Інформаційне повідомлення про приватизацію об’єкта малої приватизації – «Склад опалювальний за адресою: вулиця Солдатська №13, село Сокиричі, Луцького району, Волинської області»

Дата: 23.12.2021 16:34
Кількість переглядів: 371

 

  1. Інформація про об’єкт приватизації

1.1. Дані про нежитлове приміщення (місцезнаходження, площа, функціональне використання нежитлового приміщення та умови користування ним)

Об’єкт являє собою частину комплексу захисних споруд цивільного захисту з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, розташований за адресою: вулиця Солдатська №13, село Сокиричі, Луцького району, Волинської області. Склад опалювальний є одноповерховою будівлею, загальною площею 36,7 кв.м., площа забудови – 46,6 кв.м. Рік побудови будівлі 1961. Матеріал стін – керамічна цегла, фундамент бетонний, покрівля – руберойд, перекриття – залізобетоні плити, підлога - цемент. Інженерне обладнання відсутнє.

Право комунальної власності зареєстровано в РПВН.

1.2. Інформація про договори оренди, укладені щодо об’єкта або його частини, із зазначенням за кожним таким договором найменування орендаря, орендованої площі, розміру місячної орендної плати, строку дії договору оренди.

Зазначений об’єкт є вільним, в оренду не переданий.

1.3. Інформація про балансоутримувача (найменування, місцезнаходження та контактні дані)

Ківерцівська міська рада, код ЄДРПОУ 26516861; адреса: вул. Шевченка, 14, місто Ківерці, Волинська область. Контактні дані: Гурич Ірина Сергіївна, тел. 0667116645, адреса електронної пошти: prodazh.rada@gmail.com

1.4. План об’єкта приватизації

В наявності технічний паспорт, виготовлений станом на 17.11.2021 року

1.5. Фотографічне зображення об’єкта

Відсутнє

2. Інформація про аукціон

2.1. Спосіб, дата та час проведення аукціону

Аукціон з умовами. 14 січня 2022 року. Година о котрій почнеться аукціон встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжок часу з 09:00 до 18:00 год. Аукціон проводиться відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня №432 «Про затвердження порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації» із змінами та доповненнями.

2.2. Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні з умовами, без умов, із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

 

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

3. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація

3.1. Стартова ціна об’єкта приватизації для кожного із способів приватизації

Аукціон з умовами/без умов: 18600,00 (вісімнадцять тисяч шістсот гривень 00 копійок) без ПДВ.

 

Аукціон із зниженням стартової ціни: 9300,00 (дев’ять тисяч триста гривень 00 копійок) без ПДВ.

 

Аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 9300,00 (дев’ять тисяч триста гривень 00 копійок) без ПДВ.

3.2 Розмір гарантійного внеску електронного аукціону для кожного із способів продажу

(гарантійний внесок - сума коштів, що становить визначену у відсотках частину стартової ціни об’єкта приватизації, яка вноситься потенційним покупцем об’єкта приватизації для забезпечення виконання його зобов’язання щодо участі в аукціоні у вигляді грошових коштів або банківської гарантії в діапазоні від 5% до 10%)

Аукціон з умовами/без умов: 930,00 (дев’ятсот тридцять гривень 00 копійок) без ПДВ.

 

Аукціон із зниженням стартової ціни: 465,00 (чотириста шістдесят п’ять гривень 00 копійок) без ПДВ.

 

Аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 465,00 (чотириста шістдесят п’ять гривень 00 копійок) без ПДВ.

