Ківерцівська громада
Ківерцівський район, Волинська область

Капітальний ремонт вул. Комунальна

У рамках виконання програми «Міські дороги» міста Ківерці на 2018 рік, затвердженої рішенням сесії міської ради від 24.11.2017 року № 23/7 завершились роботи з капітального ремонту вул. Комунальна. Роботи по відновленню дорожнього покриття виконала підрядна організація ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» згідно заключеного договору. Виконання робіт було ускладнене наявністю на даній ділянці 13 водопровідних колодязів. Оплата буде здійснюватись згідно актів виконаних робіт.

До початку робіт по капітальному ремонту даної вулиці працівниками Ківерцівської дільниці водопостачання ВП Рівненсько-Тернопільського територіального управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця» було проведено заміну водопровідної труби закупленої за кошти міського бюджету, для запобігання аварійних ситуацій на водопровідних мережах та руйнування відновленого дорожнього покриття.

Шановні мешканці вулиці Комунальна та прилеглих вулиць, звертаємося до Вас з проханням цінувати результати праці людей та бережно ставитись до комунального майна, не руйнувати нове дорожнє покриття.« повернутися до списку новин