Про скликання засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, землеустрою та екології

Дата: 16.02.2024 11:15
Кількість переглядів: 109

Фото без опису

 

Ківерцівська міська рада повідомляє, що 21.02.2024 року о 15.00 год відбудеться засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, землеустрою та екології Ківерцівської міської ради восьмого скликання за адресою: м. Ківерці, вул. Шевченка, 14.

Порядок денний:

 1. Про затвердження порядку денного засідання постійної комісії.
 2. Про звіт міського голови щодо діяльності виконавчого комітету у 2023 році.
 3. Про надання пільг щодо сплати земельного податку.
 4. Про продаж Бондарю Вадиму Миколайовичу у власність  земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в місті Ківерці по вул. Незалежності, 38 а.
 5. Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства гр. Карпюку Михайлу Михайловичу.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки в селі Звози з метою продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах).
 7. Про проведення земельних торгів (аукціону) з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Ківерцівської міської територіальної громади, у формі електронного аукціону.
 8. Про проведення земельних торгів (аукціону) з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Ківерцівської міської територіальної громади, у формі електронного аукціону в місті Ківерці. 
 9. Про затвердження Ківерцівській міській раді проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу на конкурентних засадах права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 10. Про проведення земельних торгів (аукціону) з продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності Ківерцівської міської територіальної громади, у формі електронного аукціону для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 11. Про виділення земельних часток(паїв) в натурі (на місцевості) та державну реєстрацію власності на земельні ділянки власникам земельних часток (паїв).
 12. Про затвердження приватному акціонерному товариству «Волиньобленерго» технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в постійне користування КП «Ківерцівський центр первинної медичної допомоги Ківерцівської міської ради».
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Волосу Олександру Володимировичу. 
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Главацькому Павлу Андрійовичу. 
 16. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Онопріяку Євгенію Володимировичу.  
 17. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельних ділянок.
 19. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чахрайчуку Степану Прохоровичу.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється  Мосійчуку Роману Сергійовичу.
 21. Про внесення змін в рішення №19/42 від 05 серпня 2022 року «Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства на території Ківерцівської міської ради на підставі документів, що посвідчують право власності на земельні частки (паї)».
 22. Про внесення змін в рішення №30/51 від 19 вересня 2023 року «Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства на території Ківерцівської міської ради на підставі документів, що посвідчують право власності на земельні частки (паї)».
 23. Про скасування рішення  №31/45 від 31.10.2023 року «Про дозвіл Ківерцівській міській раді на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу на конкурентних засадах права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».
 24. Про внесення змін в рішення №32/64 від 19 грудня 2023 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду  Літковцю Олексію Івановичу».
 25. Про передачу в оренду земельної ділянки підприємцю Проць Тетяні Андріївні 
 26. Про поновлення договору оренди земельної ділянки з ТзОВ «Волиньагропродукт». 
 27. Про припинення договору оренди землі укладеного з Андріюк Валентиною Михайлівною.
 28. Про припинення Гонтару Миколі Сергійовичу права оренди земельних ділянок.
 29. Про надання дозволу на розробку  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва Бутову Володимиру Володимировичу.
 30. Про дозвіл Ківерцівській міській раді на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для продажу на конкурентних засадах права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 31. Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства на території Ківерцівської міської ради на підставі документів, що посвідчують право власності на земельні частки (паї).
 32. Про надання дозволу Волинському обласному благодійного фонду «Філіппус-Луцьк» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.
 33. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок: кадастровий номер 0721810100:02:001:0011, 0721810100:02:001:0012, 0721810100:02:001:0013 для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу.
 34. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (не витребувані земельні частки (паї) кадастровий номер 0721884300:02:000:1297 площею 9,9684га) на території Омельненського старостинського округу Ківерцівської міської ради.
 35. Про розгляд заяв громадян, які бажають отримати земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва.
 36. Про розгляд заяви Бабійчук Євгенії Петрівни.
 37. Різне.

 

 

Секретар ради                                                                        О.Баранович


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних