Ківерцівська громада
Ківерцівський район, Волинська область

Привітання міського голови до Дня визволення України від фашистських загарбників

Прийміть щирі вітання з нагоди річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Цими осінніми днями багато десятиріч тому на українську землю прийшов мир, за який довелося сплатити найвищу ціну – ціну крові й життя. Вигнання поневолювачів – це торжество справедливості і волелюбності всього українського народу над варварством і насильством фашизму.

За роки Другої світової війни територія України стала ареною запеклих боїв, що призвели до колосальних руйнувань та мільйонних жертв.

Ми низько вклоняємося всім ветеранам, учасникам Другої світової за те, що не дали розтоптати і поставити на коліна наше рідне місто, всю Україну, весь світ. Величезна подяка всім, хто витримав на своїх плечах весь тягар тих часів, а потім відбудував і підняв зі згарищ українські міста і села.

Ми пишаємося нашими земляками – ветеранами Другої світової війни. Спасибі за подвиг, за мужність, за героїзм. Бажаю вам міцного здоров’я, активного довголіття, поваги, любові та уваги з боку рідних і близьких.

 

З повагою

міський голова                                                                                                                                         В.Жгутов« повернутися до списку новин