Як ВПО підготуватись до пошуку роботи на новому місці
Як внутрішнім переселенцям підготуватися до пошуку роботи на новому місці, розповіли на платформі «Дія. Безбар’єрність».
͟П͟і͟д͟г͟о͟т͟у͟й͟т͟е͟с͟я͟ ͟м͟о͟р͟а͟л͟ь͟н͟о͟.͟ Щоб зберегти сили у такий непростий період, важливо турбуватися про своє психічне здоров’я. З чого почати та як розпізнати перші симптоми стресу, читайте у рекомендаціях ВООЗ за посиланням https://is.gd/UBUGFh
͟В͟и͟д͟і͟л͟і͟т͟ь͟ ͟ч͟а͟с͟.͟ Під час будь-яких кризових ситуацій фахівці радять сприймати пошук роботи як додаткову повноцінну роботу. Щодня варто приділяти певну кількість часу на моніторинг вакансій, розсилання резюме і підготовку до співбесід.
͟В͟и͟з͟н͟а͟ч͟т͟е͟ ͟к͟р͟и͟т͟е͟р͟і͟ї͟ ͟п͟о͟ш͟у͟к͟у͟.͟ Обов’язково оцініть свої професійні та персональні навички, складіть список вакансій, на які ви можете претендувати, подумайте про бажане місце і формат роботи та скільки часу готові приділяти зайнятості.
Складіть резюме (портфоліо – для творчих спеціальностей). Саме воно формує перше враження про людину і впливає на шанси потрапити на співбесіду. Про те, як перевірити резюме перед відправкою роботодавцю, читайте за посиланням https://is.gd/A1I8nO
͟Б͟у͟д͟ь͟т͟е͟ ͟п͟р͟о͟а͟к͟т͟и͟в͟н͟і͟.͟ Використовуйте якнайбільше ресурсів для пошуку роботи. Це можуть бути онлайн-платформи, соціальні мережі. Також запитуйте про вакансії знайомих, просіть рекомендацій і не соромтеся писати у компанії, які вас цікавлять.