Ківерцівська громада
Ківерцівський район, Волинська область

ВИКОНАННЯ ПРОГРАМ

 

У рамках виконання програми «Дорожній рух та його безпека в місті Ківерці на 2018 рік», затвердженої рішенням сесії міської ради від 24.11.2017 року № 23/8 були проведені роботи по встановленню дорожніх знаків на вулицях міста. Роботи виконала підрядна організація ТзОВ «Ківерціметал» згідно заключеного договору.

 

 

У рамках виконання програми «Дорожній рух та його безпека в місті Ківерці на 2018 рік», затвердженої рішенням сесії міської ради від 24.11.2017 року № 23/8 проводяться роботи по влаштуванню посадкових майданчиків на зупинках громадського транспорту по вулиці Київській в м. Ківерці. Роботи проводить ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс» згідно заключеного договору.

 

У рамках виконання програми «Будівництва, капітального ремонту та поточного ремонту системи зовнішнього освітлення міста Ківерці на 2018 рік» затвердженої рішенням сесії №23/9 від 24 листопада 2017 року, завершуються роботи по капітальному ремонту мережі вуличного освітлення по вул. Чкалова (від вул. Свободи до вул. Шевченка) в м.Ківерці. Виконавець робіт ТзОВ «Волинська електротехнічна компанія» згідно заключеного договору.

 « повернутися до списку новин