Ківерцівська громада
Ківерцівський район, Волинська область

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план рекреаційної зони в межах вулиць Шевченка, Чкалова, Молодіжна в місті Ківерці Волинської області»

Проект  «Детальний план рекреаційної зони в межах вулиць Шевченка, Чкалова, Молодіжна  в місті Ківерці Волинської області» розроблений ПП «ТМС» на замовлення Ківерцівської міської ради.

          Підставою для розроблення проекту є рішення  Ківерцівської міської  ради  від 30 грудня  2016 року №15/35.

          Детально ознайомитися з проектом ««Детальний план рекреаційної зони в межах вулиць Шевченка, Чкалова, Молодіжна  в місті Ківерці Волинської області» можна  на офіційній сторінці Ківерцівської  міської ради та на паперових носіях в приміщенні Ківерцівської  міської ради за адресою  місто Ківерці, вулиця Шевченка, 14,  тел. 2 10 43 (понеділок – четвер, з 8.00 год до 17.00 год, перерва з 13.00 до 13.45).

            Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі з 27.11.2017 по 27.12.2017 року  за  адресою: 45200,  місто  Ківерці, вул. Шевченка,14.

            Пропозиції до проекту вказаної містобудівної документації подаються відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

            Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є заступник міського голови з питань земельних відносин, містобудування та  архітектури  Т. Цюрак (45200, м. Ківерці, вул. Шевченка, 14,  тел.  2 10 43).

>>>ПЕРЕГЛЯНУТИ ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН<<<

Міський голова                                                                                                  В. Жгутов« повернутися до списку новин