішення Ківерцівської міської ради, та розпочато підготовчі роботи для розробки Комплексного плану просторового розвитку Ківерцівської міської територіальної громади.

Так створено робочу групу для збору вихідних даних для розроблення Комплексного плану, проводились відповідні стратегічні сесії із залученням громадськості у старостинських округах Ківерцівської громади, та підсумкової сесії в м. Ківерці. Також проводяться роботи з формування відповідного завдання для розроблення вищезгаданого Комплексного плану.

 

Відділ комунального господарства та благоустрою
(відповідальний Сурмик Б.І.)

Головними спеціалістами з питань благоустрою Ківерцівської міської ради за період з 01.01.2023 р. по 31.12.2023 р. складено 71 припис за фактами порушень правил благоустрою в Ківерцівській міській територіальній громаді, а саме:

62 - приписи підприємствам, установам та організаціям, фізичним особам-підприємцям та населенню щодо не укладання договорів на вивезення твердих побутових відходів;

4 – приписи щодо утримання в не належному стані прибудинкової території;

1 – припис щодо складування будівельних відходів на проїжджій частині;

4 – приписи за незаконне встановлення тимчасових споруд.

Порушення усунуто по 71 винесеному припису.

Крім того, комісією по обстеженню зелених насаджень було проведено огляд 1135 дерев на території Ківерцівської міської територіальної громади.

Розглянуто 63 заяви та звернення громадян щодо недотримання правил благоустрою в м. Ківерці.

Написано 72 листи підприємствам, установам, організаціям та населенню.

Постійно проводиться усна роз’яснювальна робота з населенням Ківерцівської міської територіальної громади щодо дотримання правил благоустрою на території Ківерцівської міської територіальної громади. Зокрема проведено роботу із жителями вулиць: Героїв Крут, Заводська, Корольова, Січових Стрільців, Залізнична, Залізниця, Княгині Ольги, Пруднівська – в місті Ківерці; Садова - в с. Журавичі та Центральна - в с. Омельне.

20 серпня 2023 року проводився демонтаж тимчасових споруд на прибудинковій території багатоквартирного будинку по вулиці Шевченка, 23 у м. Ківерці.

В результаті спільної роботи спеціалістів з питань благоустрою та Ківерцівського МВУЖКГ протягом січня–грудня 2023 року додатково укладено 135 договорів з населенням на послуги з вивезення ТПВ, 20 договорів з підприємствами, установами та організаціями. Загалом на 31 грудня 2023 року укладено з населенням 4155 договорів на вивіз твердих побутових відходів.

 

Проведення толок на території громади

16 вересня 2023 року Ківерцівська міська територіальна громада взяла участь у Всесвітньому дні прибиранні «World Cleanup Day» з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про правовий режим воєнного стану» та заходів безпеки, а саме:

-      в Озерському старостинському окрузі проведено прибирання прибережної смуги гідрологічної пам’ятки місцевого значення «Озеро» в селі Озеро.

-      у Журавичівському старостинському окрузі проведено прибирання території біля водойми за участю мешканців громади та працівників Національного парку «Цуманська пуща»;

-      у Тростянецькому старостинському окрузі проведено прибирання довкола водойми в с. Тростянець;

-      у Суському старостинському окрузі здійснено прибирання території навчальних закладів у населених пунктах с. Звози, с. Словатичі та с. Суськ, також проведено прибирання території старостату, бібліотеки, клубного закладу та громадських зупинок;

-      у Сокиричівському старостинському окрузі проведено прибирання рекреаційного пункту, а також території навчальних закладів у населених пунктах старостату;

-      У місті Ківерці проведено прибирання довкола озера «Молодіжне», а також території «Меморіалу слави».

 

Робота комісії по видаленню зелених насаджень

Підставою для ухвалення виконавчим комітетом міської ради рішення про видалення зелених насаджень є заява, подана юридичною чи фізичною особою (заявником), що не суперечить Постанові Кабінету Міністрів від 1 серпня 2006р. №1045.

Після надходження заяви від заявника розпорядженням міського голови формується склад комісії з питань визначення стану зелених насаджень. До складу комісії включаються представники Держекоінспекції, комунального підприємства, що здійснює утримання зелених насаджень, власника (користувача) земельної ділянки. Комісією складається Акт обстеження зелених насаджень.

Впродовж січня–грудня 2023 року виконавчим комітетом міської ради було ухвалено 12 рішень про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

 

Інформація щодо встановлення зовнішньої реклами в Ківерцівській МТГ

Відповідно до підпункту 13 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись пунктом 1 статті 16 Закону України «Про рекламу» та Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Ківерці, затвердженими рішенням міської ради від 18.10.2017 року № 22/6, 11 суб’єктів господарювання отримали дозвільні документи та уклали договори на розміщення зовнішньої реклами. Протягом січня-жовтня 2023 року до бюджету Ківерцівської міської ТГ надійшли кошти в сумі - 35 341,35 грн.

 

Виконання Програми «Дороги громади» за 2023 рік

Протягом 2023 року на території Ківерцівської міської територіальної громади проведено ряд поточних ремонтів дорожнього покриття вулиць, а саме:

- поточний ремонт вулиці Садова, в с. Журавичі, методом напівпросочення бітумную ємульсією, на суму - 2 193 330 грн;

- поточний ремонт вулиці Залізнична, в м. Ківерці, методом напівпросочення бітумную ємульсією, на суму - 1 330 800 грн;

- поточний ремонт вулиці Січових Стрільців, в м. Ківерці, методом напівпросочення бітумную ємульсією, на суму - 1 653 000 грн;

- поточний ремонт вулиці Корольова, в м. Ківерці, методом напівпросочення бітумную ємульсією, на суму - 952 500 грн;

- поточний ремонт вулиці Героїв Крут, в м. Ківерці, методом напівпросочення бітумную ємульсією, на суму - 1 215 000 грн;

- поточний ремонт вулиці Заводська, в м. Ківерці, методом напівпросочення бітумную ємульсією, на суму - 1 025 844 грн;

- поточний ремонт вулиці Залізниця, в м. Ківерці, методом напівпросочення бітумную ємульсією та захисним тонкошаровим покриттям, на суму - 2 122 500 грн;

- поточний ремонт вулиці Центральна (від буд. № 39 до буд. № 61), в с. Омельне (білощебеневе покриття), на суму - 99 930 грн;

- поточний ремонт вулиці Академіка Степана Радіона, в місті Ківерці (білощебеневе покриття), на суму - 199 702,24 грн;

- поточний ремонт частини вул. Вишневецького (на дiянці вiд вул. П.Орлика №1 до буд. №7а по вул. Вишневецького), в м.Кiверцi, на суму - 199 265,86 грн;

- поточний ремонт вулиці Пруднівська в місті Ківерці (білощебеневе покриття), на суму - 199 966,34 грн;

- поточний ремонт вулиці Шкільна від буд. №10/1 до буд 10а (білощебеневе покриття), на суму - 159 873, 79 грн;

- поточний ямковий ремонт вулиць громади, на суму - 750 000 грн.

 

Тротуари:

- поточний ремонт тротуару по вул. Княгині Ольги (вiд вул. Соборн до вул. Тиверцiв парна сторона), на суму - 665 475,95 грн;

- влаштування пішохідної доріжки навколо озера Молодіжне, на суму - 754 690,52 грн.

 

 

Відділ «Служба у справах дітей»
(відповідальна Поліщук О.Л.)

Станом на 01.01.2024 року на первинному обліку у відділі «Служба у справах дітей» Ківерцівської міської ради та її виконавчого комітету знаходиться 82 дітей, з них 28 – діти-сироти та 54 – діти, позбавлені батьківського піклування. 15 дітей перебуває на обліку в СЖО, 20 – в групі ризику, 35 - діти, в яких один з батьків загинув на війні. Функціонує 1 прийомна сім’я. Зростає кількість дітей, які виховуються в прийомних сім'ях, станом на 01.01.2024 року таких 23 дитини. В закладах на повному державному утриманні перебуває 4 дітей, які потребують влаштування в сімейні форми виховання. 27 статусних дітей перебуває на обліку дітей, які можуть бути усиновлені.

З метою захисту прав дітей зазначеної категорії працівниками служби у справах дітей здійснювалися обстеження умов проживання, їхнього утримання та виховання, проводилися профілактичні бесіди з батьками щодо відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків, недопустимості скоєння насильства в сім’ї. Протягом звітного періоду обстежені всі діти цієї категорії, складені відповідні акти, проведено профілактичну роботу з батьками щодо відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків, складено протоколи проведених бесід, а також направлялися листи до відділення поліції №1 (м. Ківерці) Луцького РУП ГУНП у Волинській області, з питань притягнення їх до відповідальності за ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання дітей.

Зокрема, до відділення поліції №1 у звітному періоді направлено 8 подань про притягнення батьків до адміністративної відповідальності, в наслідок чого працівниками поліції складені відповідні протоколи та направлені на розгляд до Ківерцівського районного суду.

На постійному контролі в Службі перебуває питання жорстокого поводження з дітьми та попередження насильства в сім’ї. Протягом звітного періоду надійшло 2 повідомлення щодо жорстокого поводження з дітьми, відповідно до яких 4 дітей взяті на облік СЖО та організовано заходи із соціального захисту малолітніх. Фахівці Служби були представниками 3-х дітей, потерпілих від насильства в кримінальному провадженні в суді.  

