ПРЕДСТАВНИКИ ВЛАДИ ВІДВІДАЛИ УКРАЇНСЬКИХ ЗАХИСНИКІВ, ЯКІ ЛІКУЮТЬСЯ У КІВЕРЦІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ
З нагоди Дня захисників та захисниць України перший заступник голови ОВА Сергій Мовенко, заступник голови ОВА Юрій Гупало, голова БФ "Віримо в Україну" Анатолій Шваб та ківерцівський міський голова Олександр Ковальчук відвідали українських захисників, що лікуються у Ківерцівській центральній лікарні.
Зокрема, очільники волинського краю привітали бійців з Днем захисників та захисниць України та подякував працівникам медзакладу за їхню роботу.
«Дякуємо усім лікарям, які допомагають воїнам відновитися та стати на ноги. Дякуємо, Вам Герої, за мужність та захист", – зазначив перший заступник голови ОВА Сергій Мовенко.
Ми обов’язково переможемо!
За нами Бог, Україна та ЗСУ!
Слава нашим Захисникам та Захисницям!