Ківерцівська громада
Ківерцівський район, Волинська область

Спеціалістами міської ради проведено рейди щодо дотримання Правил благоустрою в м.Ківерці

 

08 листопада 2017 року провідними спеціалістами з питань благоустрою апарату міської ради та її виконавчого комітету спільно з ГО «Варта громади» проведено рейди щодо дотримання Правил благоустрою в м.Ківерці.

За результатами проведеної роботи  провідними спеціалістами з питань благоустрою було складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст.152 КУпАП на мешканців проживаючих в приватних будинках по вулицях Лєрмонтова, Богдана Хмельницького, які спалювали листя, суху рослинність, відходи.  

На голову Ківерцівського міського споживчого товариства складено протокол за неналежне утримання об’єкта благоустрою та недотримання відповідних технологій щодо експлуатації та ремонту бетонних сходів універмагу по вул.Соборності, 7.

Складено приписи на голову Ківерцівської районної спілки споживчих товариств та директора ТзОВ «Із Вуд» за неналежне утримання об’єкта благоустрою, недотримання відповідних технологій щодо їх експлуатації та ремонту фасаду приміщення по вул.Відродження, 1а та звалювання тирси у не відведених для цього місцях по вул.Кузнєцова.

З метою дотримання Правил благоустрою в місті Ківерці провідні спеціалісти з питань благоустрою апарату міської ради та її виконавчого комітету будуть і надалі проводити спільні рейди з ГО «Варта громади».« повернутися до списку новин