З метою забезпечення захисту прав та законних інтересів дітей працює комісія з питань захисту прав дитини Ківерцівської міської ради, роботу якої забезпечує «Служба у справах дітей», а саме: здійснює прийом громадян з питань, що потребують колегіального вирішення, збирає документи, формує справи та виносить питання на розгляд Комісії.

Протягом звітного періоду було проведено 12 засідань комісії з питань захисту прав дитини Ківерцівської міської ради. З метою забезпечення роботи комісії з питань захисту прав дитини, за результатами звернень громадян та за поданням служби у справах дітей винесено на розгляд комісії 84 питання, затверджено 64 індивідуальних планів соціального захисту дітей.

Служба у справах дітей вживає заходів щодо виявлення дітей, які жебракують та тривалий час проводять на вулиці без нагляду дорослих. З метою удосконалення системи моніторингу щодо соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, застосування ефективних форм їх соціальної підтримки, запобігання негативних проявів в дитячому середовищі, профілактики правопорушень серед неповнолітніх, виявлення сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, та надання консультацій щодо правового та соціального захисту дітей. Відділом «Cлужба у справах дітей», спільно з поліцейськими офіцерами громади сектору взаємодії з громадами Луцького районного управління поліції у Волинській області, старостами округів, фахівцями відділу надання соціальних послуг КУ «Центр надання соціальних послуг Ківерцівської міської ради», проведено 6 профілактичних рейдів «Діти вулиці».

Загалом, фахівці Служби здійснили обстеження матеріально-побутових умов проживання 120 сімей: з них - 30 сімей групи ризику, 80 обстежень родин багатодітних, з дітьми з інвалідністю та ін. З законними представниками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, здійснення належного контролю за місцем перебування їх дітей у вечірній час, відвідуванням дітей шкільного віку закладів освіти, недопущення вживання алкогольних напоїв батьками тощо.

Аналізуючи стан соціальної захищеності дітей у Ківерцівській ТГ протягом звітного періоду працівником «Служби у справах дітей» проводилася роз’яснювальна та консультативна робота щодо створення та функціонування на території ТГ патронатних сімей, з метою тимчасового догляду, виховання та реабілітації дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною та її батьками складних життєвих обставин. Постійно проводилася інформаційно-просвітницька кампанія серед населення щодо пропаганди сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, таких як усиновлення, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, розміщувалися матеріали з цьогого питання на офіційному веб-сайті Ківерцівської міської ради та на сторінках в соцмережах.

«Службою у справах дітей» забезпечено ведення Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти» (далі – ЄІАС «Діти») щодо формування бази даних дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, і громадян, які хочуть взяти на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Адже, пріоритетною формою влаштування дітей цієї категорії є опіка, піклування та прийомна сім’я.

На квартирному обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, при виконкомі Ківерцівської міської ради станом на 01 січня 2024 року перебуває 44 статусних дітей та осіб з їх числа.

Одним із важливих напрямів роботи «Служби у справах дітей» є профілактика негативних явищ в підлітковому середовищі.

Значна увага приділялась профілактичній роботі, яка спрямована на запобігання правопорушеннь та бездоглядності серед дітей, а також профілактику алкоголізму, наркоманії та інших негативних явищ в дитячому середовищі. Протягом звітного періоду, в загальноосвітніх навчальних закладах громади проведено профілактичні бесіди щодо профілактики злочинів та правопорушень, прав дітей, запобіганню насильства. Такі заходи проводяться постійно в школах спільно з ювенальними прокурорами Ківерцівського відділу Луцької окружної прокуратури та поліцейськими офіцерами громади.

Нині спостерігається значне збільшення кількості дітей, які проживають у сім’ях, де існує реальна загроза вчинення насильства. З метою запобігання цього явища та під час проведення рейдів «Служба у справах дітей» інспектує спільно з поліцейськими офіцерами громади сім’ї, в яких існує загроза вчинення насильства над дітьми. У зв’язку із загрозою життю і здоров’ю малолітніх, із 2

сімей вилучено 2 дітей та влаштовано до закладів соціального захисту, потім повернуто батькам. Окрім того, 3 дітей проходили курс психологічної реабілітації в КУ «Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

Повідомлення, заяви громадян та інших установ щодо сімей, в яких існує загроза життю і здоров'ю дітей, «Службою у справах дітей» терміново відпрацьовуються.

У разі виявлення загрози життю та здоров’ю дітей або вчинення насильства щодо дітей, фахівці «Служби у справах дітей», спільно з поліцейськими офіцерами громади, відділом ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Волинській області доставляють дітей до притулку для дітей ССД ОДА м. Рожище, КУ «Волинський обласний Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» в м. Ковель, в державні заклади охорони здоров’я та інші заклади соціального захисту дітей.

У випадках, коли батьки свідомо злісно ухиляються від виконання батьківських обов’язків орган опіки та піклування звертається з позовом до суду про розгляд питання щодо позбавлення їх батьківських прав.    

Спеціалісти «Служби у справах дітей» взяли участь в 31 судовому засіданні для захисту прав та законних інтересів дітей, в яких орган опіки та піклування був позивачем, а також залучений до участі, як третя особа, або є законним представником дитини. 10 – розгляд кримінальних справ, 21 – цивільна справа.

Протягом 2023 року відпрацьовано 80 звернень громадян. Підготовлено 120 листів та запитів до підприємств, організацій, установ та судових органів з питань соціального захисту дітей.

З метою підтримки дітей вразливих категорій ССД у співпраці з релігійними громадами, громадськими організаціями надавала допомогу сім’ям комплектами зимового одягу та взуття, засобами гігієни, продуктами харчування, дитячими сумішами та ін. Також організовувалось дозвілля та оздоровлення для дітей пільгових категорій.

 

Фінансове управління Ківерцівської міської ради
(відповідальна Чигрин О.М.)

Фінансове управління Ківерцівської міської ради створено як юридичну особу публічного права відповідно до рішення міської ради від 10 грудня 2020 року № 2/11 та діє на підставі Положення про фінансове управління Ківерцівської міської ради. 

У своїй діяльності управління керується Конституцією України, Бюджетним та Податковим Кодексами, законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими документами Міністерства фінансів України, рішеннями Ківерцівської міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями Ківерцівського міського голови та іншими законодавчими актами.

Фінансове управління реалізовує державну політику на території Ківерцівської міської територіальної громади, організовує роботу, пов’язану із складанням проєкту міського бюджету, визначає джерела формування дохідної частини бюджету і подає на розгляд виконавчого комітету та на затвердження сесії міської ради; складає зведений бюджет громади, зведення планів по мережі, штатах і контингентах установ, що фінансуються з бюджету міської територіальної громади та подає його в установлені строки до департаменту фінансів облдержадміністрації; складає розпис доходів та видатків бюджету громади з помісячним розподілом, забезпечує виконання бюджету громади; перевіряє правильність складання і затвердження кошторисів, планів асигнувань, планів використання, штатних розписів головних розпорядників та одержувачів коштів бюджету громади; організовує виконання бюджету; розглядає звіти про виконання бюджету, кошторисів видатків установ; здійснює загальну організацію використання коштів субвенцій з державного, обласного та інших бюджетів. За висновками органів фіскальної служби головного управління ДФС у Волинській області розглядає і погоджує повернення зайво, або помилково сплачених платежів. Здійснює, відповідно до затверджених у бюджеті призначень, фінансування головних розпорядників та одержувачів коштів в межах наявних фінансових ресурсів на здійснення заходів з розвитку місцевого господарства, природоохоронних заходів, соціально-економічних програм, освіти, охорони здоров’я, cоціального захисту населення, молодіжних заходів і спорту, культури, органів місцевого самоврядування. В межах своєї компетенції розглядає звернення громадян, підприємств, установ і організацій. Здійснює ведення бухгалтерського обліку та звітності по апарату управління. Забезпечує ведення діловодства та організацію контролю за виконанням документів в управлінні.

У звітному періоді було підготовлено та ухвалено:

- рішення про затвердження звіту про виконання бюджету та використання коштів резервного фонду територіальної громади за 2022 рік;

- 9 рішень про внесення змін до бюджету територіальної громади на 2023 рік;

- 22 розпорядження міського голови про внесення змін до показників бюджету територіальної громади;

- 67 рішень про внесення змін до місцевих програм на 2023 рік та 9 рішень по затвердженню місцевих програм на 2024 рік;

- 11 розпоряджень про затвердження та внесення змін до паспортів бюджетних програм;

- рішення про бюджет Ківерцівської міської територіальної громади на 2024 рік.

Підготовлено та затверджено:

31 бюджетний запит бюджету громади;

181 паспорт бюджетних програм бюджету міської громади;

- 64 службових розпорядження про внесення змін до показників бюджету територіальної громади;

346 довідок про внесення змін до річного розпису бюджету громади.

