Ківерцівська громада
Ківерцівський район, Волинська область

Ківерцівська Федерація футболу визнана кращою за підсумками роботи

           Вчора, 5 грудня 2018 року, в обласному центрі відбулась конференція Федерації футболу Волині під головуванням Віталія Кварцяного. На конференцію були запрошені всі федерації футболу області. Делегатами від нашої федерації стали Юрій Ващук – голова федерації ФФКр, Ольга Поліщук, Андрій Полтавець, Анатолій Моторний – представники федерації. Під час конференції обговорили діяльність ФФВ за минулий рік, здобутки, перемоги, результати, та проблеми.

          За підсумками роботи Ківерцівська Федерація футболу визнана кращою та нагороджена Дипломом Федерації футболу України. Диплом отримував голова федерації, Юрій Ващук. За особистий вагомий внесок в розвиток масового футболу на Волині Грамотою Федерації футболу Волині нагороджено першого заступника міського голови Ольгу Поліщук.

Ківерцівська міська рада вітає всіх представників Федерації, спортсменів та прихильників футболу із відзнакою. Бажаємо не зупинятись на досягненому, розвиватись, залучати ще більше дітей, молоді та всіх бажаючих до активних видів спорту, здорового способу життя. Так тримати!« повернутися до списку новин