Ківерцівська громада
Ківерцівський район, Волинська область

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території міста Ківерці».

Керуючись підпунктом 1 пункту «б» статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

Проект регуляторного акту «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території міста Ківерці».

Розробник: Ківерцівська міська рада.

Проект спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету .

Підставою для розробки проекту є: Податковий  кодекс України ,Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу оприлюднюється  на офіційному веб-сайті  Ківерцівської міської ради: www.kivrada.gov.ua

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу до Ківерцівської міської ради за адресою:

45200, м.Ківерці, вул..Шевченка, 14 тел.21043« повернутися до списку новин