Підготовлено та надіслано департаменту фінансів облдержадміністрації узагальнених інформацій:

-12 про розподіл вільних залишків коштів та коштів, отриманих від перевиконання дохідної частини по загальному фонду;

- 4 про штатну та фактичну чисельність працівників бюджетних установ;

-1 про незабезпеченість асигнуваннями видатків на заробітну плату та енергоносії;

- 6 про використання коштів субвенції з Державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій;

- 4 про використання коштів на проведення капітальних видатків, що фінансуються за рахунок коштів державного, обласного та місцевих бюджетів;

- 12 про призначення доходів загального та спеціального фондів.

Прийнято 854 заяви від осіб, які розмістили внутрішньо-переміщених осіб, котрим нараховано компенсацію витрат за ЖКП на суму 1232,1 тис. гривень.

Підготовлено та подано до:

- ДКСУ у Ківерцівському районі 186 звітів бюджетної та фінансової звітності та використання резервного фонду громади (місячні, квартальні та річні звіти) та оприлюднено в системі відкритих даних Є ДАТА;

- ГУДПС у Волинській області чотири блоки об’єднаної звітності що становить 36 звітів, а саме Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків-фізичних осіб і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску; звіт по неприбутковій установі, тощо.

Проведено 20 перевірок виконання фінансових планів комунальних підприємств громади.   

Погоджено 216 електронних висновків територіальних органів ДФС. Складено 12 протоколів уповноваженою особою про проведення закупівлі без використання електронної системи закупівель. Оприлюднено Звіти про договори про закупівлю.     

Фінансовим управлінням здійснювався щотижневий моніторинг виконання бюджету міської територіальної громади за доходами. Виконання бюджету висвітлюється на офіційному сайті Ківерцівської міської ради.

Впродовж року фізичним особам-підприємцям громади видано 146 довідок про сплату коштів за ліцензії на право роздрібної торгівлі  алкогольними напоями та тютюновими виробами.                                  

На стадії формування та виконання бюджету здійснювався контроль за дотриманням вимог бюджетного законодавства, забезпеченням ефективності використання бюджетних коштів, надавалися практичні та методичні рекомендації розпорядникам, одержувачам коштів щодо напрямків цільового і ефективного використання коштів.

На постійному контролі знаходилися питання забезпечення своєчасних виплат заробітної плати та розрахунків за спожиті енергоносії бюджетними установами, дотримання лімітів споживання енергоносіїв, виконання фінансових планів комунальних підприємств громади. 

 

Гуманітарний відділ Ківерцівської міської ради
(відповідальний Грибук М.В.)

На території Ківерцівської міської територіальної громади у 2023 році функціонувало 55 закладів освіти та культури, які підпорядковуються гуманітарному відділу Ківерцівської міської ради, з яких:

- 17 закладів загальної середньої освіти, у двох з яких функціонують дошкільні структурні підрозділи;

- 10 закладів дошкільної освіти;

- 1 інклюзивно-ресурсний центр;

- 1 заклад позашкільної освіти;

- 1 дитячо-юнацька спортивна школа;

- 1 музична школа;

- 1 краєзнавчий музей;

- 13 будинків культури та клубних закладів;

- 10 бібліотек.

Для підвищення якості навчально-виховного та культурного процесів, зміцнення стану матеріально-технічної бази закладів освіти та культури забезпечено реалізацію «Програми розвитку освіти Ківерцівської міської ради на 2023 рік».

На реалізацію Програми у 2023 році було виділено 560 тисяч гривень коштів місцевого бюджету, а саме:

- 90 тис. грн - для організації підвезення учнів, які не підвозяться шкільними автобусами, маршрутним транспортом до закладів загальної середньої освіти та у зворотному напрямку;

- 4 тис. грн - для проведення масових заходів Публічною бібліотекою Ківерцівської міської ради;

- 56 тис. грн - на підтримку та розвиток обдарованої молоді (конкурси, олімпіади, нагородження);

- 210 тис. грн - для участі у Всеукраїнських, обласних, районних, міських культурно-мистецьких, музичних та спортивних заходах, чемпіонатах, спартакіадах, першостях, кубках, турнірах, інших змаганнях учнівської молоді;

- 200 тис. грн - на придбання путівок для оздоровлення дітей шкільного віку пільгових категорій у дитячі заклади оздоровлення та відпочинку.

Для ефективної та злагодженої роботи закладів освіти та культури, а також їх фінансового супроводу і обслуговування створений та функціонує гуманітарний відділ Ківерцівської міської ради із структурним підрозділом (фінансово-господарська група) на забезпечення його діяльності у 2023 році було використано 5 млн 523 тис. 798 грн бюджетних коштів, а саме:

-  заробітна плата працівників – 5 млн 019 тис. 848 грн;

- придбання паливно-мастильних матеріалів та господарського приладдя – 186 тис. 938 грн;

- обслуговування фінансово-бухгалтерських програм, оплата телекомунікаційних послуг та придбання і ремонт комп’ютерної техніки – 252 тис. 931 грн;

- оплата комунальних послуг – 64 тис. 081 грн.  

 

Дошкільна освіта

Мережа закладів дошкільної освіти громади налічує 10 садочків та дві початкові школи з дошкільними підрозділами у селах Словатичі та Звози, де дошкільну освіту здобувають 680 дітей віком від 2 до 6 років у 36 групах.

У 2023 році на утримання закладів дошкільної освіти було використано 33 млн 030 тис. 543 грн коштів місцевого бюджету, з яких:

23 млн 605 тис. 655 грн - на заробітну плату працівникам;

3 млн 039 тис. 154 грн - для організації послуг харчування дітей;

1 млн 669 тис. 605 грн – придбання меблів, ігрового, спортивного обладнання та інвентарю, миючі та дезінфікуючі засоби, будматеріали для поточних ремонтів;

25 тис. 656 грн – придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

414 тис. 789 грн - оплата послуг (Інтернет зв’язок, технічне обслуговування вогнегасників, пожежної сигналізації; дослідження якості питної води, дератизація, очищення системи опалення);

1 тис. 440 грн- відрядження;

2 млн 735 тис. 068 грн - оплата енергоносіїв;

2 тис. 582 грн – оплата адміністративних послуг;

614 тис. 190 грн – поточний ремонт спортивно-ігрових павільйонів ЗДО № 3 м. Ківерці;

272 тис. 683 грн – поточний ремонт харчоблоку ЗДО № 3 м. Ківерці.

У 2023 році було завершено роботу з облаштування та ремонту споруд цивільного захисту (найпростіших укриттів) у закладах дошкільної освіти громади, на що з місцевого бюджету використано 649 тис. 720 грн.

 

Загальна середня освіта

У 17 закладах загальної середньої освіти громади навчається 3805 учнів у 190 класах, у тому числі - 305 учнів у 17 перших класах. Із загальної кількості

учнів у п’яти міських школах навчається 2603 учні у 108 класах та 1164 учні у 82 класах у 12 закладах загальної середньої освіти у сільській місцевості. Крім того, у семи закладах сільської місцевості для 38 учнів організовано індивідуальне навчання за формою педагогічний патронаж, у зв’язку із несформованістю класу (менше п’яти дітей).

Для осіб з особливими освітніми потребами індивідуальне навчання організовано для 16 учнів, інклюзивне навчання, згідно висновків ІРЦ, організовано для 50 дітей у 42 класах 11 шкіл громади, у семи з них - обладнані ресурсні кімнати.                                                     

Відповідно до висновків, наданих інклюзивно-ресурсним центром, для дітей з особливими освітніми потребами у закладах громади в інклюзивних класах введено 38 ставок асистентів вчителя.

Для організації навчання та забезпечення корекційної складової проведення занять дітьми з ООП використано 323 тис. 848 грн державних коштів інклюзивної субвенції.

У 2023 році на утримання та зміцнення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти громади було та використано 48 млн 195 тис. 878 грн коштів місцевого бюджету та 88 млн 896 тис. 100 грн державних коштів.

Кошти державної освітньої субвенції у сумі 84 млн 136 тис. 100 грн та 1 млн 804 тис. 480 грн коштів місцевого бюджету використано на зарплату педагогів та виплати грошової винагороди, у сумі посадового окладу, в кінці календарного 2023 року.

На оплату праці технічного, медичного персоналу та бібліотекарів у загальноосвітніх закладах було використано 20 млн 948 тис. 818 грн коштів місцевого бюджету.

На забезпечення закладів освіти громади усіма необхідними засобами і матеріалами для їх комфортного функціонування, оплаті робіт та послуг використано 1 млн 381 тис. 803 грн:

- 1 млн 203 тис. 481 грн – кошти використані на технічне обслуговування та ремонт автобусів, діагностику вогнегасників, обслуговування комп’ютерної техніки, лабораторні дослідження води та доставку підручників;

- 178 тис. 322 грн – оплата охоронних послуг та послуг з виготовлення документів про освіту.

Одним із важливих завдань організації навчально-виховного процесу у закладах освіти є питання щодо гарантування комфортних умов перебування учнів у школі та забезпечення їх різними формами освітніх послуг, медичним супроводом та послугами харчування, з цією метою із місцевого бюджету були використані кошти у сумі 18 млн 092 тис. 059 грн:

- 4 млн 273 тис. 157 грн – кошти використані для організації харчування дітей пільгових категорій, які навчаються у ЗЗСО громади;

- 9 млн 171 тис. 029 грн – кошти використані на оплату енергоносіїв;

- 2 млн 198 тис. 614 грн – кошти використані на ремонт та облаштування їдальні Тростянецького ліцею;                                                 

- 1 млн 015 тис. 043 грн – облаштування центрального двору Ківерцівського ліцею № 4 м. Ківерці;

- 1 млн 406 тис. 616 грн – укладання бруківки та облаштування двору Суського ліцею;

- 27 тис. 600 грн – проведення експертної оцінки їдалень.

