Ківерцівська громада
Ківерцівський район, Волинська область

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території по вулиці Робітнича,1/1

      Проект  «Детальний план території  по вулиці Робітнича,1/1  в м. Ківерці Ківерцівського району Волинської області» розроблений КП «Бюро технічної інвентаризації-плюс»  на замовлення Ківерцівської міської ради.

       Підставою для розроблення проекту є рішення  Ківерцівської міської  ради  від 16.05.2017 року №18/26. Земельна ділянка займає площу 0,0295 га.   Цільове призначення земельної ділянки – для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд. Основне завдання робіт – запроектувати розміщення стоматкабінету з необхідними елементами благоустрою (земельна ділянка, що є в приватній власності громадянки  Дейни  Альони Степанівни.

       Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі з 04.09.2017 по 06.10.2017 року  за  адресою: 45200,  місто  Ківерці, вул. Шевченка, 14.

       Пропозиції до проекту вказаної містобудівної документації подаються відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

       Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є заступник міського голови з питань земельних відносин, містобудування та  архітектури  Т. Цюрак (45200, м. Ківерці, вул. Шевченка, 14,  тел.  2 10 43).

>>>Детальний план<<<« повернутися до списку новин