Ківерцівська громада
Ківерцівський район, Волинська область

Привітання з Днем Перемоги

      Дорогі ветерани, шановні ківерчани!

       Щиро вітаю Вас із Днем перемоги!
       Багато   років   минуло   від   незабутнього  травня 1945 року, але й сьогодні   величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

        У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни.    Ми у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю.   Пишаємося тим, що Ви зробили для Перемоги!  В цей дійсно святий день завжди викликає  почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу.

        Міцного здоров’я Вам, чудового настрою в цей святий для всіх нас день. Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших оселях, ясного неба та віри у славне майбутнє нашого міста і рідної нашої України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

З повагою

Міський голова                                                                                                      В.Жгутов« повернутися до списку новин