Капітальні видатки використані на ремонт для покращення стану будівель та споруд закладів загальної середньої освіти громади у 2023 році становили: 10 млн 728 тис. 718 грн, з них 5 млн 968 тис. 718 грн – кошти місцевого бюджету та 4 млн 760 тис. грн – державні кошти:

- 2 млн 847 тис. 364 грн – ремонт спортивного залу Ківерцівської гімназії № 2;

- 5 млн 583 тис. 382 грн – будівництво укриття Ківерцівської гімназії № 2;

- 1 млн 266 тис. 092 грн – ремонт спортивного залу та їдальні Суського ліцею;

- 800 тис. грн – виготовлення проєкту на ремонт з метою енергозбереження будівлі Ківерцівського ліцею № 4;

- 150 тис. грн – виготовлення проєкту на ремонт овочесховища для облаштування укриття гімназії села Сокиричі;

- 81 тис. 880 грн – виготовлення проєкту на ремонт системи опалення у гімназії села Муравище.

 

Позашкільна освіта

У 2023 році для задоволення інтересів та потреб дітей та юнацтва нашої громади функціонували центр позашкільної освіти, дитячо-юнацька спортивна школа та музична школа, у яких навчалися 1130 вихованців у 87 групах (гуртках).

Центр позашкільної освіти відвідують 595 дітей у 36 групах за напрямками роботи науково-технічного, еколого-натуралістичного, турисько-краєзнавчого, художньо-естетичного та гуманітарного напрямку. Дитячо-юнацька спортивна школу налічує 325 вихованці у 31 спортивній секції з різних видів спорту. У Ківерцівській музичній школі індивідуально-групові заняття організовані для навчання 210 учнів у 20 групах.    

Усі позашкільні заклади утримуються за рахунок коштів місцевого бюджету.

Для організації належної навчально-виховної, навчально-тренувальної та господарської роботи позашкільних навчальних закладів було використано з бюджету громади 13 млн 215 тис. 917 грн, з яких:

- 11 млн 804 тис.009 грн – зарплата працівників;

- 33 тис. 631 грн – використано на проведення позашкільних заходів оплату відряджень;

- 723 тис. 635 грн – енергоносії;

- 51 тис. 743 грн – телекомунікаційні послуги;

- 323 тис. 692 грн – використано на проведення та участь у спортивних змаганнях та турнірах;

- 11 тис. 456 грн – канцелярські товари та прожектори;

- 78 тис. 397 грн – матеріали для проведення ремонтних робіт;

- 28 тис. 198 грн – придбання комп’ютерної техніки.

Капітальні видатки використані на виготовлення проєкту та ремонту даху з утепленням стін Ківерцівського центру позашкільної освіти у 2023 році становили 5 млн 161 тис. 156 грн, з них 161 тис. 156 грн – кошти місцевого бюджету та 5 млн грн – державні кошти.

 

Інклюзивно-ресурсний центр

Одним із важливих питань навчально-виховного процесу є організація інклюзивного навчання, це система освітніх послуг для дітей з особливими освітніми потребами, гарантованих державою, що базується на принципах ефективного залучення та включення до освітнього процесу всіх його учасників. Для раннього виявлення таких дітей, проведення комплексної оцінки та надання корекційно-розвиткових послуг у громаді функціонує комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр» Ківерцівської міської ради, який обслуговує та надає послуги дітям з особливими освітніми потребами нашої та сусідніх громад.

У 2023 році державна субвенція на оплату праці спеціалістів ІРЦ становила 1 млн 442 тис. 036 грн, з місцевого бюджету виділено та використано 209 тис. 908 грн (енергоносії, телекомунікаційні послуги, зарплата технічного персоналу).

Субвенція Цуманської та Олицької громади за надані послуги ІРЦ у 2023 році становила 172 тис. 492 грн, ці кошти були використані на придбання канцтоварів, миючих та дезинфікуючих засобів, придбання для проведення ремонтних робіт, оплати курсів та відряджень.

 

Культура

У 2023 році на території Ківерцівської територіальної громади функціонували: Ківерцівський краєзнавчий музей, Ківерцівський Будинок культури імені М. П. Ковальова, 12 клубних закладів (будинки культури у с. Журавичі, Муравище, Озеро, Омельне, Суськ, Тростянець та клуби у с. Бодячів, Гайове, Домашів, Сокиричі, Хопнів, Човниця), а також Публічна бібліотека Ківерцівської міської ради 9 сільських бібліотек (с. Домашів, Журавичі, Муравище, Озеро, Омельне, Сокиричі, Суськ, Тростянець, Човниця) та 5 бібліотечних пунктів (с. Бодячів, Завітне, Звози, Словатичі, Ківерцівська центральна лікарня).

На належне утримання та функціонування закладів культури Ківерцівською міською радою було затрачено коштів місцевого бюджету у сумі 9 млн 995 тис. 940 грн, а саме:

- 8 млн 464 тис. 670 грн – заробітна плата працівників;

- 760 тис. 299 грн – оплата енергоносіїв;

- 103 тис. 930 грн – придбання сценічних костюмів, оплата адмінпослуг та курсів;

- 143 тис. 886 грн – підготовка до опалювального сезону та оплата телекомунікаційних послуг;

- 60 тис. 517 грн – придбання автозапчастин;

- 222 тис. 446 грн – придбання канцелярських і господарських товарів та підписка на періодичні видання;

- 87 тис. грн – укладання бруківки на території клубного закладу села Омельне;

- 83 тис. 788 грн – придбання будматеріалів для ремонту даху публічної бібліотеки;

- 69 тис. 404 грн – облаштування та встановлення огорожі у клубних закладах села Озеро та села Гайове.

Загальна сума видатків на утримання та функціонування закладів освіти та культури Ківерцівської міської територіальної громади у 2023 році становила 194 млн 264 тис. 925 грн, з яких:

- 95 млн 661 тис. 984 грн – кошти державної освітньої та інклюзивної субвенції та кошти соціально-економічного розвитку;

- 110 млн 731 тис. 984 грн – кошти місцевого бюджету.

 

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
(відповідальна Семенюк М.В.)

Згідно структури апарату Ківерцівської міської ради та її виконавчого комітету у відділі організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю працює 3 особи (начальник, головний спеціаліст з інформаційних технологій та діловод).

За період 2023 року спеціалістами відділу було проведено наступну роботу:

  1. щоденно:

            - готувалися інформаційні повідомлення про роботу Ківерцівської міської ради та події, що відбувалися в громаді. Новини оперативно розміщувалися на сайті Ківерцівської міської ради та у соціальній мережі Facebook.

У 2023 році підготовлено та розміщено на веб-сайті міської ради і електронних ЗМІ:

          - понад 800 інформаційних повідомлень та прес-релізів;
          - підготовлено та опубліковано понад 90 привітань від міського голови;

          -  50 текстів для вітальних листів;

      2) систематично:

- оприлюднювались рішення міської ради та виконавчого комітету міської ради;

- надавалась інформація електронною поштою засобам масової інформації та окремим журналістам щодо подій, які плануються керівництвом міської ради та її виконавчого комітету (анонси подій);

- проводились робочі зустрічі з керівниками та журналістами засобів масової інформації;

- проведено певну роботу щодо опрацювання документообігу: опрацьовано 127 документів (листи, доручення облдержадміністрації, облради, райради, райдержадміністрації, звернення, повідомлення) та підготовлено 138 документи.

- готувалися щотижнево та щомісячно звіти для Луцької районної ради та Волинської обласної державної адміністрації про заплановані заходи у Ківерцівській міській територіальній громаді;

- готувалися протоколи засідання постійних комісій міської ради, пленарних засідань сесій Ківерцівської міської територіальної громади та засідань виконавчого комітету Ківерцівської міської ради;

- працівниками відділу підготовлено 53 Почесних грамот Ківерцівської міської ради та 46 Подяк Ківерцівської міської ради для вручення жителям громади за волонтерську діяльність, допомогу військовослужбовцям ЗСУ, особистий внесок в розвиток громади та з нагоди професійних свят.

Відділ систематично брав участь у пленарних засіданнях міської ради та її виконавчого комітету, нарадах під головуванням міського голови та міських заходах за його участю, за необхідністю – на інших нарадах.

На квартирний облік було поставлено 4 особи.

Працівники відділу брали пряму участь у роботі Координаційного центру, який створений при міській раді від початку повномасштабного вторгнення рф на територію України, з метою допомоги військовослужбовцям ЗСУ та внутрішньо переміщеним особам.

Надавалась практична допомога структурним підрозділам з питань експлуатації комп'ютерної техніки та периферійної техніки, набору текстових файлів, скануванні документів, роботи з електронними таблицями, друку та розмноженні документів.

Працівники відділу здійснювали поточне та профілактичне обслуговування комп’ютерної та периферійної техніки. Налаштовували периферійні пристрої, локальну мережу, Інтернет та електронну пошту.

Здійснювали ремонт та технічне обслуговування комп’ютерної та периферійної техніки з залученням спеціалізованих фірм.

Здійснювали супровід прикладного програмного забезпечення, що функціонує в структурних підрозділах.

Брали участь в заходах з питань розвитку електронного врядування, електронної демократії, відкритості та прозорості виконавчих органів влади.

Організовано роботу з виготовлення та встановлення пам’ятних дощок загиблим військовослужбовцям ЗСУ у російсько-українській війні у кількості 30 плит. Проведено урочисте відкриття цих пам’ятних дощок.

Організовано та проведено належним чином заходи з нагоди професійних свят, відзначено кращих працівників установ та закладів Ківерцівської громади.

Проведено низку реквіємів та годин пам’яті, присвячених загиблим воїнам АТО/ООС/російсько-української війни.

Проведено низку засідань організаційних комітетів, підготовлено 35 розпоряджень голови міської ради з нагоди відзначення державних свят, пам’ятних дат, благодійних та спортивних заходів.

Організовано належну роботу з відзначення на території громади державних свят, пам’ятних дат та заходів.

Організовано та проведено заходи з нагоди Дня Соборності України, вшанування подвигу учасників Революції гідності та увіковічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, Дня єднання, Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 152-ї річниці від дня народження Лесі Українки та 209-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка, Дня українського добровольця, 37-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, Дня вишиванки, Дня пам’яті та примирення, 78-ї річниці перемоги над нацизмом, Дня матері, Дня захисту дітей, Дня пам’яті жертв політичних репресій, Дня української державності, Дня Конституції України, Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, Дня Державного Прапора, 32-ї річниці незалежності України, Дня захисників та захисниць України та 81-ої річниці утворення УПА, 77-ої річниці вигнання нацистів з України, Дня гідності та Свободи, Дня пам’яті жертв голодоморів та інші.

Організовано та проведено святковий захід для дітей громади з подарунками та розвагами з нагоди Дня захисту дітей.

Організовано та проведено низку благодійних заходів та концертних програм, з метою збору коштів на підтримку ЗСУ, а саме: різдвяний захід «Благодійна коляда», благодійний ярмарок «Вільна Україна», благодійні концерти за участю працівників БК ім. М.П. Ковальова.

Організовано оформлення Головної Ялинки громади в патріотичному стилі та оформлення різдвяної шопки на площі В. Чорновола.

Проведено формування банку даних фото - та відеотеки з питань діяльності виконавчих органів міської ради.

Здійснено інші повноваження, передбачені законодавством України, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями та дорученнями міського голови, шляхом взаємодії із засобами масової інформації, міськими організаціями політичних партій, громадськими об’єднаннями, релігійними громадами.

 

Комунальне підприємство «Ківерцівський центр первинної медичної допомоги ківерцівської міської ради»
(відповідальний Марищук О.Р.)

Комунальне підприємство «Ківерцівський центр первинної медичної допомоги Ківерцівської міської ради» надає медичні послуги з первинної медичної допомоги жителям Ківерцівської, Цуманської, Олицької, Городищенської територіальних громад. Станом на 01.01.2024 року 52080 жителів цих громад уклали декларації з сімейними лікарями, що перебувають у трудових відносинах з підприємством.

До структури КП «Ківерцівський ЦПМД» належать 10 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини та 20 медичних пунктів тимчасового базування. Всього на підприємстві працевлаштовано 192 працівники, з них: 34 -  лікарі, 90 – середній медичний персонал, 15 – молодших медичних працівників, 53 – інших працівників.

Між КП «Ківерцівський ЦПМД» та Національною службою здоров’я України (НСЗУ) у 2023 році було укладено договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій (пакет «Первинна медична допомога», пакет «Забезпечення кадрового потенціалу системи охорони здоров’я шляхом організації надання медичної допомоги із залученням лікарів-інтернів», пакет «Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги»), що дає можливість підприємству отримувати кошти від НСЗУ, згідно укладених декларацій, а пацієнтам – отримати безкоштовну медичну допомогу.

Дохід підприємства за укладеними договорами з НСЗУ за 2023 рік становить – 40 286,4 тис. грн, що дає можливість здійснювати фінансово-господарську діяльність, вчасно розраховуватись з працівниками та кредиторами.

Кошти, отримані за укладеними договорами з НСЗУ, у 2023 році було спрямовано на:

- оплату праці та нарахувань – 35 053,8 тис. грн;

- закупівлю предметів, матеріалів, обладнання та інвентарю – 2 304,6 тис. грн;

- придбання медикаментів, виробів медичного призначення та перев’язувальних матеріалів – 341,1 тис. грн;

- оплату послуг (крім комунальних) – 1 317,4 тис. грн;

- оплату відряджень – 42,1 тис. грн;

- оплату комунальних послуг – 7,2 тис. грн;

- оплату проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт приміщення, що розміщене за адресою: вул. Квітнева, 3А – 75,3 тис. грн.

Залишок коштів розміщено на депозитний рахунок, за що підприємство додатково отримує дохід.

Додатковим джерелом фінансування підприємства є субвенції територіальних громад. Зокрема, у 2023 році від ТГ надійшло коштів у сумі - 6 099,6 тис. грн (загальний фонд), які було спрямовано на:

- оплату праці та нарахувань – 1 962,6 тис. грн;

- оплату медикаментів, медичних виробів, наркотичних препаратів для пільгових категорій населення - 653,7 тис. грн;

- харчових добавок для хворих на фенілкетонурію – 189,0 тис. грн;

- оплату послуг (крім комунальних) – 200,0 тис. грн;

- оплату комунальних послуг – 1 715,2 тис. грн;

- інші видатки – 1 379,1 тис. грн.

За спеціальним фондом надійшло коштів в сумі - 35 880,6 тис.грн з місцевого бюджету Ківерцівської ТГ та обласного бюджету. Ці кошти спрямовані на:

- придбання 25 автомобілів, що вилучено згідно нарядів Луцького РТЦК та СП – 32 568,0 тис. грн;

- придбання 2 автомобілів для потреб підприємства – 1 500,0 тис. грн;

- капітальний ремонт приміщення амбулаторії – 1 812,6 тис. грн.

Для зміцнення матеріально-технічної бази у 2023 році, за кошти, отримані від НСЗУ, було придбано:

- шафи витяжні для лабораторій – 68,5 тис. грн;

- ноутбуки для лікарів, ламінатор – 101,1 тис. грн;

- гаражні ворота для Дернівської АЗПСМ - 38,9 тис. грн;

- співфінансування придбання авто Рено Експрес – 512,0 тис. грн;

- меблі для амбулаторій – 47,8 тис. грн;

- кушетки медичні – 51,7 тис. грн;

- камертони – 10,0 тис. грн;

- контейнери для медичних відходів – 29,0 тис. грн.

Також у 2023 році здійснювались ремонтні роботи, зокрема:

- капітальний ремонт даху та частково утеплено фасад приміщення Ківерцівської АЗПСМ по вул. Квітнева, 3А - (1 812,6 тис. грн – кошти спеціального фонду місцевого бюджету Ківерцівської ТГ);

- ремонт кабінетів Липненської АЗПСМ (200,0 тис. грн - кошти субвенції Цуманської ТГ);

- ремонт щита ГРМ, підключення генератора, що знаходиться в приміщенні Ківерцівської АЗПСМ за адресою: вул. Квітнева, 3А – (212,0 тис. грн – власні кошти підприємства);

- ремонт покрівлі гаражного приміщення та кабінетів Дернівської АЗПСМ, встановлення гаражних воріт – (123,3 тис. грн – власні кошти підприємства);

- ремонт коридору та кабінету Ківерцівської АЗПСМ (вул. Філатова, 6) – (103,2 тис. грн – власні кошти підприємства);

- розпочато у 2023 році ремонт приміщення Грем’яченської АЗПСМ.

 

Комунальне підприємство «Ківерцівська центральна лікарня Ківерцівської міської ради»
(відповідальна Круцько Н.С.)

Комунальне підприємство «Ківерцівська центральна лікарня Ківерцівської міської ради» здійснює господарську некомерційну діяльність, яка не передбачає отримання прибутку, спрямовану на досягнення, збереження, зміцнення здоров’я населення на вторинному рівні та інші соціальні результати.

Основною метою діяльності комунального підприємства «Ківерцівська центральна лікарня Ківерцівської міської ради» є медичне обслуговування населення: надання медичної допомоги в стаціонарних умовах в цілодобовому режимі, амбулаторної медичної допомоги лікарськими спеціальностями та спеціальностями молодших спеціалістів з медичною освітою, відповідно до отриманої Підприємством ліцензії на медичну практику.

Покращення якості медичної допомоги можливе лише при впровадженні нових інноваційних методів лікування, закупівлі сучасного медичного обладнання, матеріальній мотивації праці та професійному розвитку медичних працівників. Досягнення цієї мети можливо лише за умови раціонального використання наявних фінансових та кадрових ресурсів, консолідації бюджетів різних рівнів для оплати послуг, які будуть надаватися комунальним підприємством «Ківерцівська центральна лікарня Ківерцівської міської ради».

