Ківерцівська громада
Ківерцівський район, Волинська область

Поточний ремонт огорожі приміщення за адресою вул. Соборності, 19

У рамках виконання Програми соціально-економічного розвитку міста Ківерці на 2018 рік, затвердженої рішенням сесії міської ради від 15.12.2017 року № 24/7 завершились роботи з поточного ремонту огорожі приміщення за адресою вул. Соборності, 19.

Роботи виконала підрядна організація ТзОВ «Ківерціметал» згідно заключеного договору. Оплата буде здійснюватись згідно актів виконаних робіт.

Ківерцівська міська рада висловлює подяку за якісно виконані роботи по встановленню огорожі керівнику підприємства Дмитруку І.Й. та працівникам ТзОВ «Ківерціметал».

Попередньо провідними спеціалістами з питань благоустрою відділу капітального ремонту, комунального господарства та майна була проведена робота щодо підготовки процедури знесення тимчасових споруд встановлених з порушенням чинного законодавства, що впродовж багатьох років захаращували місто, створювали непривабливий вигляд, обмежували зелені зони, в результаті незаконно встановлені споруди комерційного призначення було демонтовано власниками самостійно.« повернутися до списку новин