3.3. Розмір реєстраційного внеску (реєстраційний внесок - сума коштів у розмірі 0,2 мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року - для об’єктів малої приватизації)

1200,00 грн

3.4. Умови приватизації об’єкта

  1. Покупець сплачує на відповідний поточний рахунок органу приватизації ціну продажу об’єкта приватизації, що склалася за результатом аукціону, (з урахуванням податку на додану вартість на ціну, що склалася за результатом аукціону, якщо ціна перевищує 1 млн грн.), не пізніше ніж протягом 30 днів з дня підписання договору купівлі-продажу.
  2. Покупець має право використовувати об’єкт приватизації за власним розсудом в межах чинного законодавства.
  3. Покупець зобов’язаний дотримуватись вимог природоохоронного законодавства щодо користування об’єктом приватизації. Термін виконання зобов’язання – не більше 5 років.
  4. Зобов’язання, визначені у договорі купівлі-продажу, зберігають свою дію для осіб, які придбавають об’єкт у разі його подальшого відчуження протягом строку дії таких зобов’язань.
  5. У разі подальшого відчуження приватизованого об’єкта до нового власника переходять невиконані зобов’язання, що були передбачені договором купівлі-продажу об’єкта приватизації.
  6. У разі подальшого відчуження приватизованого об’єкта новий власник у двотижневий строк з дня переходу до нього права власності на такий об’єкт зобов’язаний подати до органу приватизації копії документів, що підтверджують перехід до нього права власності.

4. Додаткова інформація

4.1. Найменування установи (банку, казначейства, місцезнаходження та номери рахунків, відкритих для внесення гарантійних внесків, реєстраційних внесків та проведення розрахунків за придбані об’єкти)

Для перерахування електронним майданчиком реєстраційних внесків учасників аукціону:

ГУК у Волинській області

м. Ківерці / 31030000

код ЄДРПОУ 38009371

р/р UA 458999980314111905000003536

 

Банк отримувача: Казначейство України

Призначення платежу: кошти від відчуження майна, що перебуває в комунальній власності

4.2. Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків (зазначаються в інформаційному повідомленні шляхом розміщення посилання на сторінку офіційного веб-сайта адміністратора, на якому зазначені реквізити таких рахунків)

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

4.3. Найменування особи організатора аукціону, його місцезнаходження, адреса веб-сайту, номер телефону, час роботи служби з організації аукціону (ПІБ особи, яка є відповідальною за забезпечення можливості огляду об’єкта, номер телефону, адреса електронної пошти)

Ківерцівська міська рада, код ЄДРПОУ 26516861; адреса: вул. Шевченка, 14, місто Ківерці, Волинська область. Контактні дані: Гурич Ірина Сергіївна, тел. 0667116645, адреса електронної пошти: prodazh.rada@gmail.com

 

4.4. Час і місце проведення огляду об’єкта

Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з Відділом публічних закупівель та договірної роботи апарату Ківерцівської міської ради та її виконавчого комітету за номером телефону: 0667116645

5. Технічні реквізити інформаційного повідомлення

5.1. Дата і номер рішення органу приватизації про затвердження умов продажу об’єкта приватизації

Розпорядження  від 20 грудня 2021 року №137-во «Про затвердження протоколу №1 від 10 грудня 2021 року засідання Аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Ківерцівської міської територіальної громади» на підставі рішення сесії Ківерцівської міської ради №15/20 від 29 листопада 2021 року «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Ківерцівської міської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021-2022 році, Складу та Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Ківерцівської міської територіальної громади»

5.2. Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації в ЕТС

UA-AR-P-2021-12-13-000004-3

5.3. Крок аукціону для кожного із способів продажу (мінімальний крок аукціону становить 1% стартової ціни лота)

Аукціон з умовами/без умов: 186,00 (сто вісімдесят шість гривень 00 копійок).

 

Аукціон із зниженням стартової ціни: 93,00 (дев’яносто три гривні 00 копійок).

 

Аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: : 93,00 (дев’яносто три гривні 00 копійок).

5.4.Встановлена органами приватизації кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій

(Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна лота, становить 99 кроків, якщо інше не визначено органом приватизації територіальної громади в інформаційному повідомленні. Органами приватизації територіальних громад може бути встановлена кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта приватизації, до 99 включно)

2

5.5. Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір (оператори зазначаються в алфавітному порядку)

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних