Про скликання 5 сесії Ківерцівської міської територіальної громади восьмого скликання

Дата: 26.01.2021 14:42
Кількість переглядів: 1344

Фото без опису

Ківерцівська міська рада повідомляє, що 05.02.2021 року о 10.00  год. відбудеться пленарне засідання п’ятої сесії Ківерцівської міської ради восьмого скликання в залі засідань Ківерцівської РДА за адресою: м. Ківерці, вул. Незалежності, 20.

 

Порядок денний:

 1. Про затвердження порядку денного пленарного засідання п’ятої сесії Ківерцівської міської ради восьмого скликання.
 2. Про затвердження старости Сокиричівського старостинського округу (с.Сокиричі, с.Бодячів, с.Дідовичі, с.Заброди, с.Конопелька, с. Муравище) Ківерцівської міської територіальної громади.
 3. Про внесення змін в рішення міської ради № 1/18 «Про утворення виконавчого комітету міської ради» зі змінами від 07.12.2020 року № 1/29.
 4. Про необхідність запровадження мораторію на зростання ціни природного газу та електроенергії.
 5. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Ківерцівський центр первинної медичної допомоги Ківерцівської міської ради» на 2021 рік.
 6. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунальних підприємств охорони здоров`я міської комунальної власності та фінансового плану на 2021 рік комунального підприємства «Ківерцівський центр первинної медичної допомоги Ківерцівської міської ради».
 7. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунальних підприємств охорони здоров`я міської комунальної власності та фінансового плану на 2021 рік комунального підприємства «Ківерцівська центральна лікарня Ківерцівської міської ради».
 8. Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним підприємством «Ківерцівська центральна лікарня Ківерцівської міської ради».
 9. Про затвердження актів приймання-передачі рухомого і нерухомого майна  комунального підприємства «Ківерцівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Ківерцівської районної ради Волинської області».
 10. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Ківерцівський центр первинної медичної допомоги Ківерцівської міської ради»
 11. Про затвердження актів приймання-передачі нерухомого майна Центральної бібліотеки Ківерцівської районної централізованої бібліотечної системи Волинської області з її філіями, які розташовані на території Ківерцівської міської територіальної громади
 12. Про затвердження акту приймання-передачі нежитлового приміщення по вул. Ковпака,2в в м. Ківерці.
 13. Про затвердження актів приймання-передачі рухомого і нерухомого майна комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ківерцівської міської ради.
 14. Про затвердження статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ківерцівської міської ради.
 15. Про затвердження актів приймання-передачі рухомого і нерухомого майна Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 16. Про затвердження положення Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 17. Про внесення змін в Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів культури Ківерцівської міської об?єднаної територіальної громади.
 18. Про передачу з балансу комунального підприємства водопровідно-каналізаційних мереж «Ківерціводоканал» на баланс Ківерцівської міської ради рухомого майна (автомобілів).
 19. Про внесення змін в Статут комунального підприємства - Ківерцівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційних мереж «Ківерціводоканал».
 20. Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Луцького району до комунальної власності Ківерцівської міської територіальної громади загальноосвітню школу І-ІІІ ступеня села Журавичі Луцького р-ну Волинської області, її рухоме і нерухоме майно.
 21. Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Луцького району до комунальної власності Ківерцівської міської територіальної громади Журавичівський дошкільний навчальний заклад «Сонечко» Луцького району Волинської області його рухоме і нерухоме майно.
 22. Про організацію харчування дітей в закладах загальної середньої освіти та навчально-виховних комплексах у 2021 році.
 23. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.11.2020 року № 1/20 «Про план підготовки проектів регуляторних актів Ківерцівської міської ради на 2021 рік».
 24. Про затвердження Порядку передачі в оренду комунального майна Ківерцівської міської ради.
 25. Про внесення змін в рішення № 1/9 від 24.11.2020 року «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату міської ради та її виконавчого комітету» зі змінами від 10.12.2020 року № 2/10.
 26. Про внесення змін до штатного розпису апарату міської ради та її виконавчого комітету затвердженого рішенням міської ради від 24.12.2020 року № 3/12.
 27. Про надання дозволу на списання автобуса БАЗ А079.21.
 28. Про звільнення від сплати відшкодування за послуги централізованого теплопостачання.
 29. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Ківерці Волинської області.
 30. Про затвердження Переліку земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності Ківерцівської міської територіальної громади, які  виставлятимуться на земельні торги.
