Ківерцівська громада
Ківерцівський район, Волинська область

Привітання міського голови з Днем молоді

Від щирого серця вітаю  усіх із Днем молоді: і тих, хто тільки вступає у доросле життя, і тих, для кого молодість – не лише паспортні дані, але й філософія життя, незалежно від віку та пройденого шляху.

День молоді – свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення, планує своє майбутнє.   В молодості у людини є безліч можливостей, а також сили для їх реалізації.

Сьогодні, як ніколи, нашій країні потрібні Ваші успіхи, Ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення до кращого. Потрібні саме ті якості, які властиві молодості і молодим.

З нагоди свята бажаю усім молодим міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого Ви прагнете! Любіть свою країну, будьте справедливими та впевненими у своїх силах.

 

З повагою

міський голова                                                                                                     В.Жгутов« повернутися до списку новин