Ківерцівська громада
Ківерцівський район, Волинська область

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки в районі вул.Жукова, 7є у м.Ківерці Волинської області»

Проект  «Детальний план території земельної ділянки  в районі  вул.Жукова,7є у м.Ківерці Волинської області»,  розроблений ПП «ТМС» на замовлення Ківерцівської міської ради.

Підставою для розроблення проекту є рішення  Ківерцівської міської  ради  від 23 травня  2018 року №27/16 «Про містобудівну документацію».

ДТП охоплено земельну ділянку загальною площею 3,0 га. Функціональне  призначення земельних ділянок в межах ДПТ відповідно  до генерального плану м.Ківерці – землі житлової  забудови.

Детально ознайомитися з проектом «Детальний план території земельної ділянки  в районі  вул.Жукова,7є у м.Ківерці Волинської області» можна  на офіційній сторінці Ківерцівської  міської ради www.kivrada.gov.ua та на паперових носіях в приміщенні Ківерцівської  міської ради за адресою  місто Ківерці, вулиця Шевченка, 14,  тел. 2 10 43 (понеділок – пятниця , з 8.00 год до 16.00 год.

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі з 22.12.2018 по 22.01.2019 року  за  адресою: 45200,  місто  Ківерці, вул. Шевченка, 14.

Пропозиції до проекту вказаної містобудівної документації подаються відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є заступник міського голови з питань земельних відносин, містобудування та  архітектури  Т. Цюрак (45200, м. Ківерці, вул. Шевченка, 14,  тел.  2 10 43).

 

Міський голова                                                                                      В. Жгутов

         >>>ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН<<<« повернутися до списку новин