До Міжнародного дня жінок і дівчат у науці в Ківерцівській громаді відбувся захід з популяризації наукової діяльності жінок-науковців факультету хімії, екології та фармації ВНУ імені Лесі Українки
«В головах жінок зараз зосереджена половина розумової потуги планети»
До Міжнародного дня жінок і дівчат у науці в Ківерцівській громаді відбувся захід з популяризації наукової діяльності жінок-науковців факультету хімії, екології та фармації ВНУ імені Лесі Українки.
Міжнародний день жінок та дівчат у науці встановлено 11 лютого 2015 року постановою 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН. Підставою для таких рішень стали результати детального аналізу високоосвіченого людського потенціалу, половину якого під кінець минулого століття в багатьох країнах, у тому числі і в Україні, склали жінки.
Сприяння широкому залученню жінок до дослідницької діяльності є важливим напрямком сучасної наукової політики розвинених країн.
Учасницями заходу стали учениці 9-11 класів громади. Особливо учасниць зацікавила інформація про можливості навчатися за програмою «Подвійний диплом», тобто навчаючись у ВНУ імені Лесі Українки на спеціальності 101 «Екологія» можна здобути освітній ступінь «Бакалавр» за спеціальністю «Біотехнологія» або «Виробництво і маркетинг продуктів харчування» у гуманітарно-природничому університеті імені Яна Длугоша (м. Ченстохова, Польща), на спеціальності 102 «Хімія» є можливість здобути освітній ступінь «Бакалавр» за спеціалізацією «Хімія ліків» у гуманітарно-природничому університеті імені Яна Длугоша (м. Ченстохова, Польща).
Захід організований за ініціативи депутатки Ківерцівської міської ради Людмили Тананайської у співпраці з Ківерцівською міською радою та гуманітарним відділом Ківерцівської міської ради.