 31. Про затвердження умов продажу права оренди земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що виставляються на земельні торги.
 32. Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки, що виставляється на земельні торги в місті Ківерці площею 0,7459 кадастровий номер 0721810100:01:001:6135.
 33. Про розгляд звернень відносно надання пільг щодо сплати земельного податку.
 34. Про відмову в зменшенні ставок земельного податку для земель залізничного транспорту.
 35. Про продаж товариству з обмеженою відповідальністю «Волиньагропродукт» у власність земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в місті Ківерці по вул. Шевченка, 20 е.
 36. Про містобудівну документацію.
 37. Про містобудівну документацію.
 38. Про містобудівну документацію.
 39. Про містобудівну документацію.
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для іншого сільськогосподарського призначення (для обслуговування господарських будівель та споруд) на території Ківерцівської міської ради.
 41. Про затвердження Управлінню Служби безпеки України у Волинській області технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення та постійної діяльності Служби безпеки України.
 42. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу безоплатно у власність земельної ділянки для  індивідуального садівництва.
 43. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу безоплатно у власність земельних ділянок.
 44. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва Сєровій  Ларисі Арсенівні.
 46. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки Ільчишиній Валентині Віталіївні.
 47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельних ділянок.
 48. Про виділення земельної частки(пай) в натурі (на місцевості) та державну реєстрацію власності на земельні ділянки власнику земельної частки (пай) Залевському Івану Васильовичу.
 49. Про внесення змін в рішення №22/26 від 28 серпня 2020 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер – 0721810100:01:001:5517, що є в оренді ПАТ «Електро».
 50. Про внесення змін в рішення №21/28 від 15.03.2005 року «Про  затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки підприємцю Мазурцю Л.В.».
 51. Про внесення змін в рішення №11/18 від 28 листопада 2019 року «Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу безоплатно у безоплатно у власність земельних ділянок».
 52. Про припинення приватному підприємству «Базис-Луцьк» права оренди земельної ділянки.  
 53. Про передачу акціонерному товариству «Оператор газорозподільної системи «Волиньгаз» в оренду земельної ділянки в місті Ківерці по вулиці Філатова.
 54. Про передачу в оренду земельної ділянки Бондарю Вадиму   Миколайовичу.
 55. Про поновлення договору оренди земельної ділянки з підприємцем Проць Тетяною Андріївною. 
 56. Про розірвання договору оренди землі укладеного з Ківерцівським районним міжгосподарським комбінатом сільського  комунального господарства «Райсількомунгосп» та дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки кадастровий номер 0721886600:03:001:0461. 
 57. Про відмову у погодженні надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 58. Про розгляд заяви Максимчука Віктора Анатолійовича
 59. Про відмову фермерському господарству «АЙ-ЕВ» у наданні в оренду земельних ділянок за рахунок земель невитребуваних земельних часток (паїв)
 60. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  товариству з обмеженою відповідальністю «Віраж» ЛТД.
 61. Про дозвіл приватному акціонерному  товариству «Волиньобленерго» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 62. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства на території Ківерцівської міської ради на підставі документів, що посвідчують право власності на земельні частки (паї).
 63. Про дозвіл на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для  ведення особистого селянського господарства.
 64. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  ПП «Захід Агро».
 65. Про надання дозволу фермерському господарству «Мелехів» на розроблення проекту землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб.
 66. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  Ківерцівській міській раді.
 67. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 68. Про припинення договору оренди земельної ділянки укладеного з підприємцем Верхоглядом Михайлом Петровичем та передачу в оренду земельної ділянки ФОП Радчук Людмилі Михайлівні.
 69. Про створення комісії по визначенню  збитків у сфері земельних відносин.
 70. Про резервування земельних ділянок сільськогосподарського призначення.
 71. Про розгляд заяв громадян, які бажають отримати земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва.
 72. Про внесення змін в рішення міської ради від 21.11.2014 № 45/22 «Про розгляд заяв громадян, які бажають отримати земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва».
 73. Різне.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних