Про скликання 16 сесії КМТГ

Дата: 10.12.2021 14:52
Кількість переглядів: 366

Фото без опису

Ківерцівська міська рада повідомляє, що 21.12.2021 року о 10.00  год. відбудеться пленарне засідання шістнадцятої чергової сесії Ківерцівської міської ради восьмого скликання в актовому залі Ківерцівського центру позашкільної освіти за адресою: м. Ківерці, вул. Киричука, 1.

 

Порядок денний:

 1. Про затвердження порядку денного пленарного засідання шістнадцятої чергової сесії Ківерцівської міської ради восьмого скликання.
 2. Звернення «Щодо термінового напрацювання механізму підтримки аграріїв через різке подорожчання природного газу».
 3. Про встановлення вартості харчування та розміру батьківської плати за харчування дітей у дошкільних підрозділах початкових шкіл та закладах дошкільної освіти громади у 2022 році.
 4. Про зміну найменування Ківерцівського дошкільного навчального закладу ясла-садок №1.
 5. Про зміну найменування Дошкільного навчального закладу комбінованого типу ясла-садок № 2.
 6. Про зміну найменування Дошкільного навчального закладу ясла-садок №3 “Лісова казка”.
 7. Про зміну найменування закладу дошкільної освіти “Перлинка” села Муравище.
 8. Про зміну найменування Озерського закладу дошкільної освіти “Казка”.
 9. Про зміну найменування Омельненського дошкільного навчального закладу “Сонечко”.
 10. Про зміну найменування закладу дошкільної освіти “Струмочок” села Сокиричі.
 11. Про зміну найменування Тростянецького закладу дошкільної освіти “Сонечко”.
 12. Про зміну найменування Завітненського закладу дошкільної освіти “Дзвіночок”.
 13. Про зміну найменування Журавичівського закладу дошкільної освіти “Сонечко”.
 14. Про затвердження фінансових планів підприємств комунальної власності: КП ВКМ «Ківерціводоканал», КП «Енергія», Ківерцівського МВУЖКГ на 2022 рік.
 15. Про затвердження фінансового плану КП «Ківерцівська ЦЛ» на 2022 рік.
 16. Про затвердження фінансового плану на 2022 рік комунального підприємства «Ківерцівський центр первинної медичної допомоги Ківерцівської міської ради».
 17. Про об’єднання міської бібліотеки-філіал для дітей м. Ківерці з Публічною бібліотекою Ківерцівської міської ради.
 18. Про внесення змін в рішення міської ради № 1/8 від 24.11.2020 року «Про затвердження Положення про старосту Ківерцівської міської територіальної громади».
 19. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Ківерцівської міської ради та її виконавчого комітету.
 20. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2022 рік.
 21. Про затвердження Програми «Молодь Ківерцівської міської територіальної громади» на 2022 рік.
 22. Про затвердження Програми фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення Ківерцівської міської територіальної громади на 2022 рік.
 23. Про затвердження Програми соціального захисту населення Ківерцівської міської територіальної громади на 2022 рік.
 24. Про затвердження Програми розвитку комунального господарства та благоустрою на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2022 рік.
 25. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Ківерцівський центр первинної медичної допомоги Ківерцівської міської ради» на 2022 рік.
 26. Про затвердження Програми «Дороги громади» на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2022 рік.
 27. Про затвердження Програми забезпечення розробки містобудівної документації на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2022 рік.
 28. Про затвердження Програми будівництва, капітального ремонту та поточного ремонту системи зовнішнього освітлення на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2022 рік.
 29. Про затвердження Програми використання та охорони земель на території Ківерцівської міської ради на  2022 рік.
 30. Про затвердження Програми сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків /ОСББ/ в Ківерцівській міській територіальній громаді на 2022 рік.
 31. Про затвердження Програми «Поводження з твердими побутовими відходами на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2022 рік».
 32. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Ківерцівської міської територіальної громади на 2022 рік.
 33. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Ківерцівська центральна лікарня Ківерцівської міської ради»  на 2022 рік.
 34. Про затвердження Програми діяльності комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів» Ківерцівської міської ради на 2022 рік.
 35. Про затвердження комплексної програми розвитку освіти Ківерцівської міської ради на 2022 рік.
 36. Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового  будівництва  на селі «Власний дім» на 2022 рік.
 37. Про бюджет Ківерцівської міської територіальної громади на 2022 рік.
 38. Про затвердження Програми Дорожній рух та його безпека на території Ківерцівської міської територіальної громади на 2022 рік.
 39.  Про затвердження Переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних  торгах у формі електронного аукціону 
 40. Про дозвіл Ківерцівській міській раді на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу на конкурентних засадах права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
 41. Про внесення змін в рішення Ківерцівської міської ради №5/70 від 05 лютого 2021 року «Про резервування земельних ділянок сільськогосподарського призначення»
 42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду  земельної ділянки
 43. Про виділення земельних часток(паїв) в натурі (на місцевості) та державну реєстрацію власності на земельні ділянки власникам земельних часток (паїв)
 44. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства
 45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу  земельної  ділянки кадастровий номер 0721884800:01:001:0455  та дозвіл на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення (зміни цільового призначення) земельних ділянок
 46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельних ділянок
 47. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу безоплатно у власність земельних ділянок
 48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється Базюку Юрію Прокоповичу
 49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється  кадастровий номер 0721810100:01:001:6153
 50. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  селянському (фермерському) господарству «Золота нива»
 51. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Соколовській  Катерині Михайлівні
 52. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Незалежність 26»
 53. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Ківерцівської міської ОТГ
 54. Про дозвіл на розроблення проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок  
 55. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Сорочуку Віталію Олександровичу
 56. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства на території Ківерцівської міської ради на підставі документів, що посвідчують право власності на земельні частки (паї)
 57. Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо поділу та   об’єднання земельних ділянок 
 58. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  СФГ //Золота нива//
 59. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) товариству з обмеженою відповідальністю «СВ Сатурн»
 60. Про припинення права оренди земельної ділянки Ківерцівській  спілці  споживчих товариств та передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Ківерцівський торгово-розважальний комплекс Україна»
 61. Про передачу в оренду земельних ділянок (невитребуваних часток (паїв)) ТОВ «НАБУТОК»
 62. Про дозвіл на розроблення проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок  
 63. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,9000 га кадастровий номер 0721884800:03:000:0822
 64. Різне.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних