Міжнародний боксерський  турнір LUTSK BOXING CUP-2019

Дата: 07.11.2019 11:10
Кількість переглядів: 489

Фото без опису

31 жовтня - 3 листопада в м.Луцьк був проведений Міжнародний боксерський  турнір LUTSK BOXING CUP-2019 пам’яті трьох друзів Василя Лотоцького, Дем’яна Усика та Олега Фурса. Участь у змаганнях взяли близько 250 спортсменів з 17 областей  України, а також команди  із сусідніх країн Білорусі, Польщі, Молдови  та Литви. Боксери змагалися у чотирьох  вікових категоріях – кадети, юніори, молодь та чоловіки. У складах команд  виступали діючі переможці і призери світових та європейських змагань.

Місто Ківерці у цих змаганнях представляли вихованці Ківерцівської ДЮСШ: здобувши переконливі перемоги у своїх вагових категоріях Прокопчук Микола, Дегтяренко Юрій та Байда Вадим  стали чемпіонами турніру, Трофимчук Григорій та Кльоз Антон програвши лише у фінальній частині змагань посіли 2 місця.

Тож бажаємо спортсменам  вдалих  виступів на наступних  змаганнях.

Спортсменів до змагань підготували тренери-викладачі з боксу Ківерцівської ДЮСШ Грабовський Олександр Володимирович та Паливода Руслан Васильович.