Основним підходом до концепції реформування є створення належних відповідних умов надання якісної, своєчасної медичної допомоги.

Структуру медичної допомоги КП «Ківерцівська ЦЛ» формують стаціонарні відділення на 162 ліжка (в т.ч. ліжка хірургічного профілю – 53 та терапевтичного профілю – 109), поліклінічне відділення та клініко-діагностична лабораторія.

Загальна кількість працівників закладу складає 255 осіб, з них лікарів – 60, середнього медичного персоналу – 99 осіб, молодшого персоналу – 46 осіб, іншого персоналу – 50 осіб.

Станом на 31.12.2023 р. кількість штатних посад по КП «Ківерцівська ЦЛ» становить 271,75 штатних одиниць, в т.ч.: лікарі – 67,75 шт.од., середній медичний персонал – 104,5 шт.од., молодший медичний персонал – 47,25 шт.од., інший персонал – 52,25 од.

КП «Ківерцівська ЦЛ» заключила з НСЗУ договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій на 2023 рік по наступних пакетах послуг:

- стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій;

- хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах;

- хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня;

- медична допомога при пологах;

- профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах;

- гістероскопія;

- колоноскопія;

- езофагодуоденоскопія;

- стоматологічна медична допомога в амбулаторних умовах;

- ведення вагітності в амбулаторних умовах;

- стаціонарна паліативна медична допомога дорослим та дітям;

- мобільна паліативна медична допомога дорослим та дітям;

- забезпечення кадрового потенціалу системи охорони здоров’я шляхом організації надання медичної допомоги із залученням лікарів-інтернів;

- медичний огляд осіб, який організовується територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки.

Джерелами отримання коштів підприємства є:

- бюджетні кошти (в т.ч. кошти місцевого бюджету згідно програми фінансової підтримки);

- кошти, що отримуються згідно Договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, укладеного з Національною службою здоров’я України;

- кошти, отримані у вигладі оплати медичних послуг, що надаються відповідно до Постанови КМУ від 17.09.1996 р. №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах», затвердженими Ківерцівською міською радою;

- кошти від надання майна в оренду.

Загальна сума надходжень у 2023 році склала 75 202,9 тис. грн, зокрема:

- 39 859,2 тис. грн – від Національної служби здоров’я України за програмою медичних гарантій;

- 11 084,5 тис. грн – отримано благодійної допомоги в натуральному вигляді (основні засоби, продукти харчування, вироби медичного призначення, лікарські засоби та ін.);

- 22 462,9 тис. грн – кошти місцевого бюджету, згідно Програми фінансової підтримки;

- 849,4 тис. грн – надходження від надання платних послуг та надання майна в оренду;

- 946,9 тис. грн – інші надходження (компенсація комунальних послуг від орендарів, надходження лікарняних від ФСС та ін.).

Вищевказані кошти спрямовувалися на покриття основних видатків підприємства.

Фактичні витрати КП «Ківерцівська ЦЛ» за 2023 р. становлять 54 957,9 тис. грн, зокрема:

- витрати на оплату праці, включаючи нарахування, за 2023 р. – 38227,0 тис. грн,

- предмети, матеріали, інвентар за 2023 р. – 958,4 тис. грн,

- медикаменти та перев'язувальні матеріали за 2023 р. – 6242,3 тис. грн,

- продукти харчування за 2023 р. – 807,4 тис. грн,

- оплата послуг (крім комунальних) за 2023 р. – 1777,9 тис. грн,

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв за 2023 р. – 4417,1,0 тис. грн,

- амортизація за 2023 р. – 2244,2 тис. грн,

- оплата пільгових пенсій за 2023 р. – 168,2 тис. грн,

- поточні видатки (податки) за 2023 р. – 115,4 тис. грн,

- капітальні видатки на придбання основних засобів за 2023 р. – 10138,2 тис. грн,

- видатки на капітальний ремонт за 2023 р. – 6000,0 тис. грн.

Середня заробітна плата за грудень 2023 р. становить для лікарів 21,9 тис. грн, для середнього медичного персоналу – 13,8 тис. грн.

У 2023 році за кошти з місцевого бюджету, згідно Програми фінансової підтримки було придбано сучасне медичне обладнання на загальну суму 9 905,6 тис. грн.

Для забезпечення флюороскопічних досліджень було придбано систему рентгенівську діагностичнуJUMONG S вартістю 3 720,0 тис. грн. Нині подано документи для отримання з Державної інспекції ядерного регулювання України ліцензії на її експлуатацію.

Для зберігання та дезобробки системи ендоскопічної візуалізації придбано шафу для сушіння та зберігання ендоскопів вартістю 499,9 тис. грн.

Для здійснення оперативного рентгенконтролю безпосередньо під час хірургічного втручання придбана система флюороскопічна рентгенівська загального призначення, пересувна, цифрова, типу С-дуга вартістю 5 547,8 тис. грн. На цей момент обладнання готується на консервацію на період підготовки приміщення до вимог для отримання з Державної інспекції ядерного регулювання України ліцензії на її експлуатацію.

Для забезпечення довготривалого використання дороговартісного обладнання в операційній було придбано джерело безперебійного живлення, вартістю 138,0 тис. грн, здійснено підведення силових ліній електропередач та влаштування електрощитових в рентгенологічний кабінет та операційну хірургічного відділення загальною вартістю 200,0 тис. грн.

У 2023 році було отримано безоплатно в рамках проєкту USAID «ГОВЕРЛА», у якості благодійної допомоги, дизельний генератор потужністю 100 кВт вартістю 573,8 тис. грн, який слугуватиме додатковим джерелом живлення всього закладу. На даний час виготовлена проєктно-кошторисна документація по встановленю ДЕС. Також в рамках проєкту USAID «ГОВЕРЛА», у якості благодійної допомоги, були отримані матеріальні цінності (пральні та сушильні машини для одягу, підлогомийна машина, 2 щафи холодильні промислові, 2 шафи морозильні, піч пароконвекційна, 6 комплектів меблів для їдальні, лінії роздачі, посуд, плита кухонна, посудомийна машина промислова) загальною вартістю 1 490,2 тис. грн.

Для забезпечення роботи лапароскопічної стійки було зроблено капітальний ремонт інженерних мереж лікувального газопостачання (вуглекислого газу) до відеоендоскопічного комплексу вартістю 135,5 тис. грн.

У зв’язку з аварійним станом покрівлі даху головного корпусу поліклініки було виготовлено проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт частини даху комунального підприємства «Ківерцівська центральна лікарня Ківерцівської міської ради» (головного корпусу з поліклінікою) вартістю 98,5 тис. грн та розпочато ремонтні роботи. Загальна вартість капітального ремонту частини даху становить 8 987,5 тис. грн. В 2023 році здійснено попередню оплату в розмірі 5 925,2 тис. грн.

Також виготовлено проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт системи пожежної сигналізації, мовного оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, устаткування передавання тривожних сповіщень на об’єкті: комунальне підприємство «Ківерцівська центральна лікарня Ківерцівської міської ради» вартістю 27,8 тис. грн.

У 2023 році від БО «Благодійний фонд «ІВІК» було отримано 12 кондиціонерів загальною вартістю 56,4 тис. грн та встановлено в стаціонарні відділення лікарні.

Відповідно до поданої заявки на обмін лампочок отримано 446 енергозберігаючі лампочки на суму 20 070,00 грн та проведена робота по заміні наявних світильників на енергоощадні світлодіодні, що призведе до зниження використання електичної енергії.

Впродовж року систематично проводилися закупівлі лікарських засобів, виробів медичного призначення, лабораторних реактивів, діагностичних тестів та ін. з метою забезпечення лікування та обстеження пацієнтів.

В 2023 році в стаціонарних відділеннях закладу проліковано 3 370 хворих.

В стаціонарних відділеннях хірургічного профілю виконано 738 операцій.

Загальна кількість відвідувань лікарів поліклініки у 2023 році склала 69 573, виконано 2 159 амбулаторних операцій, проведено 11 786 рентгенологічних досліджень, 897 ендоскопічних обстежень, 404 001 лабораторних досліджень, 4 853 досліджень з функціональної діагностики (ЕКГ), 87 292 фізіотерапевтичних процедур, 13 424 ультразвукових досліджень.

Внесено зміни до тарифів на платні послуги, зокрема додано наступні послуги: видачу довідки про проходження попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, утому числі на предмет вживання психоактичних речовин (форма 100-2/о) та проведення лабораторного дослідження (тиреотропний гормон (ТТГ).

У 2023 році проведено реструктуризацію лікарні, а саме: закриті нерентабельні відділення та створені відділення, які користуються попитом. Так, закрито акушерсько-гінекологічне відділення, яке було нерентабельним через близьке розташування до обласного центру. Створений центр паліативної допомоги, де надається стаціонарна та мобільна паліативна допомога. У 2023 році в стаціонарних умовах проліковано 82 паліативних пацієнти та станом на кінець року 88 пацієнтам надається мобільна паліативна допомога.

