ГРОМАДА ВШАНУВАЛА ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ
Пам’ять про загиблих від геноциду у 90-ті роковини Голодомору зібрала Ківерцівську громаду на мітинг-реквієм.
До пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій, що у Ківерцях, поклали квіти, лампадки й колоски пшениці.Хвилиною мовчання та спільною молитвою вшанували пам’ять жертв геноциду. Також згадали всіх захисників і мирних українців, котрі загинули через повномасштабне вторгнення росії.
Люди різного віку, молодь та діти згадали про жертв геноциду у Всеукраїнській акції «Запали свічку пам’яті».
Церемонію вшанування завершили поминальною панахидою за жертвами Голодомору.
Нині нас усіх об'єднує пам'ять про національне горе. Лише покоління, які пам'ятають своє минуле, зможуть уникнути подібних страшних помилок у майбутньому.
Пам'ятаємо. Єднаємось. Переможемо.