Ківерчанин Дмитро Браславський став Чемпіоном України з рукопашного бою серед юнаків

Дата: 04.05.2023 10:25
Кількість переглядів: 246

Фото без описуЦими вихідними 29-30 квітня 2023 року в місті Києві відбувся Чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків. В змаганнях прийняло участь близько 600 спортсменів із переважної більшості областей нашої держави. Волинську область представляла збірна команда Федерації рукопашного бою. До складу збірної Волині увійшли спортсмени Волинського обласного спортивного клубу «Магістр», Волинського регіонального клубу рукопашного бою «Інсайт» та бійцівського клубу «BUSHIDO».

У підсумку напруженої та безкомпромісної боротьби юних спортсменів за правилами «дозованого» контакту з рукопашного бою стало завоювання волинянами 12 медалей різного ґатунку: 4 бронзові медалі, 3 срібні медалі та 5 золотих медалей, серед яких чемпіоном України з рукопашного бою став вихованець Ківерцівського філіалу ВОСК «Магістр» Браславський Дмитро (тренери Грисюк Д.І., Єфімов О.О.). Дмитро впевнено та видовищно з використанням переважно бірцівської техніки за рахунок амплітудних кидків переміг за олімпійською системою (програв-вибув) усіх чотирьох своїх суперників, причому фінальна сутичка із представником Київщини завершилась із рахунком 7:2.

Під час офіційного нагородження переможців та призерів Чемпіонату головною суддівською колегією ківерчанин Браславський Дмитро був визнаний бійцем із найкращою технікою турніру та нагороджений відповідною відзнакою. Вітаємо з високим досягненням, подальших перемог та спортивних успіхів.