Ківерцівська громада
Ківерцівський район, Волинська область

Привітання міського голови з Великоднем

ШАНОВНІ КІВЕРЧАНИ!

 

Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

 

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Направимо наші намагання на добрі справи та світлі помисли.

 

Від усього серця бажаю вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день! Нехай переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжує Вас, дає сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашого міста та рідної України.

Зі святом Вас!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

 

З повагою,

міський голова                                                                             В. Жгутов« повернутися до списку новин