Ківерцівська громада
Ківерцівський район, Волинська область

Привітання міського голови до Дня підприємця

 

             Шановні підприємці!

   Щиро вітаю вас з професійним святом. У  цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашої держави.

   Підприємці вносять великий внесок в розвиток країни. У свою чергу влада створює сприятливі умови для роботи соціально відповідального бізнесу.   
   Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання ролі, яку відіграє у розвитку вітчизняної економіки підприємництво. Завдяки зусиллям підприємців та приватній ініціативі, сьогодні досягнуто стабілізації національної економіки в умовах фінансової кризи.
   Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до міської скарбниці дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця.

  У цей святковий день хочу всім вам побажати невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам, а також стабільності, надійних ділових партнерів і успіхів у всіх добрих починаннях на благо України!

  

З повагою

міський голова                                                                                        В.Жгутов« повернутися до списку новин