Ківерцівська громада
Ківерцівський район, Волинська область

Про скликання засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, землеустрою та екології Ківерцівської міської ради

Ківерцівська міська рада повідомляє, що 18.05.2018 року о 15.00 год відбудеться засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, землеустрою та екології Ківерцівської міської ради сьомого скликання за адресою місто Ківерці, вулиця Шевченка, 14 (сесійна зала).

Порядок денний:

  1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок, та передачу земельної ділянки в оренду Юрчуку Володимиру Миколайовичу.
  2. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок.
  3. Про дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу на конкурентних засадах права оренди в місті Ківерці по вулиці Шевченка.
  4. Про внесення змін в рішення №25/41 від 22 лютого 2018 року «Про затвердження містобудівної документації.
  5. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Рожанській Марії Йосипівні.
  6. Про містобудівну документацію.
  7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки в місті Ківерці по вулиці Вишневецького, 3а.

 « повернутися до списку новин