Пошук

КІВЕРЦІВСЬКА КОМАНДА З ВОЛЕЙБОЛУ НА ЧОЛІ З МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ У ЧЕМПІОНАТІ ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 13.09.2021 12:08
Кількість переглядів: 993

12 вересня 2021 року в селі Сирники проводився Чемпіонат Луцького району з паркового волейболу.

Змагання було розпочато ще навесні. Участь у змаганнях приймали 14 команд, серед яких у фінальну частину потрапило 4 команди: с.Чаруків, с.Княгининок, с.Забороль та м.Ківерці.

До складу команди, що представляла Ківерцівську громаду входили: Торгунаков Михайло, Крупник Олег, Солопчук Назар, Лесик Сергій, Васинчук Ігор, Водько Ігор, Кльок Василь, Ганін Максим, Ганіна Юлія, Оніщук Роман, Середа Микола та Ківерцівський міський голова Олександр Ковальчук.

У фінальній грі команда міста Ківерці перемогла своїх суперників і здобула перемогу.

За результатами змагань, наші гравці були нагороджені кубком та медалями найвищого ґатунку.

Вітаємо спортсменів та щиро віримо в подальші перемоги.