Основний акцент КП «Ківерцівська ЦЛ» робить на створенні умов для: забезпечення доступної та якісної медичної допомоги населенню, щоб у стінах медичного закладу було комфортно і пацієнтам, і медичним працівникам; організації належного управління внутрішнім лікувально-профілактичним процесом та ефективним використанням майна та інших ресурсів Підприємства; впровадження сучасних технологій з метою вдосконалення рівня надання послуг, формування ефективної вмотивованої команди, покращення матеріально-технічної бази, підвищення ефективності використання приміщень.

Для забезпечення цих цілей необхідно провести:

- капітальний ремонт третього поверху головного корпусу з поліклінікою, в тому числі операційний блок з дотриманням вимог з встановлення ренгенодіагностичного обладнання;

- капітальний ремонт каналізаційної станції перекачки, яка перебувала в аварійному сані та вийшла з ладу;

- заміну ліфта на приймальному відділенні;

- енергозберігаючі заходи: проведення аудиту системи опалення та її ремонт, утеплення фасаду, заміна вікон на металопластикові тощо;

- реконструкція частини головного корпусу з поліклінікою під реабілітаційний центр;

 - дооснащення закладу необхідним медичним обладнанням та устаткуванням для розширення сфери надання медичних послуг, зокрема придбання мамографа, що забезпечить своєчасне виявлення захворювань молочної залози та дасть можливість надання додаткових послуг, згідно програми медичних гарантій;

- навчання лікарів для освоєння нових технологій та здобуття суміжних спеціальностей.

 

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг ківерцівської міської ради»
(відповідальний Коренчук М.Я.)

Згідно з рішенням виконкому № 9/9 від 28.04.2021 в Ківерцівській територіальній громаді створено комунальну установу «Центр надання соціальних послуг Ківерцівської міської ради».

Основне завдання Центру: запобігати потраплянню осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення, в складні життєві обставини.

Штатна чисельність працівників на 01.01.2023 КУ «Центр надання соціальних послуг Ківерцівської міської ради» - 53 штатні одиниці.

Фінансування в 2023 році: всього – 7757329,00 грн.

В тому числі:

- Ківерці – 7203225,00 грн;

- Луцьк - 256400,00 грн;

- Цумань -128200,00 грн;

- Колки – 169504.00 грн;

В структурі КУ «Центр надання соціальних послуг Ківерцівської міської ради» є три відділення:

             1) відділення соціальної допомоги вдома, яке надає послуги відповідно до державного стандарту. Послуги надають 23 соціальних робітники. Протягом 2023 року обслужено 370 осіб похилого віку та осіб з інвалідністю. Станом на 01.01.2023 р на обслуговуванні - 322 чол. Послуга догляд вдома за рахунок бюджетних коштів, з 2023 року надається сім’ям віськовослужбовців, сім’ям загиблих та зниклих безвісти, та внутрішньо переміщеним особам. Соціальні робітники відділення забезпечуються спецодягом та взуттям, згідно норм.

Річне утримання у відділенні вдома у 2023 році – 12650 грн.

Помісячне утримання в відділенні вдома у 2023 році –1054,17 грн.

 

2) відділення стаціонарного догляду с. Тростянець. Соціальна послуга стаціонарного догляду відповідає Державному стандарту «Догляд стаціонарний». Відділення забезпечує цілодобовий догляд осіб похилого віку та осіб з інвалідність. Протягом 2023 року обслужено 35 чол. Станом на 01.01. 2024 року в відділені перебуває 25 чол.

Річне утримання у відділенні стаціонарного догляду в 2023 році на одну особу становить – 130352 грн.

Денне утримання в відділенні стаціонарного догляду в 2023 році на одну особу становило – 357, 13 грн.

Вартість харчування одного підопічного на добу - 67,83 грн.

Вартість харчування одного підопічного на місяць - 2102,73 грн.

Координаційний центр Ківерцівської міської ради у 2023 році забезпечував відділення підгузками.

 

            3) відділення соціальної роботи здійснює роботу щодо надання соціальних послуг особам/сім’ям, дітям та молоді, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах. Основними завданнями відділення є проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню осіб/сімей в складні життєві обставини та надання комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, з метою мінімізації або подолання таких обставин. Соціальні послуги надаються відповідно до вимог Державних стандартів.

Впродовж 2023 року соціальними послугами було охоплено 68 сімей/272 особи, з яких – 151 дитина.

Види послуг, які надавались:

- соціальний супровід сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах;

- консультування;

- соціальна профілактика;

- соціальний супровід сімей, в яких виховуються діти-сироти, або діти, позбавлені батьківського піклування;

- інформування.

В звітному періоді до Центру НСП надійшло 4 повідомлення про факти вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі, внаслідок якого постраждало 2 жінки та 6 дітей. Працівниками відділення була організована робота і з постраждалими, і з кривдниками, надані відповідні консультації, організовано роботу з психологом.

Працівниками відділення також проводилась робота по популяризації та розвитку сімейних форм виховання дітей, таких як – патронат, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, зокрема опубліковано декілька статей на цю тематику на сайті міської ради та в соціальних мережах, розроблені та поширені   серед населення буклети з відповідною інформацією.

В 2023 році покращилося кадрове та матеріальне забезпечення відділення соціальної роботи, зокрема заповнено посаду фахівця із соціальної роботи, основний працівник якої перебуває в декретній відпустці, також в результаті співпраці Ківерцівської міської ради з благодійною організацією та УВКБ ООН було передано в користування відділення принтер/сканер та канцтовари.

 

Комунальна установа «Об'єднаний трудовий архів» Ківерцівської міської ради
(відповідальна Левчик Л.В.)

Основними завданнями Програми архіву є забезпечення науково–технічного опрацювання, зберігання, поповнення та використання документів архіву, документів з особового складу, матеріально технічне оснащення установи; організації на належному рівні користуванням документами у службових, наукових, соціально-правових та інших цілях, видача довідок, та витягів з документів, копій, що знаходяться на зберіганні, і юридичним, і фізичним особам.

Згідно Програми на 2023 рік обсяг запланованих коштів на фінансування Програми становив 500 000 (п’ятсот тисяч) гривень з них 480 000 (чотириста вісімдесят тисяч) гривень субвенцій у вигляді міжбюджетного трансферту територіальних громад (Ківерціська ТГ – 200 000 грн, Цуманська ТГ – 100 000 грн, Олицька ТГ – 100 000 грн, Луцька міська рада – 80 000 грн), 20 000 (двадцять тисяч) гривень за послуги по впорядкуванню документів.

Кошти були використані на:                  

       -  заробітну плату                             -      292 тис. грн;

       - нарахування на з/плату                 -      64,2 тис. грн;

       - електроенергію                               -      80 тис. грн;

       -  водопостачання і водовідведення   -   0,7 тис.  грн;

       - послуги крім комунальних           -       13,8 тис. грн;

       - предмети і матеріали                     -       28,7 тис. грн.

У 2023 році надано платні послуги по упорядкуванню документів на суму 10 890 (десять тисяч вісімсот дев’яносто) гривень.     

Комунальна установа «Об’єднаний трудовий архів» Ківерцівської міської ради має на зберіганні 193 (сто дев’яносто три) фонди, в яких налічується 18134 (вісімнадцять тисяч сто тридцять чотири) справи.

У 2023 році прийнято на зберігання документи 4 фондів у кількості 218 одиниць зберігання.

До описів фондів архіву складено титульні аркуші, аркуш засвідчувач. Описи прошиті та зберігаються за порядком номерів фондів. Упорядковано 10 справ фондів установи.

Проведено ремонт документів з паперовою основою у кількості 510 од. зберігання, підшито 510 од. зберігання. Закартоновано 410 документів. Перевірено 2 фонди у кількості 400 одиниць зберігання, на які складено аркуші перевіряння та акти перевіряння наявності і стану справ.

Забезпечується належне користування документами у службових, соціально правових цілях. Виконано 673 запити фізичних та юридичних осіб.

Головним управлінням Пенсійного фонду України у Волинській області проведено перевірку 85 довідок, виданих установою.

 

Координаційний Центр при Ківерцівській міські раді
(відповідальний Тананайський Ю.В.)

Координаційний Центр при Ківерцівській міській раді був створений у березні 2022 року, практично після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну з метою забезпечення засобами для життя та товарами першої необхідності людей, що опинились у складних життєвих обставинах. У Координаційному Центрі при Ківерцівській міській раді до 18 квітня 2023 року здійснювалось цілодобове чергування (у нічний час чоловіки, вдень жінки).

Контактні номери: 0961484690, 0500649685, 0937018204.

Адреса: м. Ківерці, вул. Шевченка,14 (Ківерцівська міська рада); склади гуманітарної допомоги: Шевченка, 6 (соціальний магазин, 2 поверх), Шевченка, 25 (Будинок культури ім. М.П. Ковальова).

Графік роботи «соціального магазину» у 2023 році: вівторок, п’ятниця з 09.00 по 13.00 год.

Прийом, видача гуманітарної допомоги відбувалася на постійній основі (за потреби у вихідні дні).

Для оперативного реагування по прийому (розвантаженню, завантаженню) та передачі гуманітарних вантажів у великих об’ємах створена група у вайбері «ПЕРЕМОГА» (35 учасників) з числа добровольців Ківерцівської громади.

Для координації та вирішення завдань по гуманітарній допомозі створена група у вайбері «Координаційний Центр» (27 учасників).

Гуманітарна допомога надавалася донорами та благодійниками: БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МЕДИЦИНА В ДІЇ», БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДОБРА СПРАВА», організація БО «БФ «ДП ГАРНА УКРАЇНА», організація БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ВІРИМО В УКРАЇНУ, ГО «Крим SOS», «Карітас-Спес Україна», Програма Розвитку ООН (ПРООН в Україні), місцевими релігійними громадами, релігійними громадами з Німеччини (Євангелійська Церква м. Херфорд, Ульріка Джагер м. Брюнде, Північний Рейн-Вестфалія, адміністративний округ Детмольд), неприбуткова організація Schnelle Nothilfe (Denis Rimpo), волонтерами, українськими громадянами, що тимчасово перебувають за кордоном, які об’єднувалися, збирали та передавали гуманітарні вантажі, жителями Ківерцівської громади, ФОПами.

Зазначимо, що частина коштів додатково збиралася на ярмарках, концертах, змаганнях, акціях та інших благодійних заходах і добровільних внесків громадян.

Допомога захисникам та захисницям України заяви-звернення розглядалися першочергово. При наявності відповідного переліку по запитах формувалась допомога: (індивідуальні аптечки, кровоспинні турнікети, джгути кровоспинні, термогрілки (термоустілки); спальні мішки (літні і зимові), карємати, сидушкі-карємати, матраци, ковдри, транспортувальні стропи, ноші безкаркасні військові, ноші тверді, розкладушки, розвантажувальні жилети, РПСи, тактичне взуття, тактичні навушники, тактичні окуляри, наколінники та налокітники, шапки, балаклави, шкарпетки (літні, теплі), дощовики, плащі-накидки, футболки, термоодяг, військова форма, флісові кофти, резинові чоботи, флісові рукавиці, окопні свічки, воскові свічки, маскувальні сітки, тактичні рюкзаки, тактичні рукавиці; медикаменти (лікарські засоби: знеболюючі, жаропонижуючі, кровоспинні); перев’язувальні матеріали: бинти (стерильні марлеві, не стерильні, еластичні); косинки медичні перев’язувальні, пакети перев’язувальні індивідуальні стерильні, рукавички медичні, маски одноразові медичні, бандажі, антисептики, спрей від опіків; медичні вироби: лейкопластир (стрічковий, котушковий); ножиці парамедичні, термопокривала (термоковдри); таблетки для очищення води, антисептичні препарати, розчин натрію-хлорид 0,9%, шприци (різні), шини іммобілізаційні, медична вата, відрізи марлеві); засоби гігієни (сухі душі, зубні пасти, зубні щітки, рідке мило, мило брускове, станки для гоління, вологі серветки, туалетний папір, пральний порошок, жіночі засоби індивідуальної гігієни, антиперспиранти, шампуні); засоби захисту від комах; продукти харчування (тушонки, рибні консерви, м’ясні вироби, цукор, чай, кава, крупи, макарони, олія, сіль, вермішель швидкого приготування, кетчуп, майонез, згущене молоко, супи та борщові набори у заготовках, концервовані овочі, концервовані супи та каші з мясом, вода, енергетичні напої, молоко, вершки, цибуля, картопля, морква, капуста, буряк червоний); ліхтарі, батарейки, павербанки, прожектори для освітлення, газові балончики, газові пальники, газові портативні обігрівачі, генератори, радіостанції, бензопили, шуруповерти, набори інструментів для ремонту авто, каністри для палива, ємності для зберігання питної води, сокири, лопати, зварювальні апарати, кирки, мішки будівельні, фільтри для очищення води, буржуйки, металеві скоби, мішки для сміття, поліетиленова плівка, основа під маскувальну сітку, матеріал (спеціальна захисна тканина) для виготовлення маскувальних сіток, захисні тенти від дощу та сонця; пластиковий посуд (стакани, глибокі тарілки); кошти на придбання пального для автомобілів волонтерів та військових; оплата ремонту автомобілів військових, закупівля колес (шин) для авто, частина коштів на купівлі авто для військовослужбовців, кошти на придбання спеціальних пристроїв та засобів для потреб військових (прибори нічного бачення, тепловізори тощо). Оплата послуг по пересилці допомоги через Нову Пошту, інші витрати на придбання, транспортування необхідного по запитах від військових або членів сімей.

Передача допомоги для військових відбувалася безпосередньо заявникам (індивідуальні передачі), водіям та перевізникам-волонтерам: ГО «Станція добра», організація БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВОЛИНЬ СОС», ГО «ВІЙСЬКОВІ КАПЕЛАНИ ВОЛИНІ», Волинська обласна громадська організація  «Спілка батьків дітей-інвалідів із захворюваннями центральної нервової системи» «ДОРОГА НАДІЇ», БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР «ДЖУРА», очільникам релігійних громад, за допомогою Нової Пошти, потягами залізничного сполучення.

Допомога ВПО (внутрішньо переміщеним особам): видача продуктових наборів та засобів гігієни, пелюшки дитячі, дитяче харчування, медичних засобів, матраців, теплих ковдр, термосів, постільна білизна, канцелярські прилади, одяг та взуття (речі з соціального магазину), рушники, посуд, розкладушки, стільці, столи, тумбочки.

Допомога сім’ям військових та сім’ям загиблих Героїв з Ківерцівської громади: продуктові набори, дитячі набори.

Допомога людям, що опинились у важких життєвих обставинах: засоби гігієни (пелюшки дорослі, дитячі), гігієнічні набори, продуктові набори, милиці, візки інвалідні, одяг, теплі ковдри, постільна білизна, матраци, одяг та взуття з соціального магазину.

Багатодітні сім’ї: засоби гігієни, пелюшки дитячі, гігієнічні набори, продуктові набори, дитяче харчування, дитячі набори.

Допомога Ківерцівській центральній лікарні: продукти харчування, засоби гігієни, фільтри для очищення води, вогнегасники, ліжка.

Забезпечення укриттів у закладах освіти, дошкільних закладів: вогнегасниками, колективними аптечками, засобами гігієни.

Також частина допомоги для жителів сіл передавалася через старост старостинських округів Ківерцівської громади.

Станом на 31.12.2023 року надійшло звернень щодо надання допомоги у кількості 3009 заяв за поточний звітний період.

Опрацьовано та сформовано допомоги для потреб військових, сімей військових, сімей загиблих Героїв – 1298.

Опрацьовано та сформовано допомоги для потреб ВПО та цивільного населення – 1456.

Залишилося на розгляді –  усі інші.

   

Висновки

Підсумовуючи вищесказане, зауважу, що 2023 рік, як і попередній, став періодом складних і неочікуваних викликів, які породжували низку проблем, що вимагали термінового вирішення. Це період змін, напруженої праці та проведеної плідної роботи заради розвитку громади.

У році, що минув, найважливішим завданням було і залишається - забезпечення життєдіяльності громади в умовах великої війни та підтримка Збройних сил України, тобто, щоб у громаді повноцінно функціонувала інфраструктура, соціальна та медична сфери, безперервним був навчальний процес у наших закладах освіти та всіляка допомога нашим захисникам. Але для цього необхідно мати достатній грошовий ресурс, який є лише за однієї умови - при виконанні бюджету. Отож в минулому році ми з честю з усіма цими викликами впоралися.

Але чого гріха таїти – чесно визнаю, що були й певні прорахунки в роботі. На що є низка об’єктивних та суб’єктивних причин. Проте ми їх долаємо, проблемні питання вирішуємо колегіально, тобто рухаємося вперед, розвиваємося та маємо позитивні результати. Великою мірою в цьому завдячую депутатському корпусу, який при ухваленні складних рішень залишав особистісні та політичні амбіції і демонстрував одностайність та відповідальність за майбутнє громади зокрема й країни загалом.

У нинішньому році ми докладатимемо усіх зусиль, аби допомагати військовим; покращувати матеріально-технічну базу медичних і комунальних підприємств, освітніх, культурних та спортивних закладів; запроваджувати заходи по енергоефективності та енергозбереженню (модернізація котелень, реконструкція мереж, утеплення приміщень); розвивати інфраструктуру населених пунктів (дороги, освітлення, водовідведення); покращувати якість соціальних послуг у громаді, підтримку сімей, які тимчасово опинилися у складні життєві обставини, проводити системну роботу з родинами полеглих захисників та захисниць; розвивати проєктну діяльність.

Ківерцівська міська рада й надалі активно співпрацюватиме з різноманітними благодійними організаціями та фондами задля залучення гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб та забезпечення їх нормального проживання.

І на завершення, безмежно завдячую Збройним силам України за захист рідної землі та можливість розвивати громаду!

Ще раз - дякую депутатам міської ради, членам виконавчого комітету та працівникам апарату міської ради за оперативну, професійну та віддану працю у період воєнного часу. Щоб вистояти у такий надзвичайно складний період, мусимо бути ще згуртованішими, ще сильнішими, адже слабші завжди пасуть задніх!

Дякую усім мешканцям міста та старостинських округів за активну громадянську позицію, за безкорисливу громадську активність, небайдужість, силу духу та вірність інтересам громади й України.

 

Слава Україні!!!

 

Міський голова                                                                     Олександр КОВАЛЬЧУК

 

>Переглянути презентацію<

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних